Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniołkowo

Jak go odzyskać?

Polecane posty

Gość Aniołkowo

Zostawił mnie po 7 latach związku, minął od tego czasu rok. 2 tygodnie po rozstaniu ze mną zamieszkał z jakąś panną i są chyba b szzęśliwi.... W międzyczasie my narobiliśmy sibie mnóstwo świństw...lepiej nie mówić. Ale ja go nadal kocham. Nie mamy już kontaktu, on go unika. Ja też myślałam ,że to ewudentny koniec...ale uświadomiłam sobie, że go kocham:( Mamy jakąś szansę być razem? znacie takie przypadki, że kat z katem się schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfggh
daj mu spokoj kocha inna nie mieszaj mu w zyciu! jak go kochasz to chyba szanujesz jego szczescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i racja daj mu spokój ! Minął rok, jest wiosna, wyjedx , zrób coś a nie czas marnujesz Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaaa
Nie narzucaj sie to nic nie da. Dla Ciebie lepiej że tak się stało teraz a nie po ślubie dopiero wtedy byś miała. Lekarstwem na jedną miłość jest druga. Zacznij żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_22
Aniołkowo Mysle ze poprzednicy mieli racje mowiac ze musisz dac mu spokuj... ale ja rozumiem jak ciezko znalejsc inna milosc, jak trudno zyc bez czlowieka ktorego sie kocha. Wiec nie bede udzielac madrych rad, ktore nie raz slyszalam, i ktore nie pomagaja... moge trzymac kciuki za Ciebie i zyczyc Ci szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzyskałam faceta dzięki urokowi miłosnemu (na magicznerytualy.pl) spróbuj może i Tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu rozstałam się z chłopakiem, powodem nie był brak miłości. Byliśmy razem cztery lata. Bardzo mi źle i smutno. Nie wiedziałam jak dalej żyć. Jak poradzić sobie z tęsknotą i miłością, jak co rano wstać, jak pracować kiedy w głowie i sercu On wciąż był on. Tyle już łez wylałam a jednak nie pomogło, nie było mi lżej. Wiedziałam że jedyną szansą na normalne życie dla mnie jest odzyskanie Go. Koleżanka dała mi adres strony http://urokmilosny24.pl , postanowiłam skorzystać i zamówić urok miłosny. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Mój Andrzej do mnie wrócił, a ja odzyskałam radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że spętania i czarna magia może być niebezpieczna, aby odzyskać chłopaka lepiej wybrać białą magię. Mnie udało się dzięki panu z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaraz poleje się fala hejtu ale muszę polecić spirytualistkę ze strony wrozkadiana.pl gdyż naprawdę mi pomogła, powiedziała jak samemu odprawić rytuał miłosny, który przyniesie efekty i tak się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j z tym gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×