Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

Dzis musze podjac najwazniejsza decyzje w zyciu

Polecane posty

i caly czas sie waham:( musze postawic wszystko na jedna karte. Co robic jak podja cdobra decyzje (o ile w moim przypaku taka bedzie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wiem, co mogę poradzić, bo nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfg
a o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami warto zaryzykować, postawić wszystko na tą jedną kartę... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w takiej sytuacji ze moge albo wszytsko stracic albo bardzo duzo zyskac.niestety zycie postawilo mnie przed takim wyborem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci nie poradzi sensownie
jeśli nie napiszesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejmij dobrą decyzję
Najlepiej nie pisz jaką i o co wogóle chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy jest kowalem wlasnego
rzadko zdarza sie tak, aby cos było calkiem czarne albo calkiem biale. ja na twoim miejscu jeszcze raz rozwazyłabym wszystkie za i przeciw,nie tylko te widoczne na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliele
chodzi o pieniądze? uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejmij dobrą decyzję
Napięcie rośnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi angi
Vindict napisz cos wiecej bo tak to ci nie doradzimy. Ale jezeli wiaze sie to z utrata wszytskiego to ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwosć
przecież wiadomo jaka to decyzja takiej smarkuli! Nareszcie straci cnote ....albo ja zatrzyma do 15 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak mnie ta sprawa strasznie gnebi ze juz nie daje rady. nieruchomosc w ktorej prowadze swoja firme jest do kupienia, ja poniewaz jestem najemca mam prawo pierwokupu. no i wlasnie tu zaczyna sie problem, bo niewiem czy dobrze zrobie kupujac to. Inwestycja ogromna, wiec jesli ja kupie i dam rade splacac ten ogromny kredyt to znaczy ze wygralam. Jesli nie kupie, kupi ktos inny i wtedy wiadomo co sie ze mna stanie. Nieiwem co robic odpuscic czy jednak kupic:(:(?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogłabyś zarobić
na tej nieruchomości? dużo jest najemców tego budynku czy tylko Ty? jakie jest położenie? z jakich materiałów i w którym roku wybudowano tę nieruchomość? czy trudno będzie zbyć budynek w przyszłości? czy cena jest atrakcyjna? to weź po rozwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieruchomosc ok jest wielu chetnych mimo wysokiej ceny. standart wysoki. to jest tak ze i chce i boje sie. z jednej strony wiem ze to bedzie zarzniecie sie tym kredytem a z drugiem mysle "dam rade". a z jeszcze innej tak sobie mysle cholera po co mi taki klopot:(:( co robic???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogłabyś zarobić
jeśli zdecydujesz się na zakup to kredyt we frankach z dowolną liczbą bezpłatnych przewalutowań. zawsze trudno podjąć taką decyzję, ale przecież nie jest ona nieodwracalna. zawsze można sprzedać budynek obciążony hipoteką. kto nie ryzykuje, ten nie ma. ps tylko żeby potem nie było na mnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez o tym myslalam. zeby kupic a pozniej wystawic na sprzedaz i ewentualnie zarobic bo wystawic za wyzsza cene. oczywiscie to taka altrnatywa gdyby cos mi nie poszlo. ale i tak sie martwie tym kredytem heh:( jak przezyje dzisiejszy dzien to bede zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogłabyś zarobić
daj znać jak podejmiesz decyzję. powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac jak przezyje:( teraz to chyba tylko moze mi pomoc pozytywne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja ci pomoge podjąć decyzje ;)..... wiesz ? mam ochote kupic to nieruchomosc i zrobie wszystko by ją mieć ! dnia nastepnego dam Ci wymowienie :O..... widzisz jak to dziala ? tak naprawde musisz isc na calosc bo nie masz innego wyjscia ....tak czy tak nic nie stracisz bo wrazie wpadki mozesz sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stajac sie wlascicielem nieruchomosci zmniejszysz koszta prowadzenia dzialalnosci o czynsz wiec juz na starcie wygrywasz :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kabel przstraszylam sie twoich slow:) i zrobie wszytsko zeby kupic te nieruchosc:):) teraz juz wiemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ze musze stanac na glowie zeby to kupic, tego mi bylo trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×