Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

morze też lubie ale nie do pływania/ i jeszcze jak jest super pogoda :) bajka ciekawe jak bedzie z pogodą w to lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywanie uwielbiam, zawsze przekonuje ludzi ze warto sie nauczyc dobrze plywac raz ze zdrowe, dwa ze daje duzo radochy takze brzydal tam naucz sie, mowie ci ;) tym bardziej ze to nic trudnego a malo znany jest fakt ze to jeden z lepszych sposobow na kaca :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że po godzinnym pływaniu w basenie cieżko równowage utrzymać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Powiem nieskromnie, że wiele potrafię, pływać także.:classic_cool: Kiedyś w różnych zawodach startowałam, ale to za dzieciaka. Potem to mi sie znudziło, jak zresztą wszystko szybko mi się nudzi. A nie mogę ze zwględu na problemy z zatokami po dwukrotnym złamaniu nosa. Boli mnie po prostu, więc nie pływam. Wolę siatkę.:classic_cool: Brzydziu, to się naucz, skoro chcesz, działaczu mój ulubiony.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie z tego chcenia nic nie wynika jak coś chcesz to to bierz a przynajmniej staraj się zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Samcia jak zawsze bojowa.:) Dobrze, że między oczy...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydak bo Ci walne miedzy oczy to naucz sie latać jak pływac nie chcesz NIE MARUDZ" Ooo, moja ulubiona samiczka. Bojowa, złośliwa i do tego mnie "lubi" ;). A Brzydakiem mnie jeszcze nikt nie nazywał, brawa za inwencję :). "Brzydziu, to się naucz, skoro chcesz, działaczu mój ulubiony." Wiecie co odkryłem, ja bym się nadawał do polityki. Można dużo mówić i nic nie robić :p. Tylko, że ja nie znoszę polityków :o , to by była lekka hipokryzja, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu duzo mowic, dziewczyny maja racje :p a z ta rownowaga jest jeszcze gorzej po dlugim plywaniu w morzu agus :D tam fale wzmacniaja efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nawet dobrze nic tylko wyjść położyć się na ciepłym piasku i się spalać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Brzydziu, jaka hipokryzja? Myślisz, że oni siebie lubią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tobie z tego chcenia nic nie wynika jak coś chcesz to to bierz a przynajmniej staraj się zabrać" Siostra, na następnym zjeździe rodzinnym nie odzywam się do Ciebie :P. A tak na serio, przecież ja to dobrze wiem, myślicie dlaczego mam ciągłego doła. Bo chyba jestem niezdolny do działania, a chce działać, czyli takie wewnętrzny Sajgon, rozpierducha na całego. Ale ... jeszcze pokaże na co mnie stać, tylko nie wiem kiedy. Nie chce za rok być w tym samym miejscu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydziu, jaka hipokryzja? Myślisz, że oni siebie lubią? " Nie, nie lubią, ale przecież wszyscy politycy to hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienia - jasne że mamy racje :D -- brzydal - i właśnie to jest najbardziej irytujące, że Ty wiesz ale nic nie robisz.. tamta dziewczyna jeśli cos do ciebie to ja chyba szlak trafia, ze Ty tak nic a nic nie robisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym spalaniem sie neistety zdarza mi sie przynajmniej raz w roku :o i spanie na siedzaco potem umazanym w jogurcie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad morzem zawsze sie spalam :D bo nad morzem nie czuc tego ze sie spaliło dopiero wieczorem.. a u nas to cieżko wysiedzieć jak jest 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tamta dziewczyna jeśli cos do ciebie to ja chyba szlak trafia, ze Ty tak nic a nic nie robisz" Jeśli tak, to masz rację. Ale dlaczego w takim razie powtarzałaby, że nie ma szans, żebyśmy byli razem? Więc chyba ona do mnie nic. Ale i tak nie odpuszczę, pozbieram się w końcu, muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal litości:O Nie marudz prosze.......jak sie spotkamy to Cie wyszkole jak powinien facet sie zachowywać Ps Brzydak Ta Twoja lwica napradw jest podobna do mnie z charakteru??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie tak lubie spalić raz na rok lub na dwa potem to jestem murzynek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się pozbierasz jak ją znajdzie ktoś inny.. Brzydal zrób to dla mnie - i rusz się i zrób coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie byc opalony bo... no mam swoje powody :D :p tylko ze to neizdrowe tak ostro sie spalac :o a czasem zasypiam na plazy :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydak Ta Twoja lwica napradw jest podobna do mnie z charakteru?" Lubisz wolność i swobodę, jesteś niezależna, nie lubisz jak ktoś próbuje Cię ustawiać, pragniesz z kim być, ale żeby Cię zaakceptował w 100% i nie próbował zmieniać, łatwo Cię zranić, jak trzeba to pokazujesz pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kim się lepiej dogadujesz samiczko, z facetami, czy kobietami? Pytam o real, o kumpli i kumpele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie być murzynkiem:D raz na czas hehe -- tak tak niezdrowe lepiej się opalać stopniowo ale jak się jedzie na tydzien i całe dnie n aplaży to nie da rady inaczej.. trzeba baterie ładować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak i jaki morał z tego?" Nie będzie morałów, po prostu to jest mój typ kobiety, taka z trudnym charakterem, ale najcudowniejsza na świecie. Jak już mówiłem, nie chce znaleźć sobie kury domowej za partnerkę. A Ty od razu mi troszkę ją przypominałaś, dlatego napisałem, że jesteś intrygująca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie kobiety z trudnym charakterem lubią zdecydowanych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×