Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość czarna koala
a u ans za wesele z poprawinami i noclegiem wychodzi 185 za osobę... ale ciasta, alkohol i napoje we własnym zakresie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Dobra kobitki... Bardzo miło nam się dziś gaworzyło.... Ale najwyższy czas pójść spać:)))) Do napisania jutro zapewne...:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie. Moje problemy nie nadają się na \"zwykłego\" ginekologa. Poza tym w życiu już nie pójdę na kasę chorych, nawet do internisty. Ja zapuszczam do ślubu, bo chcę zrobić sobie trwałą. Wiem, wiem zaraz polecą gromy, ale.. ja mam tak ciężkie włosy do ułożenia, że jak są pokręcone to zaraz się prostują i odwrotnie. Choćbym miała tonę lakieru i innych utrwalaczy. Uczesana fryzurka do mnei nie pasuje, źle bym sie czuła. Więc najlepszym wyjściem będzie trwała, bo chciałabym rozpuszczone loki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana;) 8 sierpnia, dziękuję za zaprosenie, włoski masz świetne;) moje to takie nijakie i je prostuje;) mykam na uczelnię;) buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitek280 u nas jak chcesz sie leczyć na kase chorych to musisz kieć stalowe nerwy i pełno wolnego czasu. Ja tez juz nie pamietam kiedy ostatnio byłam u lakarza nie prywatnie, ale nie martw sie wszystko bedzie ok. a jakie Kamila.p ma oczy masakra faktyczkie kazda z nas jest inna, ale ja czuje podobieństwo wizualne do Joostynka1985 i jeszcze te nasze Piotrki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka1985 i jeszcze na drugie mam Justyna :) a co do imion to jak bede mieć córunie to napewni Franciszke, większośc znajomych nie pamięta wogóle jak ja mam na imie bo kazdy od małego tylko Franka kojarzy aa mama do tej pory załuje ze mi tak na imie nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześć dziewuszki, No Kamila pa takie fajne błękitne oczy:) Daggi mi sie strasznie wlosy podobaja-- tesh chcialam miec kiedys chociaz na chwile taki kolor jak ty masz.... ale mi by raczej ładnie nie bylo wiec zrobilam sobie tylko teraz pare cieniutkich pasemeczek ciemnych... W ogole w kazdej z was jest cos co mi sie podoba... kitek280 No powiem ci ze podzielam twoje zdanie na temat naszej sluzby zdrowia.... Ja jak chcialam isc do ginekologa na kase to owszem umowilam sie ale czekalam 2.5miesiaca i w koncu zobaczylam przez przypadek tego chlopa co mialam isc do niego i stwierdzilam ze nie ma mowyyyy.... Boshe kolejny nudy dzien w pracyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś chciała się zapisać do ginka, to terminy były za 3 miesiące. Masakra. Ja do ośrodka chodzę tylko wtedy jak mi recepty trzeba, a nie chce mi się is prywatnie tylko po receptę. Ja bym chciała dziewczynce dać na imię Laura albo Aurelia. A jak będzie chłopczyk to jeszcze nie wiem, nie zastanawiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
witajcie :) ja do ginekologa też chodzę prywatnie,i płacę 100zł za wizytę z usg,cytologią i wszystkim innym rzeczami,więc chyba nie jest tak źle.Też już dawno się wyleczyłam z państwowej służby zdrowia,choć ostatnio poszłam do kardiologa,zapisać się musiałam 4 miesiące wcześniej,a później w kolejce siedziałam 3 godziny :| już wolę dać tą "stówkę" i mieć spokój. 8 sierpnia 2009 śliczne włoski masz,zazdroszczę :) Betatka same podobieństwa między nami :) miłego dnia dziewczynki,ja mam genialny plan pisania magisterki,ale jakoś od tygodnia siedzę i nic nie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)) a ja sie Wam musze pochwalic:)) wczoraj odebralismy juz obraczki:)):D wyszly cudownie sa piekne, byly obawy ze ten nasz misz-masz projektowy bedzie nie taki ,ale wyszly pieknie, nawet niewiecie jakzesmy sie cieszyli po wyjsciu od jubilera:)) i juz kolejny krok do przodu:)) teraz pasowaloby te zaproszenia zalatwic bo tez cos nam ciezko idzie zbieranie do tego.... pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
eliana No to nic tylko pogratulowac....i cieszyc sie razem z toba ze ci sie podobaja....:) Właśnie zaproszenia...ja musze zaczac szukac tak na powaznie bo inaczej to nie bedzie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproszenia zamówiłam dwa tyg temu i cisza musze własnie do nich zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
ja zamówiłam na allegro,kontakt błyskawiczny,wybraliśmy wszystko tzn teksty,czcionkę,podaliśmy dane,na następny dzień otrzymaliśmy projekt do akceptacji i już się drukują :) w przyszłym tygodniu powinniśmy je dostać. Nie mogę się doczekać,projekt jest śliczny,oby tak wyglądały w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kurcze jakoś tak szybko ten czas leci przez tą moją pracę na trzy zmiany nie wiem czy to poniedziałek czy piątek może. eliana super, że już masz obrączki my się dopiero wybieramy zamówić w przyszłym tygodniu. Co do służby zdrowia to ja chodzę na kasę chorych małe miasteczko bez większych problemów rejestracja z tygodniowym wyprzedzeniem i to nie zawsze.Z badaniami to różnie ale usg ostatnio mi robił, następnym razem o cytologię poproszę bo miałam leczoną nadżerkę więc dobrze byłoby zrobić.Tak ogólnie to stresik chyba się mi daje we znaki bo zaczynam mieć koszmary. Idę coś przed praca przekąsić buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslice nad pomyslem zamieszczenia na zaproszeniu tekstu o tym aby zamiast prezentow dali nam pieniadze?? czy to nie zabardzo \"nazucajace?? co np w stylu Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, Więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym, Będzie bilecik ze znakiem wodnym. lub Na wesele przybywajcie o prezenty się nie martwcie, By nie składać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 osobiście mi najjjbardziej podobają się model 200h ja się nie muszę martwić koleżanka pokazała już model moich zaproszeń robi mi wię c problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana dobry pomysł:), u mnie w regionie przyjęło się, że się pyta młodych o to co chcą dostać pieniądze czy prezenty- zresztą w małych miejscowościach zawsze kasę się daje i to wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam wkwiaty nieprzeszkadzaja wolalabym ten wierszyk o tych pieniazkach ale neiwiem czy to tak pasuje, a o kwiatach mozna napisac np tak: DRODZY GOŚCIE dla nas kwiatów nie przynoście, zamiast ozdób tych nietrwałych prośbę do was wszystkich mamy o słodycze dziś prosimy, swoje szczęście podzielimy w dniu tym dla nas najważniejszym damy radość również innym i slodycze które chcemy na dom dziecka przekażemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak już was widziałam to jakoś lepiej mi sie z Wami pisze.. Jak któraś coś nabazgroli to zaraz widze tą laseczke przed oczami.. A propo oczu to dziekuję za komplementy:D Mój T mówi że tylko dzieki nim utrzymuje się na studiach:) no i to własnie na nie poderwałam mojego Tomeczka:) Ja wole sie nie wypowiadać na temat naszej Kasy Chorych.. Poprostu porazka!! a jak pomysle ze potem może mam w niej pracować (studiuje fizjoterapię) np. w jakims szpitalu to aż mi sie oechciewa.. Trzeba szukać przywaciarza co mnie zatrudni.. chociaż za ładne oczka:D Ja wczoraj na kawie u teściówki powiedziała ze chciałabym zacząć rozdawać zaproszenia w długi wekend majowy, to mnie obydwie wyśmiały i powiedziały że starczy na początku lipca.. potem do 20 lipca poprosić o potwierdzenia i bedzie git.. no to zobaczymy.. Eliana!! gratuluje obrączek.. jakbyś miała fotke to się pochwal:) A co do dzieci to synuś bedzie Filipek ( pomysł mojego T) a córuchna to ja chciałam Marinna albo Franciszka ( po moich babciach kochanych ) Mykam do miasta na małe szoping:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja zaproszenia już mam, ale martwicie mnie tym, że macie też obrączki :P Ja myślałam że bedę w maju-czerwcu załatwiać hmmmmm.......... 8 sierpnia 2009 Kochana ty masz sliczne loki i pokochaj je :p moje to jak zywcem z owcy zdjęte :P dlatego od 5 lat prostuje :( wole nie wiedzieć kiedy mi wszystkie wypadną :P Najgorzej jak wyprostuje a zacznie padać deszcz to wtedy MASAKRA :p możecie sobie wyobrazić jak ja deszczu unikam :) Eliana--> ja też chce dać wierszyk z pieniazkami (mam te same propozycje co ty) ale boję sie jak odbierze to moja rodzina :( my mieszkanie mamy całe wyremontowane i wszystko dosłownie wszystko w nim mam (no może oprócz dzidziusia :) ) wiec przydałyby się pieniązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kwiatów to ja chce zamiast nich kupon totka... ale coś mojego mezusia nie mogę do tego przekonać.. widziałam jak na weselu moej siostry było z kwiatami.. Wazony niewymiarowe, kwiaty wsadzone byle jak, krótkie bukiety nie sięgały do wody i polowa nie doczekała następnego dnia.. no ale zobaczymy.. My o pieniądze na prezent bedziemy prosić tylko tych co się spytają czy chcemy kase czy prezent.. bo ogólnie to rzeczy i sprzęty do domu też nam się przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedzie dziołszka to OLIWIA, LENA lub JULIA ❤️ natomiast dla chłopczyka to cięzki wybór :p OSKAR, OLAF, IGOR, KAJETAN, ALAN, JULEK, FILIP, KSAWERY, NATAN, MAKSYMILIAN, KONRAD, WIKTOR ❤️ :):):) 🌼 09.08.09 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie my bedziemy i tak mieszkac z rodzicami wiec wszelkie sprzety beda niepotrzebne wrecz nieladnie mowiac tylko zagraca kuchnie czy mieszkanko, dlatego pieniazki bardziej by pasowaly tylko niewiem czy to tak pasuje pisac bezposrednio na zaproszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
eliana słuchaj mi sie najlepiej podobaja F 817 B Wiecie co wam powiem byłam na weselu u siostry ciotecznej...i oni tez mieli wszystko urzadzone w mieszkaniu i jak zapraszali gosci mowili ze wola pieniazki itd.... i co z tego ze powiedzieli o kasie....jak np. taka moja babcia kupila im sztucce i do jej siostry tesh wyskoczyla z jakims prezentem...i ja u siebie spodziewam sie tego samego....ze mimo jak sie ktos bd pytal czy chcemy prezent czy pieniadze i zaznaczysz co wolisz to i tak sie trafi ktos bardzo uprzejmy co kupi prezencior...hehehe to co ze 10 z kolei zelazko... Wiec ja na zaproszeniach nie bd pisac takiego wierszyka...bo u mnie to wiem jak to moga odebrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale sie dzis rozpisuje, ale to przez to ze niemam dzis nic do roboty i sie obijam:)) luz bluz dzisiaj zdjecia obraczek niemam ale wzorowalismy sie na aparcie, wzor mniej wiecej taki http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,215 numer wzoru 238 tylko ze nasze ladniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
a mi przyszły buty i nie jestem zadowolona :( bo są za duże trochę i jakieś takie szerokie :( chyba będę zwracać,ale jeszcze się poradzę mamy,bo jedziemy na weekend do domu. jak pomyślę,że znowu mnie czeka szukanie butów to załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×