Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

tesz siem pórysta znalas martf siem o siebie i sfojom pisownie naj lepiej nierozumię ciem koleś zazdrość przes ciebie pszemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz naj zópełniejszom racjem Złośliwa nieh patszy bo nódny i gópi jest sam sobie winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 to zdaje sie ze przerobilem obydwie sytuacje najpierw pierwsza, w efekcie nastapila druga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienkójem:D óczyłem siem wkońcu od miszczyni, mojej jedynej Ókochanej🌻 Bendem Ci wierny jak pies sfemu panu i zrobiem fszystko by Ciem uszczenśliwić❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie radzem Ci dobże ócz siem odemnie. O kobiety tszeba dbać a nie óganiać siem za fszystkimi spudnicami w kułko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek łakomczuszek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek łakomczuszek
nie przeszkadza o ile potem będę mógł umyć zęby twoją szczoteczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko.....aż mnie zakłuło w oczy od tych liter :O:O:O mogłam to czytać bez drugich oczu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka przezyła, poszła spać i przytulić się do kotów które niechetnie ustapiły odrobinę miejsca na jej własnym łózku:D:D:D Ale oczy mnie zabolały od tego pisania brrrrrr:P Ju.. ale z Ciebie lasencja:D Odpisze jak mi sie uda wejść na poczte drugi raz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga.....
ależ tu jakieś czarne podszywy nieźle grasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję ;) z pianką ;) mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmm..... kolega mi zrobił taką pyszną ...Justyssia...wiesz jaką ...kiedyś gadałyśmy o kawce takiej pysznej ;););) bo jak wysyłałam Ci swoje zdjecie to miałam je na nim zaczepione na włosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide sobie zaraz zrobić kawę.. u mnie piekna pogoda,ciepło a tym cholernym mieszkaniu zimno że siedzew2 swetrach... mimo otwartych okien. Nic tylko skoczyć:PKoty urywajafiranki bo muchy łapią, chyba całą trójke zaraz zamkne w kiblu:D:D Kaaaawyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez moich denek od butelki nie widzę nawet czubka własnego nosa😭 ;) gorrąca kawa rozgrzewa mnie bardziej niż jakikolwiek mężczyzna mógłby to zrobić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefrtytkowakotka
Pestka, skoroś taka gorąca, to morze i mnie rozgrzejesz?;) Wynagrodzę Ci to, jak zechcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×