Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

fasolko, a moze bez takiej rpzesady az? zeby sie dalo uwierzyc? :o wiem, malkontent ze mnie, ale podpadlas to testuje twoja wytrzymalosc teraz :p i o to chodzi paitek, fajnie ze graja, jak odpadna to norma, a kto wie, moze uda sie cos wiecej niz zwykle, stracic na tym nei moga dlatego ja tam sie ciesze na te mistrzostwa zrestza na kazde sie ciesze, bo mam wtedy zupelnie inny tryb zycia :D a ze nasi graja to jeszcze lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brązowy medal może być? :) żeby nie było - ja też będę oglądać:) i kibicować:) dobra - trener lepszy niż poprzedni dwaj razem wzięci, to ćwierćfinał obstawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 juz ci nie ufam :p trener jak trener, ekipa fajniejsza i madrzejsza o te dwa turnieje w duzej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo wyuzdane? :o uczciwa propozycja przeciez :o o i widze transakcja zostala dokonana :p dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No tak, niektórzy pamiętają, inni zaś znają z historii.:P A ja Was nie lubię, bo jesteście bez serca i doskonale wiecie, jak sprawić człowiekowi ból. Myślałam, że znalazłam wreszcie sympatyczne towarzystwo, które mnie troszkę lubi i które pozwoli się lubić, lecz jednak pomyłka. Dobrzy z Was aktorzy, biję brawo. Pora poszukac na innym forum, może tam ludzie będa "lepsi"? Czy naprawdę tak miło bawić sie czyimś kosztem?:( Idźcie sobie, bo nie mogę juz na Was patrzeć.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys, jak to jest zart to kiepski :o ja wiem ze moje sa kiepski, ale nie wiedizalem ze twoje tez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Sam jesteś kiepski. Prawie tak bardzo, jak mój net. 8 razy próbowałam wysłać posta, że Was lubię. Bezskutecznie, niestety. Napisałam więc tego - i poszedł. Widocznie coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Czyli rozumiem, że w końcu udało mi się rozszyfrować to "k" Twoje z nicka. K jak Kiepski. A myślałam, ze to trudne będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Mam Cię? Ciekawe, gdzie.:D Jak myślisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w serduszku... :o nieee... tam zimno... w glowce? mam byc zlosliwy? :D :p a jak bede dalej strzelac to uwazaj, bo sie podniece :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Najpierw ogień, potem się - a kiedy mną się zajmiesz, kotek? Taak, tam jest gorąco. I wilgotno - dzięki Tobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Przecież wiesz, że nie jestem wybredna.:) Niestety, Ty jesteś.:(:( Nie wierzysz? To sprawdź.;) Organoleptycznie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ty powinnas wiedziec ze na taka wybredna lesbijke :D jak ja stwierdzenie ze nie jestes wybredna wiec moge sprawdzic dziala jak zimny prysznic :p :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×