Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

Jean Louis David- jakie macie doswiadczenia?

Polecane posty

Gość syl23
Witam. Nie polecam. Miałam robione loki na impreze w sobotę w salonie na Targówku, po wyjściu z salonu i dojechaniu do domu włosy się rozprostowały. Włosy nadawały się do umycia, tylko był jeden problem,przez to że pani robiła tak wolno, spóźniła sie na imprezę. Pani powiedziała mi, że moje włosy nie są podatne na kręcenie, to dziwne bo moje włosy mają tendencje do kręcenia się, Nie zastosowała żadnej pianki lub innego kosmetyku, jedynie na koniec polakierowała. Dodam, że pani robiła to naprawdę wolno. Zapłaciłam za to 135 zł. Pytam się dlaczego tak cena, pani mi odpowiada że mają tak ustalone i poszła sobie. Odradzam takie salony. Moja fryzura wyglądała fatalnie-nawet zrobiłam sobie zdjęcie jak to wyglądało- koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądźcie jak najdalej od tego "salonu" w CH Ster (B1) w Szczecinie. nawet nie chce mi się pisać o tych pseudo fryzjerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam salonu JLD w Poznaniu w CH Plaza. Naturalne ułożenie włosów sprawiło młodej fryzjerce taki kłopot, że w końcu poprosiłam o spryskiwacz i grzebień, i sama dokończyłam to "dzieło". To beznadziejne układanie włosów trwało dobrą godzinę i kosztowało 50 zł. Żeby nie było wątpliwości - mam włosy proste, obcięte na pazia - prostszej fryzury do ułożenia chyba nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12356
Absolutnie nie polecam tego salonu. Byłam u nich cztery razy: trzy w Łodzi i wczoraj w Warszawie w Złotych Tarasach. Wg mnie technicznie są na bardzo niskim poziomie, nigdy nie uzyskałam fryzury jakiej chciałam i wczoraj byłam tam ostatni raz. Niestety, nie widzę możliwości dołączenia tu zdjęć bo pokazałabym Wam jak mam wyszarpane nierówno włosy, a chciałam mieć zwykłego, klasycznego boba. A ceny są kosmiczne: zwykłe strzyżenie 70 zł w Łodzi, 90 zł w Warszawie. Odradzam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_007
Nie polecam tych salonów. To jakaś żenada. Czytałam komenarze odnośnie JLD, dużo było niepochelbnych ale za bardzo sie nimi nie przejęłam i poszłam. Jedna dziewczyna zarzucała w komentarzach, że była 2 minuty obcinana- wtedy sobie myślałam, że dla wprawnego fryzjera tyle czasu może zając. Podcinałam długie włosy... Na pewno ludzi pracujących w Jean Louis David nie można nazwac fryzjerami - nawet nozyczek w rekach nie trzymają, a ścinają maszynkami -tylko i wyłącznie!Strzyżenie dlugich wlosow trwalo 5 minut, Pani Basia z Renomy Wrocław, jak zapytalam czy moglaby uzyc rowniez nozyczek to mowila, że od lat nie uzywa tylko maszynka... wolalbyam żeby moje włosy były porządnie ścięte niż mycie trwalo 20 minut az mnie to denerwowalo. Podcięla wprawdzie te wlosy, ale co to bylo. Jak chciałam coś jeszcze zaproponowac, cieniowane, skrócenie, to nie byla chętna, zrobila swoje i do widzenia...Jestem rozczarowana. Moj osiedlowy fryzjer jest lepszy. Dla mnie to firma ktora moze i sciana maszynkami i nie neguje tej techniki, ale robi to dobrze dla facetow na krotkich wlosach a nie na wloscach kobiet, które wymagają więcej umiejetności . Marketing i reklama, to wszystko w co inwestują te salony. Umiejetności "fryzjerów" są zerowe. Podejrzewam, że każdy może tam pracowac, ot szybkie szkolenie z obslugi maszynki i każdy może zostać fryzjerem Jean Louis David. Jesli kogos skrzywdzialam tym wpisem to wielkie sory, ale jak fryzjer nie uzywa nozyczek to nie fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ogolenie na łyso kilkadziesiąt złotych. Pierdolę to. Wolę sam maszynką się ojebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszczu
Absolutnie nie polecam tego salonu pod zadnym pozorem !!!! Beznadziejna obsuga klienta i brak jakiejkolwiek motywacji i checi do pracy !!! Panienka ktora mnie obcinala robila to tak, aby tylko zrobic i aby za bardzo sie nie przemeczyc, mowiac krotko na odpier.... jak poprosilem o krotsze obciecie to byla wielka obraza... Wlosy nawet nie zostaly umyte po obcieciu... Cene 70 zl pozostawiam bez komentarza...szczyt chamstwa i dziadostwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Zdecydowanie nie polecam. Słyszałam samerykańskich negatywne opinie ale stwierdziłam ze przetestuje zwłaszcza ze na stronie firmowej znalazłam promocje 20%. Przy zapłacie okazało się ze nie uwzględnia mi tej zniżki po drugie na stronie a w salonie cena strzyżenia wynosiła różnice 5 złotych. Jeśli chodzi o samo strzyżenie to poprosilam dokładnie o długość grzywki i sposób jej wygaladu została ściera za krótko i na ukos. Fryzjer z jednej strony sam zauważył ze jest za krótka więc próbował ją wydłużyć przyklepujac po drugiej stronie nic się nie dało zrobić. Poprosilam również o wy modelowanie włosów od głowy. Efekt oncowy włosy przyklapnięte. Wniosek nie polecam. Poszłam na samo pociechę końcówek i tyle błędów. Nie chce myśleć co by było jakbym oddala się całkowicie w jego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Cena wysoka do jakosci uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu na ul.Szwajcarskiej w M1 nie polecam tego salonu.Cena wysoka a usluga 0 wygladu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu wszystkich negatywnych opinii z ciężkim sercem udałam się do JLD (Warszawa, Prosta 68). Do salonu weszłam w godzinach porannych i byłam jedyną klientką. Obsługa przemiła, od razu zaproponowano coś do picia, a następnie chyba z 15 minut konsultowałam z fryzjerem - Patrykiem, to co chciałabym z tymi moimi włosami zrobić. Sytuacja nie była łatwa, bo poprzednia fryzjerka w moim rodzinnym mieście narobiła mi na włosach trochę bałaganu. Ostatecznie postanowiliśmy zrobić kolor 2w1 + strzyżenie+ mycie i modelowanie. Masaż głowy cudowny, a masujący fotel, na którym siada się przy myciu głowy, tak mi się spodobał, że mogłabym tam chodzić tylko po to, żeby sobie na nim trochę posiedzieć. Wyszło dokładnie tak jak chciałam, delikatnie, naturalnie, a jednocześnie na tyle wyraźnie, by zakryć wcześniejszą katastrofę. Strzyżenie zostało przeprowadzone zarówno maszynką, jak i nożyczkami - również wszystko zgadzało się z moimi instrukcjami. Spód włosów prościuteńki, wierzch lekko pocieniowany. Efekt dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Trzeba przyznać, że tanio nie jest. Razem z odżywczą kuracją i 20% zniżką jaką mi naliczono za założenie karty stałego klienta, zapłaciłam 316zł. Mimo wysokiej ceny na pewno tam wrócę, bo wolę zapłacić więcej i być zadowolona, niż oszczędzić, a potem szukać ratunku. Uważam, że stosowane kosmetyki mają bardzo dobrą jakość (Kerastase), ale pewnie w jakimś supr ekskluzywnym salonie można znaleźć coś lepszego. Jedyne czego nie polecam, to kupować w salonie oferowanych szamponów i odżywek. Ja się przed tym powstrzymałam z powodu wysokiej ceny, a gdy wyszukałam te same kosmetyki w internecie, okazało się, że można je kupić kilkadziesiąt złotych taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polecam, wyszłam z salonu z kolorem czarnym na całości włosów, a usiadłam z nastawieniem i konsultacją na brązowych włosach , jasne refleksy, zapłaciłam 295 zł za to że przez 3 h Pan opowiadał jaki to nie będzie cudowny efekt, a mam czarne włosy z prześwitami rudymi, taki efekt sama potrafię zrobić żle zakładając farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej J L D !!!!!!! Za 355 zł ciachnela mi Pani wlosy maszynka chciałam miec pocieniowane a wyszły psie uszy. Miał byc kolor rody z refleksami a tylko mi rozjaśnia zero farby i mówi żebym sobie szamponetka pofarbowala za kilka dni no i że nie będę miała ośrodków przy czym został mój naturalny kolor przy skórze .!!!!!! Chciałam poprawić sobie humor a patrzę w lustro i wyglądam jak przed ten tylko krócej no i z tyłu trochę jaśniejsze . Masakra..... A i jeszcze miała być jakaś cud odżywka za 55 zł a Pani mi coś z tlubki nalozyla na 3 min. Efektu jakiegokolwiek brak. Ładniejsze mam po nałożeniu zwykłej odżywki Nicea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam ch reduta Warszawa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martawarszawa
Jestem stałą klientką JLD od lat inie zamienię na inny. Salony JLD to naprawdę bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy, jestem zachwycona ostatnim farbowaniem i dlatego aż weszłam tu specjalnie napisać ten komentarz, bo od kilku dni nie mogę się napatrzeć na przepiękny kolor włosów i to jak zostały odbudowane i wzmocnione. Wydaje mi się, że jedyna możliwość "gorszej" fryzury to trafienie na mniej doświadczoną osobę, ale każdy musi zawsze zacząć, nikt z nas nie urodził się będąc ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie.... Ja ten salon uwielbiam za możliwość dostania się bez zapisów (a nigdy nie mam możliwości zaplanowania wizyty z góry, bo mam małe dzieci) i za to, że ceny są "jawne" (a nie że "od 200 zł" a potem to będzie już "widzimisie" fryzjera), że używają tylko oryginalnych produktów (wiem, bo zapach niektórych szamponów,odżywek lub rytuałów znam na pamięć) i że pracują tam naprawdę fajne osoby a atmosfera jest rozluźniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "salonie" Jean Louis David Francuska 12, pseudofryzjerka Paulina czy jakoś podobnie, przy strzyżeniu grzywki wygoliła klientce częściowo brwi. W pustych miejscach namalowała henną niechlujne pasy pozostawiając kępki niewyciętych włosów. Wygląd twarzy przerażająco-groteskowy. Na pewno nie nadający się do publicznych wystąpień przez długi czas. W ramach przeprosin agresywnie zachowujące się pracownice zastraszyły przerażoną klientkę i zmusiły do opłacenia usługi w kwocie 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "salonie" Jean Louis David Francuska 12 w Warszawie pseudofryzjerka Paulina czy jakoś podobnie, przy strzyżeniu grzywki wygoliła klientce częściowo brwi. Do ocalałych włosów domalowała henną niechlujne pasy . Wygląd twarzy przerażająco-groteskowy. Na pewno nie nadający się do publicznych wystąpień przez długi czas. W ramach przeprosin agresywnie zachowujące się pracownice zastraszyły przerażoną klientkę i zmusiły do opłacenia usługi w kwocie 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w salonie Jean Louis David w centrum Warszawy na Świętokrzyskiej 66. Robiłam koloryzację. Pokazałam zdjęcie koloru, który chczę, kolor takiej bardzo ciemnej czekolady, bardzo nasycony oraz poprosiłam zrobić troszeczke jaśniejszych pasemek, żeby grali na śłońcu. Wynik - jasne żółto-rude korzenie, żadnego nasyconego koloru, żadnych jaśniejszych pasemek! Mówie do pani fryzjerki, że coś jest nie tak, że chciałam ciemny kolor, a mam jakieś żółte korzenie, na co pani fryzjerka powiedziała, że w salonie tak pada światło... Zapłaciłam za to oszustwo 310 zł (bo jeszcze robiłam maseczke nawilżającą, sama koloryzacja kosztowała 175 zł!). Przyjechałam do domu, dzienne światło dzieje jeszcze gorzej, korzenie włosów wygląda obrzydliwe, nie chczę wychodzić z domu! Nie polecam tego salonu nikomu. Nigdy tam więcej nie pójde. Jestem pewna, że w zwykłym salonie fryzjerskim gdzieś w swojej dzielnicy zrobili by mi lepiej i znacznie taniej! Chciałam tylko jak najlepiej wyglądać, ale otrzymałam niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecać można konkretnego fryzjera, rotavja duża, typowa sieciówka, chyba nadal tną maszynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczo nie polecam. żałuje, ze przed zapisaniem nie poczytałam opinii. fryzura beznadziejna, nie to co chciałam, najgorsze cięcie jakie miałam. wydaje mi ze ze dziewczynina wogole nie umie obcinać własów, przekładała te włosy, patrzyła, suszyła, w koncu wyrównała maszynką. za takie pieniądze człowiek spodziewa sie, ze wyjdzie zadowolony z fajna fryzura, a tu na odwrót, nigdy wiecej, jakakolwiek osiedlowa fryzjerka jest lepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tną maszynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym cięciem maszynką? Tez tak mialam podcinane w Galerii Malta w Poznaniu. Co do koloru to wyszedł całkiem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to potrafią, ciąć maszynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika nie postanawia umrzeć
Dziwią mnie negatywne komentarze, bo ja często chodzę do salonów JLD, mam kartę klienta więc ceny niższe i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Generalnie robię cięcie/cieniowanie i kontrast, czyli coś jak baleyage, plus raz na jakiś czas zabiegi na włosy (różne). Ceny maja na stronie swojej http://salony-jeanlouisdavid.pl/ więc zawsze wszystko jest jasne. W salonie jest czysto, bardzo dbają o higienę (jestem przewrażliwiona na tym punkcie...). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka888
Jean louis david przy rondzie Daszyńskiego polecam omijać to miejsce szerokim łukiem, Jak dotąd nigdy nie miałam problemów z obsługą w tej sieciówce, zawsze uważałam że wysoka cena jaką się to płaci jest zgodna z wysokim standardem i jak dotąd wychodziłam zadowolona z piękną fryzurą, i uśmiechem, jednak dość spory zgrzyt nastąpił pod koniec zeszłego roku kiedy przeprowadziłam się w okolice ronda daszyńskiego i tam przed świętami Bożego Narodzenia udałam się na podcięcie końcówek. Miałam wówczas długie włosy i chciałam je podciąć klasycznie po łuku tak by z przodu były nieco krótsze i lepiej się układały niestety Pani (wtedy szatynka krótkie włosy – dziś blondynka) zrozumiała najwyraźniej polecenie na odwrót bo finalnie zostały skrócone jedynie włosy z tyłu głowy z przodu pozostały dłuższe od całej reszty… nie miałam już czasu na robienie poprawek ale ponieważ długość włosów została radykalnie skrócona musiałam się wstrzymać z wizytą u fryzjera do momentu kiedy włosy mi odrosną – czyli aż do dziś. Ponieważ ten feralny salon jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania na moje nieszczęście wybrałam się tam ponownie. Kiedy przyszłam bez umówionej wizyty okazało się, że mogę zostać przyjęta od ręki, jednak kiedy zobaczyłam, że zbliża się Pani która ostrzygła mnie ostatnio miałam ochotę zwiewać (i żałuję że tego nie zrobiłam) ale okazało się, że inna pani (brunetka długie włosy też może mnie przyjąć). Dlatego zgodziłam się jednak zostać… Oczywiście przed umyciem włosów Pani zrobiła ze mną bardzo szczegółowy wywiad w jaki sposób ma wyglądać moja nowa fryzura (i naprawdę nie wiem po co te wszystkie ceregiele aby zrobić dobre wrażenie, skoro potem i tak się robi wszystko po swojemu) oczywiście jak zwykle chciałam podciąć końce po łuku, przód krótszy, Pani poleciła wybrać w katalogu jaki efekt chcę uzyskać, i rzeczywiście jedno uczesanie przypadło mi do gustu na tyle, że zdecydowałam się radykalniej wycieniować przód.. Miałam oczywiście nadzieję, że mam do czynienia z osobą która zna się na rzeczy i po tak szczegółowych ustaleniach, moje oczekiwania będą spełnione chociaż po części, ale tak jak ostatnio spotkało mnie WIELKIE ROZCZAROWANIE… Ostateczny efekt jest taki, że końcówki które miały być skrócone o ok 3cm zostały ścięte o ok 10cm z długości, a przód który miał zostać wycieniowany radykalniej jest delikatnie krótszy o ok 3cm od całej reszty cieniowania brak… Nie było tam nawet cienia podobieństwa do zdjęcia z modelki, której fryzura miała zostać odwzorowana na mojej głowie… Tak więc proszę o wybaczenie że pozwoliłam sobie napisać ten komentarz ale chciałabym ostrzec inne kobiety przed wizytą w tym zakładzie… Włosy to nie zabawka i nie odrosną w kilka dni… Ja aby uzyskać długość włosów taką jaką miałam przed dzisiejszą masakrą będę musiała czekać ok rok… Szkoda tylko czasu wywalonych pieniędzy w błoto, ale nawet ich zwrot nie przywróciłby mi straconych włosów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi taki ogon zrobili. Koszmar. Dobrze ze było co ciąć. To jest sieciowa i duża rotacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie opinie na temat keratynowego prostowania włosów w salonach JLD? Szczególnie w Katowicach. :) Cena nie jest mała, dlatego chciałabym poznać Waszą opinię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe... mąż chcial mi zafundować prezent. Z racji że był to prezent to wiadomo wcześniej nie myślałam co chce na głowie więc na szybko poprosilam o ścięcie końcówek ok 4 cm wycieniowanie mycie +odżywka. Jak się okazało mąż zapłacił "tylko" 150 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salony JLD, polecam, profesjonalne podejście, fryzjer potrafi doradzić klientom, dbałość o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ODRADZAM!! poziom usług kompletnie nieadekwatny do ceny. panie fryzjerki są niemiłe, sprawiają wrażenie jakby robiły łaskę, że co? że klient im płaci?? wybierają kolory jakie im się podobają, tego który ja chciałam oczywiście nie było(już po raz kolejny..) farby mają koszmarne, głowa niesamowicie piecze(jakiż negatywny wpływ takie dzialanie musi miec na skórę głowy:((). dlaczego pani pseudofryzjerka po upieczeniu skóry głowy dziadowską farbą proponuje po tym peeling głowy??, przecież to non-sens i zero dbałości o komfort klienta! czytając wszystkie komentarze odnoszę wrażenie, że te pojedyncze-pozytywne są autorstwa pracowników JLD.. Także apel do szanownych wspołtworzących markę JLD, OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU, PIÓRO Z DU...Y I ZACZNIJCIE WRESZCIE DBAĆ O SWOICH KLIENTÓW, BO NIEDŁUGO NIE BĘDZIECIE MIELI CO DO GARNKA WŁOŻYĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×