Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"Brzydalku, mnie by się tez abstynencja przydała, bo potem choruję." Między innymi nie przepadam za piciem, bo na drugi dzień przeżywam dramat. "Musimy się umówić na upojny wieczór kiedyś..." Jaka dwuznaczna propozycja :D "Brzydal, zrobisz wyjątek dla mnie, prawda? " Zależy w jakiej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jaki wyjątek chcesz dla mnie zrobić?" Niech to pozostanie moją słodką tajemnicą :P. A wracając do rzeczywistości. Jutro pobudka o 4:20 do pracy. Trzeba się zbierać, choć piwko jakieś w lodówce jest :). Dobranoc, miłych snów wszystkim życzę. Pa Ju 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś co masz na myśli jak wypowiedzi odnośnie retro to takich osób nie uważam za kobiety które sa warte jakiegokolwiek szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś hahaha lepiej nie moralizuj mam swoje doświadczenia z takimi jak ona :P no nie mów że takiego mnie nie widziałaś to nie testosteron to kofeina :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez najbliższe godzinę półtorej napewno nie bo jeszcze w robocie jestem a potem zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gnom narozrabial? ja myslalem ze on grzeczny jest justys, luknij na topik tamarci, tam masz link do innego tematu o tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie ja zawsze jestem grzeczny chyba że mnie ktoś wkurwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a zauwazylem ze najwieksza paranoje na tym forum to maja wlasnie ci ktorym sie nudzi i jakies projekty uskuteczniaja :D :p co zreszta z zycia wziete prosto jest, kazdy sadzi po sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys, ale o co w ogole poszlo? bo ja nie w temacie za bardzo jestem ktos sie obrazil? bo z tego co czytam to nikt jakos specjalnei nie szalal tutaj za bardzo sie przejmujecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niektórym to dobrze piwkować będą ja też chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak mi sie zdawalo, dlatego mnie to zastanowilo :o ale dobra, niewazne, jakas kare ci sie obmysli i bedzie dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka poczekaj za jakieś 48 godzin będę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka wcześniej nie dojadę :P no daleko troszku ale jeszcze powiedz czy masz piwo czy wyspiarskie napoje piwopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspiarskich nie piję bo tego piwem nazwać nie można grosza łykam bo tanie ale polskie piwo w markecie jest więc można żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka i o to mi chodziło :D to opłaci się jednak jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś zamiast się cieszyć to jescze marudasz może fajnie cię przemęczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję przywiązać do łóżka i posmyrać piórkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ju, nawarzylo sie piwa, to trezba wypic piate przeciez sam nie bedzie pic :p i nawet sie nie waz uciekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×