Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

no ja mam jeszcze niby czas;) i chcemy też się trochę sobą nacieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aicha_81 na NK mozesz zablokować galerie ze wszyscy widza Twoje zdjecie główne, a znajomi całą galerie, a co do kont obcych ludzi i fikcyjnych typu 0 znajomych i zdjęć to jak ktoś taki na mnie wchodzi to go blokuje dodajac do czarnej listy i juz na mnie nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aicha_81 na NK mozesz zablokować galerie ze wszyscy widza Twoje zdjecie główne, a znajomi całą galerie, a co do kont obcych ludzi i fikcyjnych typu 0 znajomych i zdjęć to jak ktoś taki na mnie wchodzi to go blokuje dodajac do czarnej listy i juz na mnie nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej laseczki... sliczne te wasze obrączki i widze ze wiekszośc tak jak ja bedzie mieć tradycyjne.. My planowaliśmy kupic juz teraz obrączki za 13tke mojego mena ale zapomnielismy ze mielismy zrobić przedwpłaty za sale i orkiestre.. wiec 13tka sie rozpadła a obrączek nie ma:) ale jeszcze czas... gorsze jest to że buciki które kupiłam na allegro okazały sie za duże:( kurcze a tak mi się podobały a już nie mają mniejszych:( ale jestem zła!! Suknienki nadal ani widu ani słychu i nawet nie mam ochoty teraz latać... U mnie też zaden problem zeby pokazać się na NK:) piszcie to podam swoje dane.. Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Ja tesh ci posłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki 8 sierpnia, teraz doczytałam;) mój mail to też moje imie i nazwisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Kamila jak mozesz to przesli mailem dla daggi mojego maila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
dziewczynki mój mail to justynka888@interia.pl zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
moj mail to aloiw@poczta.onet.pl do tych osob wysłałam maila,chyba nikogo nie pominełam :)) justynka888@interia.pl kamila.p@wp.pl mariolakrolik@vp.pl betatka@poczta.onet.pl aicha_81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę powiedzieć że fajne z nas babki.. ale czyżbym była najmłodsza?? przyznać się która ma 22 lub mniej lat?? :D pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8sierpnia podaj miejscowość jeśli możesz bo jak wpisuje tylko dane to wyskakuje mi troche babeczek i nie wiem która to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, dziękuję;) fajna kobitka z Ciebie;) ja w marcu będę miała 23;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
jezuuu jak fajno :))) jak czytam kamile teraz to mam ja przed oczyma :))))))))) fajnie,poznajemy sie.... pozniej stworzymy topiki ,,swierze mezatki,, nastepnie ,,kto rodzi w 2010,, a jak dalej bede taka zlosnica to bedzie,,porzucona rozwodka,,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
aloiw@poczta.onet.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!! Kurcze ale sie rozpisalyscie!! :D Ja niestety nie mam mozliwosci pisania z pracy :( W ogole esktra sa te Wasze obraczki! Ja nawet nie wiem jeszcze jakie wybierzemy czy zolte zloto czy pomieszane biale z zoltym.. Apropo dzidzi to ja juz bym z checia mogla miec! :) Tez mysle, ze po roku zaczniemy cos dzialac...chcialabym zdazyc przed 30 stka... Widze, ze chyba wszyscy maja konta na naszej klasie ;) Podaje i mojego maila- nessy@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
fajnie się zobaczyć :) super jesteście dziewczynki :) muszę się pochwalić,że trwam w mojej diecie :) normalnie szok,zawsze po 2 dniach już rezygnowałam,myśląc,że nie jest ze mną tak źle :) ale teraz się zawzięłam i daję radę! oby były efekty hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
dagaa widzę,że ślubujemy tego samego dnia :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale nie dochodza mi zadne wiadomosci :( Podam w takim razie drugiego maila agnieszka82r@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zjadło mi posta.. Justynka, to fajna data:) mój misior wybierał he he;) razem będziemy sie stresować;0 o której godz macie? Fajniej sie pisze z osobami, które się juz widziało;) Miss nesy, posłałam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
u nas ja wybierałam datę,bo to moje urodziny :) więc mój Piotrek nie miał wiele do gadania hehe. Ślub mamy o 14,bo 15 była już zajęta,a właśnie o 15 chcieliśmy,bo ale trudno. U nas tak wcześnie są śluby,a wiem,że niektóre z Was mają dużo później.Nasz zespół gra tylko do godz.3 więc 14 to chyba tak w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×