Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

o masz ci los- i pestka i justyna i samica- matko jedyna- dziewczyny a może wy jestescie poprostu w ciąży i macie burzę hormonow ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa- no i napisze -i co?? przecież to nie twoja nauczycielka, nie siostra, nie mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro jest taką samą kobieta jak my- ma swoje wady, ma zalety... ma gorsze dni i lepsze dni.i ma swoje poglądy a my mamy swoje poglądy.ona potrafi pojechać i każda z nas może inaczej ale potrafi pojechać ...... nie uważam że stała się komus krzywda- retro siedziała na wulkanie- który wybuchł i tyle.i żyje się dalej - dla mnie napewno jest intrygujacą osoba- ale osobą- nie guru - mam o tyle dobrze że nigdy nie ukrywałam że się z nią nie zgadzam więc ja nie czuję się winna- nie pisalam niczego o czym by nie wiedziala- wy w zasadzie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poniewaz biore antybiotyki i siedze przy karmelkowym wznosze tymi szczynami toast weekendowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ;) nie jestem w ciązy :D:D haha...to byłby niezły czad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może depresja wiosenna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie....chyba tak.... echhhh.... ciągle mi ostatnio źle nawet sama już nie mogę wytrzymać ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam czasami- ale ja łapie depreche ze względu na dzieciaki zwłaszcza malutką - jak mi tak codzień da porządnie w kosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę się popisać znajomością tematu dzieci .... ale łączę się ;) 🌻 . Oglądałam wczoraj zdjęcia ;) fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna pisz- nie wykrecaj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oni tak naprawdę bardzo sie kochają ;) a malutka owszem fajna ale uczy się chodzi i chodzi jak mały pijak - więc ja cały dzień czuję się jak zawałowiec i tak też pewnie na jakims orionie wkrótce skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co- niech się uczy od małego! zreszta na nia zły wpływa na starszy brat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak- mały ma prawie 8 lat więc tak naprawdę ogranicza mnie zuza- zrezta nie tyle ogranicza co poprostu odchować ją trzeba a nie chce jej oddawać do zlobka- maz pracuje do poxna i tak to leci- na szczescie najgorszy rok prawie za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo super- oki to tak samica pilbnuje w poniedzialek justa we wtorek i srode- żeby nie było jej za dobrze pestkę dam na czwartek w piątek wujek komiczne w sobotę nefry w niedzielę poswięcę sie i popilnuje ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry nie wykręcaj się- zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to nic ten czwartek za ciebie odrobię a za to ty wexmiesz niedziele- ja ugodowa kobita jestem i ta środe sie poswięce bo mała kończy cały jeden rok- to tak hujowato by było żeby mnie przy tym jednak nie było co do reszty o nic się nie boję bo sama nie jestem specjalnie super mamusią choć się staram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna- to polubią - nie mają wyjscia ;) prosze się teraz nie wykrecac mam was to ok to korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie przychodx przed 11- bo spimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.... to najperw pójdę się pomodlić.... żebym przeżyła :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×