Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju.......
Nie podglądaj, zboczony Prowokatorze. Ładnie to tak? I jeszcze się chwalisz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
hmm chyba jednak nikt nie słucha Toola:O a mówiąc o seksie oczywiście miałem na myśli wesołą masturbację pod aktualną listę moderatorek z kafe;) też idę jak nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema ludy! co sie dzieje ciekawego? Ktos napisal ze komiczne jest calkiem przystojny?a skad wiecie? dajcie fote ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabiję tysięcznego jestem dzieckiem milenijnym, jaka nagroda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wystraszyłam traume jakąś mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcia, nie chcę czekolady, w sumie na nic nie mam ochoty :-O chyba tylko sobie kapiel zaserwuję, co znaczy, ze znowu sie nie wyśpię ... a z zreczy bardziej wzniosłych to porosze kwaitka i serce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, a Twoje maleństwo jak ta? juz w drodze? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma znaczenie bo niektorych bez klucza nei uruchomisz wcale przeciez :p ale neistety nie pomoge ci w tym przypadku nowa prace... jak bedzie atrakcyjna oferta to sie zastanowimy :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?ale sie zdolowalam ,wlasnie taki jeden chuj napisal mi ze jestem wredna suką ktora gra na uczuciach!!!! No kuzwa ja gram?ja? a kto najpierw cos krecil a potem olewal? taka jazde mialam przez 2 miechy i co moze mialam latac za nim i skomlec o odrobine zainteresowania? no nie ,jeszcze czego .A kiedy juz mi zoobojetnial jedzie z takimi tekstami 😭 Faceci to chuje ,skurwysyny i szuje . Wcale sie tym nie przejmuje ,tylko wkurzamnie fakt ze ten zwiedly fiut na mnie wine zwalil a wczesniej sie dziwil ze nie odbieram tela a na jakiego groma mam z nim gadac? :O Nienawidze facetow ,zostane lesbijka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie koszmar minionego lata nie ma nic wspólnego z sumieniem.. to raczej swego rodzaju trauma.. ale nic to przeszło mi już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że sumienie chce być koszmarem obecnego lata?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zakopciłam w domu paląc w kominku że wróciła trauma.. wiesz jaka :) tzn myślę że się domyślasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×