Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

Jean Louis David- jakie macie doswiadczenia?

Polecane posty

Gość Gucioimaja
Witam Miałam ten salon polecany przez znajomych...ale z mojej ślicznej fryzurki zrobiono mi nie wiadomego pochodzenia wystrzępioną i pociętą a raczej powycinaną fryzurę bez jakiejkolwiek formy ..... masakra ... nikomu nie polecam .... a me włosy będą teraz odrastać długie tygodnie ,..... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam JLD w Gliwicach :) Fantastyczne Panie fryzjerki i świetna atmosfera. Jak dla mnie najlepsza P. Iza lub P. Żaneta :) Fantastycznie! Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do jld w złotych tarasach. Zawsze jestem zadowolona z usługi. Jest tam tylko jedna fryzjerka która jest nie miła a reszta Super. Uratowali mi tam włosy bo miałam poniszczone a teraz bez problemu się rozczesuja i ładnie wyglądają. Używają dobrych produktów dbają o higienę zawsze przed strzyżenie psiukaja nożyczki (Tak nożyczki) płynem do dezynfekcji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu uwielbiałam ten salon. Chodziłam do salonu w Bonarce w Krakowie. Miałam już nawet swoja fryzjerek i tylko ona się zajmowała moimi włosami. Niestety spotkał mnie bardzo niemiło doświadczenie, ponieważ miałam mieć jedynie lekko odświeżone ombre. z mojego rzekomo naturalnego rozjaśnienia wyszły włosy w kolorze cocker spaniela. płakać mi się chciało. na dodatek to nie było ombre a rozjaśnione prawie całe włosy. Pani oczywiście dumna ze swojego dzieła twierdziła, że jest cudnie. nie było i to szkoda, że tydzień przed ważnym spotkaniem biznesowym. zrobiłam jeszcze jedno podejście do tego salonu w pasażu Tesco na Kapelance, też w Krakowie. już bez farbowania. chciałam jedynie odświeżyć cieniowanie, i skrócić trochę włosy. moje cieniowanie wygląda następująco- pierwsza warstwa, włosy długie, później długo, długo nic a następnie warstwa włosów obcięta jak ja to nazywam "na rondelek". obecnie moje włosy wyglądają, jakbym sobie włosy obcięła na pazia a od spodu przypięła sztuczne włosy, celem przedłużenia. porażka. nigdy więcej nie odwiedzę tego salonu, w żadnej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1704
Stanowczo odradzam wszystkim salon Jean Louis David w Warszawie w galerii pod dębami, ul. Pasłęcka. Umowilam się na koloryzację, a dokładnie na pokrycie odrostów. Przywitała mnie Pani Dorota, (chyba tak miała na imię blondynka która zajmowała się moimi włosami). Pani nie potrafiła dobrać koloru farby, tak by pasowała do reszty moich włosów. Długo dyskutowala z kobietą z recepcji, po czym kazala usiąść mi w fotelu. Czekałam na nią ok. 10 min. Wróciła i zaczela nakładać farbę. Po chwili miałam brudne całe czoło i uszy. Pani w ogóle nie zareagowała, więc sama wzięłam chusteczkę i sie wytarlam. Okropienstwo. Miałam całe brudne dłonie. Jednak po wysuszeniu włosów Przeżyłam szok. Kolor rudy , włosy mam ciemny brąz. Jak można nie potrafić położyć farby na sam odrost? Czy to jakaś filozofia? Nie podobało mi sie i powiedziałam to paniom, i gdyby nie to że była prawie 21, zazadalabym ponownej koloryzacji, w przeciwnym razie nie zapłaciła bym. Dałam się im przekonać ale zapłaciłam ponad 190 zł za nic. ODRADZAM! Kto tam pracuje? Wątpię żeby ta pani była fryzjerka. Nie wiem kogo oni tam zatrudniają. Żałuję że nie wnioslam reklamacji. PORAŻKA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Korzystałam kilka razy z usług w różnych salonach tej sieci.Obsługa jest na najwyższym poziomie, każdy fryzjer który mnie obsługiwał potrafił sprostać moim wymaganiom.Faktycznie zadają dużo pytań ale dzięki temu zostałam dobrze ostrzyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JLD w Złotych Tarasach w W-wie. Miało być pięknie a włosy zostały spalone i krzywo przycięte. Manager-z piekła rodem pod każdym względem! Zero zainteresowania się klientem i rozwiązaniem problemu ich autorstwa. Porażka i tragiczna w skutkach pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon JLD przy ul. Grzybowskiej. Profesjonalne podejście do klienta, przemiła atmosfera, cały zespół uśmiechnięty, bez kija w tyłku. Idealnie dobrany kolor i bardzo dobre strzyżenie. Cieszę się, że właśnie tam trafiłam:) Pozdrawiam, Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super . Usługa na wysokim poziomie . Mam trudne włosy - dużo i puszą się. Chodzę do różnych salonów tej marki i do różnych fryzjerów i za każdym razem jestem obsługiwana w ten sam sposób. Efekt strzyżenie plus koloryzacja i pielęgnacja - rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tę salony. Strzyżenie maszynka- szybko i dokładnie. Moje włosy to uwielbiają. A pielęgnację są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastycznie. Byłam wczoraj na swojej pierwszej koloryzacji. Pani zaproponowała mi kolor i pojasnienia. Bałam się ze moje włosy się zniszczą ale pani powiedziała że doda smartbond i wlosy będą zabezpieczone . Efekt przerósł moje oczekiwanie. Czuję się rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M a s a k r a przez bardzo duże M. Poszłam do salonu JLD pierwszy i ostatni raz (nie liczę wizyty reklamacyjnej!). Czytałam przed wizyta w salonie te niepochlebne komentarze, ale stwierdziłam, ze przekonam się sama. No i się przekonałam... Powiedziałam fryzjerce jaka fryzurę chce, pokazałam zdjęcie przykładowe, niby się zrozumialysmy. Kilkukrotnie w trakcie cięcia prosiłam by zwróciła uwagę na cięcie pod skosem (miał być long bob) tak by równo i symetrycznie zostały ścięte obie strony głowy. Podczas strzyżenia zwracałam fryzjerce uwagę, ze lewa strona jest dłuższa, na co uzyskałam informacje, ze po wysuszeniu i wymodelowaniu będzie można ocenić na 100% czy fryzura jest Ok i nanieść poprawki (które nie zostały naniesione). Zaufałam. Jedna stronę głowy miałam obcięta nożyczkami a druga docietą maszynka (dramat)!!!!!! Pani fryzjerka wymodelowala włosy i wciąż czułam oraz widziałam, ze lewa strona jest dłuższa, ale uznałam, ze być może to tylko moje zwidy, jakieś uprzedzenia, traumy krzywych cięć... Uczulałam panią fryzjerkę, ze w domu nie modeluje włosów tylko susze bez układania, pani na to, ze i tak będzie dobrze. Niestety, nie jest dobrze. Umylam głowę i włosy na kilometr aż krzycza o swojej krzywiźnie. Byłam wściekła, miałam odpuścić reklamacje, ale czlowiek nie po to płaci 95zl żeby po tygodniu lecieć znowu do innego fryzjera po pomoc. Niech poprawiaja. Jestem bardzo niezadowolona, szukalam salonu do którego będę wracać a od JLD będę tylko uciekać! Nie wiem czy pani fryzjerce się nie chciało, miała jakiś gorszy moment czy o co konkretnie chodziło. Napisze po wizycie reklamacyjnej jak udało im się odratować tą krzywa zenade warta 95zl. Mam nadzieje, ze uwzględnia, ze z long boba chce blunt boba, bo niestety z tego co mam teraz long boba uzyskać się nie da, a na pewno nie z takim skosem po jaki szlam tam na pierwsza wizytę. Echhh. Trzymajcie kciuki! Dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna obsługa fryzjerzy pierwsza klasa! nigdy nie byłam tak cudownie obsłużona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cieszę sie, że ja tylko do Galaxy w Szczecinie tam miła managerka, zawsze uśmiechnięta, fryzjerki, mlode , fajne, strzyżenie maszynka bardzo dobre. Kolor zawsze super. Najbardziej polecam Panią Anie blondynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z uslug salonu w Zabrzu,miło profesjonalnie, wszystko oparte na katalogu i tak jak chcialam, fryzjerki wyszkolone na pewno ,nie zawsze bylam zadowolona ,a tu wracam co miesiac .Czysto, wszystko jednorazowego użytku. Bardzo sympatyczne mile wesole i kontaktowe fryzjerki.Polecam salon w Zabrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie. Nie polecam Salonu Fryzjerskiego Jean Louis David w Olsztynie w CH Aura. Jestem fryzjerem i chciałem skorzystać z profesjonalnej obsługi ,,myślałem,, także doświadczonych fryzjerów. Wchodząc do salonu nie zastałem żadnego wieszaka ani szafki na ubrania wierzchnie, dopiero gdy jedna z fryzjerek zainterweniowała żeby ktoś wziął ode mnie kurtkę, była reakcja. Pani fryzjerka, która mnie obsługiwała zaczęła krytykować moje włosy - kiedy ja nie zdążyłem jeszcze usiąść na fotel. Przez całą wizytę próbowała mi wcisnąć dodatkową usługę pielęgnacyjną oraz szampon w kwocie 105 zł. Gdy ja czysto i wyraźnie powiedziałem na wstępie że jestem zainteresowany tylko i wyłącznie strzyżeniem męskim z myciem. Obsługa fatalna, wciskanie i lokowanie produktów... Brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem klientka salonow JLD ,nie spotkalam się jeszcze z brakiem profesjonalizmu ,bardzo często korzystamy cala rodziną i z usług fryzjerek z Zabrza Gliwic a ostatno na feriach w Bielsku . Fryzury takie jak wskazalam w katalogu oczywiscie otrzymalam propozycje zakupu kosmetyku i to nie raz ,ale kto zna sie na kosmetykach lepiej niz sam fryzjer...kupilam i nie żałuję profesjonalnie dobrany do moich włosów. Ja jednak polecam salony JLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Jean Louis David na Grzybowskiej w Warszawie. Obsługa nie potrafi zachować się przy klientach. Myto mi głowę i obgadywano klientki ,które już czekały na swoją kolej. Krzywo obcięto mi włosy,kiedy zwróciłam na to uwagę ,to zaczęto robić na mnie miny i to w mojej obecności. Byłam też świadkiem ,kiedy do salonu wszedł facet przy kości i chociaż nikogo prawie w salonie nie było to żadna z fryzjerek do niego nie podeszła,każda go zignorowała więc postał trochę przy kasie i wyszedł.Natomiast każdy szczupły facet jest osaczany przez te panie zaraz po przekroczeniu progu salonu, na wyścigi do takich biegną,każda chce zdążyć dobiec pierwsza przed inną. Obsługa w tym salonie to same prymitywne osoby,bez taktu,ogłady i umiejętności.Proste dziewuchy z urojonym poczuciem wyższości. Nie dorosły do miejsca , w którym klient płaci przede wszystkim za standard i poziom obsługi.Nie polecam zwłaszcza pani Wioli z salonu na Grzybowskiej w Warszawie ,nie spotkałam większego braku kultury niż ona sobą zaprezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasolt
Polecam salon w Wola Park, przedewszystkim profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła obsługa z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny salon w Wola Park, obsługa znakomita. Wspaniałe strzyżenie.Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług JLD w Katowicach ( Auchan) i w Bielsku ( Sarni Stok), zawsze jest wszystko ok , a chodzę tam od lat.Kolor zmieniałam wielokrotnie i zawsze jestem zadowolona. Moje włosy sa zadbane nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_niezadowolona
Byłam we Wrocławiu w Koronie... Fatalne ścięcie włosów! O ile wychodząc z salonu nie było widać mankamentów po sprytnym ułożeniu przez panią fryzjerkę, o tyle powrót do domu i przejrzenie się w lustrze wzbudziło we mnie grozę. Włosy ścięte nierówno, nie układają się, na czubku wycięte, po bokach pozostawione.... Pozostaje mi zgolić głowę, bo wstydzę się wyjść na ulicę. Kompletny brak profesjonalizmu również ze strony salonu, skoro obiecuje dobrze wykonaną usługę, a pozostawia nasze głowy w rekach osób, które kompletnie nie potrafią ścinać nawet najprostszych fryzur, a nawet odwzorować z ze zdjęcia pokazanego w Państwa katalogu fryzur. Powiem jedno, wszystkim ,którzy kiedykolwiek zapytają mnie o fryzjera, a również tym, którzy mnie nie zapytają, powiem: omijajcie ten salon dalekim łukiem, bo szkoda pieniędzy, ale przede wszystkim ohydnego samopoczucia jakie będziecie mieć przez następne miesiące chodzenia w chustce/czapce, próbując ukryć ohydztwo jakiego dopuścił się "fryzjera" z tego salonu. Byłam waszą stałą klientką, ale po wczorajszej wizycie nigdy więcej nie zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie szerokim łukiem salon JLD na ul. KEN w Warszawie. Menedżerkę zawiadomilam telefonicznie że jestem po operacji złamanej nogi, nie mogę długo u nich siedzieć proszę o zaproponowanie kogoś bardzo sprawnego, nie oczekuje cudów lecz odświeżenie prostej fryzury jaką noszę na codzien+farba, podalam nr itd. Skierowała mnie do bardzo miłej dziewczyny która o farbowaniu wiedziała tyle co ja o fizyce kwantowej, co rusz prosiła kogoś z koleżanek o sprawdzenie czy jeszcze trzymać czy nie, potem już było tylko gorzej. Ciąć nie ścięła wcale bo się bała do ręki brać maszynki, ale mimo to iż wiedziała że nie dam rady dalej tak siedzieć zaproponowała mi balejaż, kiedy odmówiłam to chociaż kupno zestaw wspaniałych kosmetyków do włosów za. ok. uwaga,500 zł. (na pewno kierownictwo wymaga od nich także sprzedaż). Włosy suszyła ze 30 minut, dzięki temu uchronilam kilka osób, bo widząc jej rozpaczliwe zmaganie z moimi włosami już nikt inny nie chciał do niej pójść, zaczekali na inne fryzjerki. W sumie to najbardziej zdumiała mnie postawa menedżerki, która wskazała mnie nie tylko na beznadziejną fryzurę za ponad 460 zł, a także na nieludzkie, czterogodzinne cierpienie. Na końcu tej gehenny stojąc na tych kulach które rozczulały każdego poza menedżerką zapytałam ją czy czuję się w porządku uznała że tak. Życzę jej zdrowia a Państwu odradzam pójście do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo rozczarowana klientka
Jestem bardzo rozczarowana zachowaniem Pana fryzjera z JLD w Złotych Tarasach. Widać, że zależy im tylko na kasie i szybki spławianiu klientów. Jutro zadzwonię z pytaniem czy to ich standardowe podejście do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon na Ken. nowa super ekipa. Fryzjerzy z ogromna wiedzą i dużym doświadczeniem. Zawsze wychodzę zadowolona i zawsze będę tam wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_pasecz
Jestem stałą klientką na KEN uważam że fryzjerzy posiadają bardzo duże doświadczenie, panuje tam pełen profesjonalizm . Zawsze wychodzę uśmiechnięta i mają pyszną kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym miejscu na KEN? na Kabatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zakladu przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie.Atmosfera w tym punkcie przypomina gore lodowa.Rachunek zostaje wystawiony przed wykonaniem uslugi.Zaplacilam 305 zlotych za ufarbowanie odrostow/Farba nie zostala rozprowadzona po reszcie wlosow nawet na 3 minuty/,odzywke Kerastase,mycie i modelowanie.Przy myciu i odzywce bajerowano mnie fotelem masujacym,zupelnie jak w Disneylandzie.Na zachodzie Europy gdzie mieszkam place 50 euro za farbowanie odrostow,podciecie i modelowanie.Nie ma fotela masujacego,ale jest sympatia i profesjonalizm.Nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym połowę gwiazdki albo najlepiej zero...Jak można osobie o grubych, gęstych włosach zmasakrować tak czuprynę? Maszynka do włosów plus degażówka powinny byc wykorzystane umiejętnie, a ja mam teraz postrzępione siano na głowie. Fryzjerka Monika poinformowana że włosy zapuszczam, że chcę tylko je lekko pocieniować- sprawiła że tył włosów wyglądał tragicznie (co ciekawe jak poszłam na kolor do innej fryzjerki tegoż samego salonu i w tym samym miejscu, była przerażona tym jak to wygląda, pokazala mi nawet w lusterku co jej koleżanka "po fachu" odwaliła. Oczywiscie dodatkowo musiałam zaplacić za poprawkę, co skutkowało podcięciem (nosz fuck!) włosów, i kolejnym zdegażowaniem ich, bo przecież postrzępione włosy wyglądające jakby zaraz miały wypaść to coś jak najbardziej OK. Napisali do mnie smsa z salonu z prośbą o opinię- napisałam więc szczerze co myślę. Następnie napisalam do kierownictwa wiadomość z pytaniem czy chociaż zostanie mi zwrócona kasa za strzyżenie. I wiecie co odpisali? Może oddają, jak pójdę do tego salonu i przekonam ich do tego, że wlosy mam chujowe! No na bank będę szła się wyklócać i wysłuchiwać jakie to cięcie boskie, tylko włosy zniszczone(gówno prawda, to przez ich cięcie są takie, ale już mi to wmawiała osoba która "poprawiała" dzieło koleżanki) Mam u nich kartę stałego klienta, zawsze płacę zbliżeniowo, są kamery, fryzjerka "poprawiająca" i inne pracownice dobrze słyszały naszą dyskusję i to że za poprawkę musiałam zapłącić. Nie mam zamiaru się poniżąć i iść prosic się chociaż o zwrot kosztów strzyżenia, ale moja opinia bęzie dodawana gdziekolwiek się da. Pierdolić tych amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×