Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

Jean Louis David- jakie macie doswiadczenia?

Polecane posty

Gość _Konrad_
Dorzucę coś ze swojej strony... Męskie strzyżenie w Galerii Łódzkiej. 65pln. (sick!) Pani przyniosła zdjęcie i poinformowała, że tył może tak ostrzyc. Super. Choć może trochę inwencji i dobrania strzyżenia do kształtu głowy, a nie powielanie schematu z obrazka. Chyba, że taki mają standard... Dodatkowo wyczułem od niej totalną niepewność w tym co robi. Co chwila pytała mnie czy tak może być, czy mi się podoba, czy nie za krótko. Podobnie z innym klientem, który siedział obok u innej. On tez byl zaskoczony takimi pytaniami. Jakbym umiał to zrobiłbym to sam... Po tygodniu włosy przestały się układać, mimo, że są krótkie. Moja ostateczna ocena jest taka, że nie zaprowadziłbym tam psa jakbym miał. Poszedłem tam z przypadku, tylko dlatego, że nie miałem czasu na wizytę u swojej, sprawdzonej fryzjerki na Orlej. Jak kto chce masaz w fotelu do mycia głowy (choc o to tez pytali czy włączać), kawe i jednorazowy kocyk i wszystko z pieknym Logo JLD to zachęcam. Strzyżenia natomiast nie polecam. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam. Po raz pierwszy byłam jakieś 5 lat temu we Wrocławiu w Renomie, byłam na tyle nie zadowolona, że do dnia wczorajszego omijałam ich szerokim łukiem. Niestety wczoraj skorzystałam z ich usług, tym razem w Krakowie. To był błąd, wyszłam bardzo niezadowolona. Miało to być zwykłe modelowanie z efektem naturalnej fryzury. Zaznaczam, że tydzień wcześniej miałam profesjonalne cięcie. Niestety wyszłam z tapirem na głowie i dużej ilości lakieru. Nigdy więcej do tego Salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niemiłe doswiadczenia z odwiedzin salonu JLD w Katowicach na Renców. Wczesniej byłam posiadaczem karty Lovelylook. Jak wiadomo oni przejęli tę siec, no i przy okazji ceny podwyższyli 2x, trzeba powiedziec ze nie przeniosło sie to na jakość. W dniu urodzin 24 pazdziernika otrzymuje sms, cytuję dosłownie: "Najlepsze zyczenia urodzinowe od zespołu Lovelylook. Mamy dla Ciebie prezent: 20% rabatu przez cały miesiąc!. Zarezerwuj termin" +link. 13 listopada, czyli przed upływem miesiąca od dnia moich urodzin i otrzymania zaproszenia, rezerwuję termin, przychodze. Pani fryzjer najpierw wywiad śledczy przeprowadza: a czy ja posiadam kartę, a to ze karta Lovelylook nie wazna, trzeba zalozyc nową, a gdzie ten sms, prosze pokazać..I w koncu oznajmia ze rabat sie nie nalezy. Zrobiło sie nieprzyjemnie. Ja pokazuję smsa, ze przez miesiac miało byc, ze w Lovelylook zawsze tak było. A one: nie nalezy sie. Kierowniczka przyszła, niemiła, stanowcza, nastawiona wrogo: to jest rabat tylko na pazdziernik. Czyli tylko na te 6 dni od momentu zaproszenia. Normalnie głupka ze mnie zrobiły, ze niby to ja nie rozumiem co jest napisane. Podwyższone tony, Upokorzenie klienta. Juz odechcało mi sie tych ich usług i tego strzyżenia przy takim klimacie. Wstałam i wyszłam, zepsute nerwy na cały dzien. Noga moja tam więcej NIGDY nie powstanie , ani w innym salonie JLD. Napisali tego smsa jak napisali, a co mieli na myśli to tylko oni wiedzą. Czy warto tracic klienta i reputację za te 20% przy takiej "rzekomo renomie"? Ale widze w necie dużo jest negatywnych opinii o JLD, może nawet przeważaja nad pozytywnymi. Kazdy sie przekona w swoim czasie. NIE POLECAM: drogo, nie miło, pazernie, cena nie przekłada się na jakość. Dodam ze w salonie na osiedlu strzyżenie i suszenie kosztowało 25 zł, czyściutko, po remoncie, nowe wyposażenie, miła atmosfera, zero kolejki, wysłuchanie klienta co do oczekiwań, jestem zadowolona z usługi, fryzurka dokładnie taka jaką chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam wczoraj w salonie JLD w 3 stawach w Katowicach. Długo farbowałam się na jasny blond ale teraz postanowiłam zafarbowac włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego czyli ciemny blond. Mimo iż miałam duże odrosty pani fryzjerka nie byla pewna o jaki kolor mi chodzi, ostatecznie pokazałam jej o co chodzi pokazujac kolor z katalogu.  Niestety po farbowaniu okazalo się ze mam na głowie bardzo ciemny brąz. Kiedy zwrociłam na to uwagę fryzjerce ta stala sie niemiła, usiłowala mi wmówić ze to kolor ze zdjęcia, a w ogole w salonie jest takie oświetlenie i jak wyjde na dwór to będzie calkiem inaczej. Oczywiście nie było, wyglądam okropnie i rozwazam powtorne farbowanie choć boję się zniszczyć włosy. Za te ceny, które tam mają powinni zatrudniać bardziej kompetentnych fryzjerów. Nigdy więcej tam nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

Bylam kilka dni temu z forum w liwicach, dziewczyny mile ale w ogole nie umiejace sie obchidzic z kreconymi wlosami, czy to takie trudne do pojecia ze krecony wlos lubi nawilzenie i wygladzenie, a stylizacja wymaga czegos do lokow plus chlodny nawiew na dyfuzorze!!!!! Mam krotkie wlosy chcialam je scieniowac bo gorna warstwa wlosow sie prostuje a id spodu mam loki, gdy powiedzialam ze niechce orzedzialku uslyszalam ze jest to nie wykonalne!!! To już byl sygnał ostrzegawczy, myjac wlosy pani stwierdzila ze sa przenawilzone... Co bylo g..no prawda bo po niby scieciu wlaczeniu suszarki na full moje wkosywygladaly jak suchy wsciekly szopen i w ogole sie nie kręciły, pani stwierdzila ze ich bardziej nie scieniuje bo moze wyjsc nie rowno i zgarnela 85zl...nie polecam za lepsze sciecia placilam 30zl nie warto tam isc dziwie sie ze tego nie zamnkneli. Omijac szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 12.05.2008 o 19:46, Gość upupupuppppp napisał:

 

polecam salon Jean Louis David w Łodzi-galeria łódzka p Wiole a w Warszawie jak jestem przejazdem to ale jerozoilimskie 25 p Piotr !!! mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 765

Wczoraj byłam w salonie JLD w Bydgoszczy - farba i modelowanie - 200 PLN. Po modelowaniu po 15 minutach nie było śladu, poprzednie strzyżenie też nie zachwyca. Cena nie adekwatna jakości usługi. Dziewczyny miłe, ale brak im profesjonalizmu. Do JLD idzie się bo bez zapisu. Obserwowałam prace innych fryzjerek pod czas wizyty i nikt z klientów nie wyszedł WAU,  poziom osiedlowego saloniku, tylko skąd takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×