Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju......
Link, Samiczko, polazuje Ci się w ramce mniej więcej na środku strony. Spróbuj.:D Blondi umiała :P- biorę Cię na ambicję.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale piękne.:D:D Tylko że wcale nie niebieskie, hi hi. Smutne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Samiczko, widzisz, nie musisz sie farbować. Na szcęście. Wolę malutkie drogniutkie czarnulki.:D Bo blądynki som gópie. No i przestałabyś się podobać Szukającemu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Szary bardziej. Ale to pewnie wina zdjęcia. No i jesteś na nim szatynką, chciałam zauważyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Chyba się przejdę do sklepu... Bo mnie ssie z głodu😭 Może dziś uda się choć na chwilę opuścić kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nefrytko, to Ty jesteś blondynką? He he, wyobrażałam sobie Ciebie inaczej - raczej w ciemnych włosach. Musicie mi foty przesłać...:classic_cool: Pewnie będę w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 😭 Ale farbioną :classic_cool: Co do zdjęć.. wrzuć sobie w gugle mojego nika:P:P:P:P A do mnie zdjecia prosze na poczte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Samiczko, Ty nie masz niebieskich oczu:D Nefrytko, kotów więcej na forkach iż Ciebie.:P Dzięki za namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Przepraszam za literówki.:o He he, najbartdziej podoba mi się jednak Twoja osobista Demonica:P Pewnie ją już nie raz widziałam na jaiejś imprezie gotyckiej, czy to w cavie, czy w no mercy... albo na castle party:P Heh, gdyby moja mama była tak tolerancyjna... Ale niestety u mnie w domu nie można było słuchać muzyki, a tym bardziej mrocznej. O strojach już się nie będe wypowiadać.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, na której stronie te oczki? :-) bo wczoraj nie chciało mi wczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.. to sa stroje z Orconu.. ona jeździła na LARPy:D Ja słucham takiej muzyki.. i jeżdzilam na konwenty sf.. to mam córce zabraniać??O_O Ale ja zawsze mowię że jestem walnieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×