Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju............................
Nie mam pieca, Sumienie.:D A i kaloryfer zimny, więc marznę. Ogrzejesz mnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No nie wiem, to ja zawsze jestem zimna. Szczególnie ręce, stopy i nos.:) A od Ciebie, Suniemnie;), póki co czuję jakis alkohol. Co piłeś i dlaczego nie ze mną?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anagram lepiej brzmi, jakby ktos katar mial :p pilem tylko piwo do meczu, ale to dawno bylo mam to traktowac jako wyrzut? :o moze chociaz z rok stazu zanim tak mnei pilnowac zaczniesz :o :p bylem w kosza pograc, odloz ten walek do ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Fasolko Jak (się) Suniemnie napali, to będzie cieplej. Suniek, szybciutko, bo kobiety czekają.:D A ktoś Ty, Fasolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten tylko uslyszal ze kobiety czekaja i juz jest ready :D czesc ja :D a swoja droga widze ze dowalasz ju do pieca zeby podniecic ogien po prostu :p nie igra sie z ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak chcecie mnie zabić:( ciepło, zimno i znów ciepło... a ciekawe do którego meczu to piwo? bo sporo ich dzisiaj, a właściwie wczoraj było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Proszę nie dowalać. Można pogłaskać.:) I nie ogień proszę podniecać, bo jemu to chyba bez róznicy. I o co chodzi z tym piecem? Bo nie rozumiem. Wybacz, ograniczona jestem i nic do mnie nie dociera.:o Piątka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pilka nozna, niepowazne sporty mnie nie interesuja :D :p a z temperaturami to ju tu kombinuje :p zrobcie ten test tylko pamietajcie ze podobno na koniec trzeba smsa wyslac zeby wyniki obejrzec :D co to znaczy nowa stara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że w tych "niepoważnych" sportach jesteśmy vicemistrzami swiata :P przecież tłumaczę - nowa tutaj , stara gdzie indziej;) a 50 to ja mam na razie postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
NIe będę robić testu. Wolę się połudzić.:D:classic_cool: Zresztą, po co sprawdzać wyniki, kiedy się rozwiązuje świadomie? Przecież wiadomo wtedy, że wszystko jest dobrze... Chyba że czas rzutuje na wynik, czy tak? Suniu, a so Ci chosi? Zielona, rozgość się tu, jeśli masz ochotę. Oni tak tylko straszą, a jeśli będzie miało przyjść co do czego, to wiadomo - faceci to tchórze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,i wypraszam sobie "jakąś fasolkę" :P zielona fasolka jestem;) a nie jakaś... ;) moje IQ jest chyba niziutkie, bo nawet nie zauważyłam, że ktoś mnie straszy ;) dziękuję piąte - też mi się podoba;) widzę, że mamy coś wspólnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a na ju nie zwracaj uwagi, ona lubi podniecac plomien :p fasolko, mogliby byc i mistrzami, tylko co z tego skoro to tylko zabawa :p ;) wiesz, zaloze sie ze w curlingu tez moglibysmy sklecic niezla reprezentacje jakby byli mistrzami to ogladalabys curling? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×