Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WonnabeSkinny

Co jest teraz na topie w polsce?

Polecane posty

Dokladnie jak w temacie....lece do pl za 2 tygodnie i chcialabym wiedziec co wziasc z soba zeby wygladac modnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja myslalam , ze to tylko ja tak wyjazdy do Polski przezywam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja ostatnio mialam nadkilogramy tak sie wystrilam...6 dni a 8 par butow:p, w tym roku jade na tydzien wiec nie wiem co to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja o ciuchy to raczej sie nie martwie i tak nie nadazam za moda , a duzo rzeczy mi nawet nie pasuje z tej mody ;) za to zawsze 2 przed wyjazdem staram sie zbic z wagi 2-4 kg , zeby potem gadania nie slyszec jak mi dobrze na obczyznie bo w pasie mam wiecej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem grubsza od mojego ostatniego razu w domu 15kg wiec sobie wyobraz co mam teraz...od wczoraj na diecie norweskiej zeby z dycha choc zeszla ale nie wiem....mam nadzieje ze choc w 12 rozmiar sie zmieszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ja Cie pociesze , bo ja teraz w ciazy jestem i jak pojade do Polski to bede w 7 miesiacu , a teraz mam juz 10 kg na + a jestem na polmetku ja tu u siebie to zadnych kompleksow nie mam , smiem nawet twierdzic , ze naleze do szuolejszych tutaj , ale jak jade do Polski to mam wrazenie , ze jak slon wygladam , bo wszedzie same patyczaki po ulicy chodza a teraz to juz wogule bede jak slonica , i nie tylko bede sie tak czyla ale i tak wygladala 😭 ale Tobie zycze spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje, ja caly czas namawiam narzeczonego na dziecko bo sni mi sie po nocach nawet ale nie chce wiec lepiej wezme sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak
chcecie stroić do tej Polski ? Pewnie chcecie pokazać znajomym że jak żyjecie za granicą to co to wy teraz nie jesteście i jak to się wam wielce super materialnie nie powodzi. Pewnie po nocach nie bedziecie sypiać myśląc jakimi by sie tu szmatami popisać. Hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh smieszne...poprostu czlowiek chce fajnie wygladac i nie mowie i jakis pumach, nikach itp. poprostu jestemy babami i lubimy sie stroic, taka nasza natura...ja akurat nie przepadam za duzymi metkami wiec nie biore najnowszych dresow hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak
No skoro dresy Puma to dla was taki szczyt mody i elegancji no to rzeczywiście nie ma o czym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba napisalam ze dla mnie to zaden szczyt....przeczytaj najpierw...dresy to mam na silownie a nie na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no comment...pisze jedno a ty czytasz drugie???nie wazne, nie stac mnie na balanciage i chanel wiec zadowalam sie topshopem i river island i niestety jak na moje mozliwosci to optymalne firmy.... a co do dresow....old shoolowy adidas- nawet gwiazdy nie wstydza sie w czyms takim wyjsc..oby bylo schludne i nie wyciagniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak
Mniejsza z tym, bo to nie o to mi sie rozchodzi tylko o to co napisałam w pierwszych zdaniach mojego pierwszego postu. Sztuczny lans i tyle. Byle by tylko przydołować Polaków że jak mieszkają w Polsce to jacyś gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Słońce masz racje tu patyczaki więc nie chcemy tu słonic żadnych jak tam gdzie jesteś ze swoją nadwagą wygladasz na szczupłą to se tam siedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze..
chamstwo się szerzy.. A co do tematu, na modzie się specjalnie nie znam ale widzę, że sporo dziewczyn nosi duże torby, zielone, żółte, kryjące rajstopy w tych kolorach, kolorowe buty, nadal widzę laski w open toe, rurkach, tunikach, szerokich paskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a co mi tam zacznę być miła dla osób z nadwagą jak one będą miłe dla tych chudych z nie swojej winy. ale dopóki to się nie zmieni to ząb za ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm chyba cos ominelam bo w zyciu nie wspomnialam o kims ze jest chudy....szczuplym jest lepiej bo na nich wszytsko ladnie wyglada a moja nadwaga jest tylko i wylacznie moja sprawa!!!A ze jestem za granica nie znaczy ze mozesz mi zabronic jezdzic do polski....a co do tego ze ja sie nosze i mam ludzi z polski za gorsze....szkoda gadac mi wogole....czlowiek wchodzi na forum o modzie i pyta sie poprostu co jest na topie a juz sie czepiaja. A Ty juz mieszkasz w polsce to chodzisz w worku na smieci czy w ubraniach...bo jak w ubnraniach to juz sie nosisz i stroisz...niezbyt ladnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
"ale jak jade do Polski to mam wrazenie , ze jak slon wygladam , bo wszedzie same patyczaki po ulicy chodza" do tego "piłam" to raz a to czy ty tutaj przyjedziesz czy nie i w czym przyjedziesz to mnie w zupełności nie interesuje ( nigdzie nie napisałam że się nosisz i stroisz) no ale jak się nie umie czytać ze zrozumieniem to później wynikają takie sytuacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie ubieracie w river island czy topshop to smialo w tym przyjedzcie :) przeciez river jest w polsce a topshop bedzie lada moment wchodzil :) nie widze problemu zeby przyjecac w ciuchach z wiosennych czy letnich kolekcji marek w ktorych na co dzien sie ubieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece do polski w niedziele ale jakos nie przezywam ciuchowych rozterek :P lece na 2,5 tyg i biore spodnie z new looka i h&m, jedne buty kupione w polsce (drugie planuje kupic w polsce :P), sweterek z krotkim rekawkiem z new looka i jeszcze jakies bluzki z krotkim rekawkiem i wystarczy. bez przesady, w konuc znajomi mnie kochaja nawet jak bym w worku przleciala :P a ciuchow biore malo bo wole sobie jakas dobra weldinke zabarc z polski w to miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×