Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

A ja tam mam w nosie anonimowość, co nie oznacza ze od razu z nazwiskiem musze wyskakiwać:D Ale mam doła:O a tylko 1 piwo na zalanie go:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Na początku strasznie mi zależało na anonimowości,a teraz już mniej. Nie rozumiem ludzi którzy uważają na to co piszą,ukrywają wiek:O dla mnie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tego nie rozumiem. Mnie to lotto ile kto ma lat, swego nie ukrywam. Ważne jest jaki jest i jak pisze.. a nie ile ma lat. Ale ja po prostu jestem ciekawa.. ciekawa czy dobrze oceniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nieoperacyjne:O Tylko konsekwencje sa poważne.. i jak mam byc szczupła.. jak mi nic nie wolno tylko leżeć??:O A potem czytam ze jestem kaszalotem i wielorybem i o siebie nie dbam, bo gruba nie moze byc zadbana:O Uuuch... Koniec z uzalaniem sie nad soba. Zadziwia mnie Szukanie w sumie.. do jakiego szeroko pojetego zwierzaka byście go porównały??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziękuję, już po kolacji. :) kotka Kręgosłup to taki zwierz, który raz zgięty albo poniżony nie wykazuje zdolności pamięci kształu, niestety. Trza gada nie karmić, pokochać i przeginać dalej. Zanim wpadniesz w zwapnienie humoru, biegusiem po dokładkę browarów. Sio! Tylko wracaj jeszcze szybciej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kudy ja przytyłam!! 😭 i nie mogewrócic do tej wagi na hustawce 😭 a tak niewiele mi trzeba:O Ale nawet jak pilnuje co jem.. przeciez prawie sie nie ruszam.. bo boli jak cholera. Szukanie.. nie chce mi sie leciec po browara... Ale kto wie:D:D Przeginałam z kregosłupem i migałam sie jakieś 20 lat no i mam:P Ale............................... Still alive:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samica tylko mi nie mów żeś sie obrazila i idziesz... ja tu usiłuje zapomnieć.. a Ty mnie porzucasz?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×