Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

ja na tym forum już za dużo opowiedziałam, więc cicho będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że na specjalne zamówienie by sprowadzili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubisz techniki>:PP? wo;isz stoświeckie metody:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopysiowa
moze tu mi ktos pomoze 🌼 ponad 2 tygodnie temu pojawił się u mnie bardzo ostry ból w okolicy kręgosłupa pod prawą łopatką, Lekarz stwierdził że sie przedźwigałam (w sumie to prawda) dostalam leki diclac mydocalm oraz movalis i zwolnienie na 2 tygodnie. Jutro mija mi zwolnienie jade na kontrol a ból nie minął chwilami boli jeszcze bardziej niz przed leczeniem ... Do tego bralam ketonal gdy juz bol sklanial mnie do chodzenia na czworakach do wc ale nie za bardzo pomagal. a plastry rozgrzewajace powodują u mni podraznienie skory... Boje sie ze dostane kolejne zwolnienie i kolejne leki a bol nie minie, praktycznie caly czas leze w lozku. Wstaje tyko w koniecznosci. juz okolo 2 lata temu neurolog zastanawial sie nad moim kregoslupem i stwierdzil ze to zzsk ale nic dokladnie o tej chorobie mi nie wiadomo... Dopiero teraz plecy zaczely mnie tak bolec.. wiem ze sie wpieprzam ale nie mam gdzie sie wyzalic nikt mi nie odpisuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata się zastanawia i wkońcu wymyślił.. gratulacje:D --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie masz dyskopatię. Musisz iść albo do neurologa albo do ortopedy. Bez prześwietlenia kręgosłupa nikt nic nie powie. Natomiast jeśli movalis Ci nie pomaga to juz źle. Niestety nic więcej nie pomogę, w tej chwili sama to mam i wiem jak to boli. Ale jam inne bardzo silne leki i tez guzik pomagaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to podstawowym błędem jest podowanie samych środków przeciwbolowych.. one po pierwsze mało pomagą po drugie..nie leczą.. i tworzy się zwyrodnienie a to się leczy lata .. i nie ma 100 powrotu do zdrowia.. powinnas zrobić przeswietlenie i USG tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważywszy ile czeka się do lekarza.. albo na rehabilitacje, prędzej umrzesz niż zrehabilitują.. w marcu poszlam sie zapisać.. taaa termin... prosze szanownego państwa na kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, moja mama leczy rękę już poonad rok i jest niewielka poprawa.. najpierw przepisywali jej masci przeciwbólowe przez kilka miesięcy aż wkońcu byl był taki że nie była w stanie pomieszać łyżeczką hebraty, zrobiło się zwyrodnienie a już minął rok. jeden z moich znajomych mial zwichniete sciegno achillesa.. i tez dawali mu masci przeciwbolowe.. i sytuacja jest jak powyżej.. zwyrodnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z klubu milosnikow nudnej muzyki przeszlismy do klubu starych hipochondykow :) a ja chce seksu!!! :) Niestety problemow sluzby zdrowia nie rozwiazemy, proponuje byc swiadomy pacjentem i samemu wiedzic duzo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksu tutaj szukasz.. jak tu najwyżej cyber może być?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się zagrzać bo mi zimno.. będę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopysiowa
jutro pojde na USg najbardziej boje sie kolejnego zwolnienia L4 nie dlugo mnie wywala z pracy jak tak dluzej pojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady 0,5 roku lub rok na zwolnieniu możesz być.. dokładnie nie wiem.. przeczytaj sobie regulamin ZUS o zwolnieniach, albo ustawe, albo jakiś regulamin twojej pracy o ile jest.. w najgorszym wypadku pogadaj z szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopysiowa
Zielona Góra wita tutaj o dobrego lekarza to raczej mowy nie ma haha :D żebym ja w wieku 19 lat czula sie jak unieruchomiona staruszka to juz chyba jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
a ja wróciłem właśnie z seksu i jestem gotowy prowadzić dalsze rozmowy o nudnej muzyce ;) słyszeliście płytkę "V is for vagina" Maynarda z Toola?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×