Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoraś z Was chciałaby

mieć chłopaka / narzeczonego prawiczka i dlaczego?

Polecane posty

bmblondyn Chyba zepsules zabawe kolego........Prze-celna puenta;) Jak dla mnie koniec dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko myslalam, ze dzisiejsza mlodziez nie jest taka radykalna w swoich pogladach. czasem trzeba pojsc na kompromis szczegolnie w zwiazku, ale tego zycie pawcia nauczy. co do fraszki dobra:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje przekonania. Ja mam swoje i ich się trzymam. Nie zamierzam łamać własnych zasad bo kim wdedy bym się stał? Każdy ma swoje zasady, a to że jestem indywidualistą i mam odmienne zdanie na te tematy co wy to chyba nie powód żeby mnie wyśmiewać. Tak nie robią dorośli ludzie, chyba ze gadam z dzieciakami podszywającymi się pod wasze nicki... A moze autorka się coś w tym temacie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt sie z Ciebie nie smieje. mysle, ze ludzie Cie szanuja za to, ze masz wlasne zdanie i chcesz go bronic. moge Ci tylko doradzic aby nie byl tylko zbyt konsekwentny w poszukiwaniu kobiety, bo mozesz przegapic cos pieknego. mysle, ze jak w praktyce poznasz seks Twoje zdanie diametralnie sie zmieni, ale jak to mowia" tylko krowa zdania nie zmienia", wiec i Ty bedziesz mial do tego prawo. czasem jednak warto troche wyluzowac aby samego siebie nie skrzywdzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to o tyle, ze jak napisales nie masz zadnych doswiadczen z dziewczynami. kiedy bylam w tym wieku w gronie rowiesnikow nie bylo lepszego tematu niz relacje damsko-meskie (do dzisiaj tak jest :P ). nie czujesz sie samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawcio a ja życzę ci z całego serca które mi jeszcze zostało właśnie po związku z dziewicą :) żebyś zrealizował swoje marzenie!! na pewno będzie to dla Ciebie ciekawym doświadczeniem. nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek przypomniał sobie ten topik. A teraz uciekam, wczoraj pompowałem bareczki i klatkę dzisiaj plecki :) i w tany po Kobietę :) Miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie by ktoś mnie szanował za takie poglądy... jakoś nikogo poza tobą nie widze. :( A jaki seks jest przyjemny t osię domyśla, poza tym nieraz mam na niego straszn ochote, ale ise jakoś powstrzymuje bo czekam na tą jedyną. Wiele dziewczyn które mnie zna mówi że mógłbym mieć teoretycznie każdą, ale ja w to niewierze... wiem, że mam bardzo niską samoocenę iprzez to właśnie icągle jestem samotny. Wiem na czym polega mój problem niestety nie potrafie z tym sam walczyć... :'( Przykre ale prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wyrozumiałość... Fajnie, że mnie podnosicie na duchu... Tak, to prawda... czuje się samotny i to bardzo pomimo tego, że na brak toważystwa nie narzekam, a wręcz czasami mam go serdecznie dość.... problem w tym, że nie do końca pasuje mi moje toważystwo i to z jaką łatwością robią niektóre rzeczy i jak woóle do tego wagi nie przywiązują. Dawniej byłem jak oni, teraz chyba dorosłem i zpoważniałem stąd też te moje przekonania się narodziły i myśle że są śłuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio lepiej nad tym popracuj bo nie bedzie Ci w zyciu latwo, szczegolnie z kobietami. nie wszystko jest takie jakie nam sie na poczatku wydawalo. jesli znajdziesz dziewice i bedziesz z nia szczesliwy to spoko, ale jesli zwiazek wam sie nie uda, to Twoje zycie sie zmieni. dlatego,moze wez pod uwage, ze jednak cos moze nie pojsc po Twojej mysli :O pisza to dlatego, bo sam napisales, ze masz niskie poczucie wartosci, a jesli przyjdzie Ci stanac w obliczu faktu iz ukochana kobieta jednak spala z kims innym, to moze byc Ci naprawde ciezko. powinienes wiedziec, ze seks z poprzednim partnerem nie jest barkiem szacunku ani milosci do Ciebie. jest poprostu przeszloscia kobiety, o ktora nie wypada i wrecz nie wolno pytac. seks to milosc i pasja i nie warto kogos za to oceniac. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja to doskonale rozumie. Mówie wam jakie mam marzenia dotyczące mnie i mojego przyszłeg ozwiązku. Do tego będe dążył z całego serca. Ale jeśłi mi się nie uda to będe starał się żyć tak jak mi serce podpowiada i napewno nigdy wbrew swoim ideałom. Jak życie si potoczy... tego niewiem, ale będe dążył do tego, żeby spełiły się moje marzenia. :) Może jest tu kobieta która pomoże mi je spełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam zamiaru tutaj spełniać swoich marzeń. Tak po prostu chciałem sprawdzić czy i w jakim stopniu jestem indywidualistą w tym temacie i w moich poglądach więc się niemartw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znak :*, oznaczający całuję, ribi się tak 👄, pisze się usta, lub kiss w nawiasie kwadratowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba buziaczka w policzek z wdzięczności mogę dać, prawda? Przepraszam jeśli cię to uraziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan-U
crazy_bogie - napisałaś, że o pewne sprawy z intymnego życia partnera nie należy pytać. Jak zatem zaufać, skoro ta druga osoba ukrywa znaczną część swojego życia, ważną część-bo tak sama o tym piszesz. Co w przypadku, gdy druga osoba epatuje swoimi łóżkowymi podbojami, wówczas też nie pytać? Przecież sama zachęca do takiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan-U
pawcio - ale Ty masz pomysły z tymi imionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan-U Dobrze gadasz :) Jest wiele pytań i niewiadomych.... troche trudno tu dyskutować, ja tam wole rozmowy w 4-oczy. A próbował ktoś z was prowadzić różne dyskusje na trudne tematy w licznym gronie osób przy cąłkowicie zgaszonym świetle z jedną małą świeczką po środku? To chyba fajny pomysł, można by było się przed sobą otworzyć i przeprowadzić ciekawą rozmowe... Marzyciel ze mnie :P A co do imion to moje już znacie. Może wy też się odważycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan-U
a o czym Ty chcesz pawcio rozmawiać przy zgaszonym świetle... jak dobrze zrozumiałem Twoje rozmówczynie - przy zgaszonym świetle to się działa... no a jak jeszcze do tego romantycznie świeczki atmosferę robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYy.... no zagiołeś mnie... nie o to mi chodziło... Kurcze... wam serio wszystko sie z seksem kojarzy :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrerer
ja chce miec prawiczka bo bym nie zniosła takiego co robił to z inną, wtedy by pewnie by odemnie tego wymagał aj achce czekać do ślubu chyba że bym sie porządnie zakochała wtedy jego przeszłośc może by mi tak nie ciążyła ale i tak wole prawiczków :) Wogule jak tak patrze na dzisiejszych chłopaków to trudno se będzie znalezc porządnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę seksik wirutalny, często korzystam z sexu przez telefon ze strony http://www.seksiknumer.pl/brunetki.html ... trochę się wyluzuje i tylko dzięki sex telefonom jeszcze nie rozwiodłem się z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno się łamać tylko szukać chętnej np na http://bzykacz.pl bo sama nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×