Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Hej dziewuszki Aicha_81 też na początku się załamałam, że to niedziela, ale później okazało się że wcale nie jest to taki głupi pomysł i tak zamierzamy na 2 miesiące wcześniej gości zapraszać,żeby sobie wzięli wolne na poniedziałek jak ktoś będzie chciał przyjść to na pewno przyjdzie. Widziałam dzisiaj projekt moich zaproszeń,robi mi ręcznie koleżanka są śliczne, kurcze troszkę czasu musi posiedzieć ok 100 musi zrobić a elementów do przyklejenia i wycięcia sporo, ale są CUDNE. Co do podróży poślubnej to o ile w służbach mundurowych urlopu owszem są planowane to rzadziej respektowana jest ich długość więc na razie się wstrzymujemy i jeżeli mamy jechać to tylko oferty last minute i Egipt albo Maroko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie1981
Widze ze duzo par bierze slub 8-go siperpnia.My tez bierzemy tego dnia:) Teraz jestewsmy na etapie szukania wzoru zaproszen.Bedziemy sami drukowac.co do sukni,to jeszcze nie wybralam. ciezko mi sie zdecydowac nie tak do fasonu-juz wiem dokladnie jaki on ma byc,ale do koloru-bialy czy ecri? Co sadzicie o ecri? Jakiego koloru sa Wasze suknie slubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
witaj:) ślubujemy tego samego dnia:) ja wybrałam suknię białą,od razu wiedziałam,że chcę taką i nawet pani w salonie mi powiedziała,że lepiej mi pasuje biała. Musisz przymierzyć kilka modeli i zobaczyć,w którym kolorze jest Ci bardziej do twarzy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sieronia 2009
Czesc dziewczyny.... No ja mam sukienke ecru...mimo ze bardzo chcialam miec biala...Patrzyłam dzis znowu za obraczkami, ale tym razem w Aparcie przymierzalam i musze zobaczyc w u zwyklego jubilera jak sie ma w cenie ten fason... Niby mialam zamowic teraz fryzjera i kosmetyczke ale zrobie to tuz po swietach wielkanocnych jednak... Ale za to byłam dziś u fryzjera...Pofarbowałam wloski...Małe zmiany..:) Ale byłam tesh twarda i nie obciałam ich nic...Zapuszczam dalej... Kolejny etap poszukiwań---> BIELIZNA:) Życzę słodkich snów--> bez ślubnych koszmarów:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A my mamy ślub 18 lipca i już wszystko załatwione. Obydwoje jesteśmy z Warszawy , ślub i wesele też w naszym mieście, więc salę to już rezerwowaliśmy na ponad rok przed ślubem. Jeśli chodzi o suknię, to moja będzie biała ze złotym pyłem (Demetrios 933), a ponieważ szyją ją w USA to już w styczniu trzeba było zamówić, bo salon potrzebuje na realizację zamówienia ok 5 miesięcy. Zostały tylko drobiazgi i oczywiście obrączki ale w salonach tj. Apart czy Arena Art też trzeba zamawiać ok 2-3 miesiące przed ślubem. Powodzenia w załatwianiu wszystkiego!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem jaki będę miała kolor sukienki. Będę wybierała taki jaki bardziej będzie mi pasował do karnacji. Ale śnieżnobiały chyba odpadnie, takie odnoszę wrażenie przeglądając w myślach moją garderobę.Ale okaże się na przymiarkach. Może już w następny weekend uda mi się gdzieś wybrać, poprzymierzać. Dziewczyny znacie może odżywkę do włosów kallos z proteinami mleka? Widziałam, że na kafe ktoś ją poleca i w "damskiej torebce" wszyscy ją zachwalają, a ja tak tęsknie za swoimi pięknymi włosami i wczoraj w gorączce ją zamówiłam. Teraz zastanawiam się czy po prostu dałam się nabrać. Bo jak na razie wszystkie kosmetyki nie pomagały moim kosmykom. Jejku jak ja żałuję, że zaczęłam farbować włosy, mogłam się wstrzymać do ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub 01.08 a na wczasy wybieramy się 19 albo 26.08 (jeszcze nie wiemy w którym dokładnie terminie, ale na pewno w jednym z tych dwu). Nie chcemy jechać tak zaraz po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cranberry Ja też żałuję, że zaczęłam włosy farbować. Dobre produkty do włosów to kerastes (nie wiem czy tak to się pisze) i biosilk (płynny jedwab), ale są strasznie drogie. Ja zaczynam brać capivit piękne włosy, zobaczymy, czy coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biosilk używałam, srednio bylam zadowolona. W sumie to ten jedwab bardziej natłuszczał mi włosy niż nawilżał. Ale był lepszy niż wszystkie balsamy do suchych włosów. Jak ja bym chciała cofnąć czas, tylko pod tym jednym względem. Spróbuje tej odżywki, jak nic nie pomoże, będę szukać dalej. A co do witamin to wydaje mi się, że pomagają ale tylko na tą część rosnącą a nie martwą. Bo w sumie mi odrastają zdrowe włosy, tylko te końce... :( a ściąć nie zetnę, za żadne skarby świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
ja brałam ten capivit piękne włosy,ale żeby były efekty,to trzeba co najmniej 3 miesiące łykać,a ja ciągle zapominałam i w rezultacie po jednym opakowaniu straciłam zapał. ja osobiście lubię odżywki glisskur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedyś łykałam coś ze skrzypem, ale jakoś też niekoniecznie efekty widziałam. Bio silica to była chyba. Gliss kur próbowałam ale niestety okazało się, że mam uczulenie, całą buzię mi wysypało wtedy i od tamtej pory zawsze na schwarzkoph tak reagowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze moja siostra łyka Skrzypovite :) Z tego co mówiła to ponoć zauważyła poprawę ale dopiero po jakimś czasie... Rety ja własnie sobie uświadomiłam, że juz 10 lat farbuję włosy...mało tego dodatkowo często je prostuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wekendzie. I jak odpoczęłyście troszkę? Cranberry jak zdrówko? Mam nadzieję, że już lepiej. He he za to mnie chyba teraz dopada. :( Sukienki jeszcze nie mam. Ale mam dwie na \"oku\". Z kolekcji Urszuli Mateji. Teraz tylko muszę pojechać do jakiegoś salonu i przymierzyć. Chyba wybiorę białą (mój Ł nalega) :). Wczoraj byliśmy na targach ślubnych w Radomiu. Był pokaz sukien ślubnych, garniturów, wiązanek, fryzur. I wiecie co? Żadna nie rzuciła mnie na kolana. Niby ładne, ale to jeszcze nie było to. Dużo koronki, tiulu, wszystkie z trenami (a nie wszystkie można upiąć, noś to potem na ręku). Ech ciężko będzie mi coś wybrać i w końcu wyjdzie na to że, uszyję tę pierwszą którą zobaczyłam w internecie. Butów też nie mam. Żadne mi się nie podobają (te z zakrytymi paluszkami). Z odkrytymi byłoby łatwiej ale mam bardzo wrażliwe palce i jak mi ktoś nadepnie zwijam się z bólu (a na weselu gdy goście popiją na pewno tak będzie). :) Marcia21 my kupujemy wybuchający balon. Byliśmy na niejednym weselu i nigdzie go nie widzieliśmy ale mam nadzieję, że warto i efekt będzie bardzo fajny. Chcemy, żeby strzelił na finał naszego pierwszego tańca. Widzieliśmy coś takiego na you tube. Super. Przekonuj narzeczonego, może ci się uda. KITEK280 bardzo ładna sukienka. Na pewno będziesz w niej piękni wyglądać. Cena też ładna. :) Jak już pisałam obrączki już mamy. Zapłaciliśmy 1060 zł. Kupowaliśmy w Tomaszowie Mazowieckim z tej firmy http://www.obraczki.com.pl/ Pytaliśmy się w różnych sklepach i tam wyszło najtaniej. Firma porządna nie przepłacasz jak w Apart, na odbiór czekaliśmy 3 tygodnie, grawerka gratis. Ogólnie jestem zadowolona. Moja obrączka jest troszkę większa, a teraz się martwię czy nie będzie mi spadać. Ale wiadomo w lato troszkę paluszki puchną to może nie będę jej szukać jak spadnie po sali. :) :P O podróż poślubnej jeszcze nie rozmawialiśmy. Chciałabym pojechać gdzieś w ciepłe, egzotyczne miejsce. Ale raczej z tego nici. Ja prawdopodobnie będę miała pracę tylko do końca roku. :( Trzeba się też rozejrzeć za jakimś mieszkaniem albo zacząć budowę domu, a z czego jak stracę pracę? Mój Ł ma umowę do końca tego miesiąca ale twierdzi, że mu przedłużą. Zobaczymy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
my w przyszły poniedziałek idziemy zamawiać obrączki :) pewnie ciężko się będzie zdecydować,bo tyle jest ładnych wzorów! :) nelka26 fajnie wam,że planujecie domek lub mieszkanie,my będziemy się starać o kredyt,pewnie ze 200tyś.będziemy musieli wziąć,na szczęście mama nam pomoże spłacać,ale i tak to się wiąże z wieloma wyrzeczeniami przez te 10 lat spłaty :( no ale coś za coś. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
nelka26 Powiem ci ze poczekaj z kupnem butów boo buciki bedziesz dobierac do sukienki... A ja musze zaczac szukac a raczej kupic juz te nieszczesne zaproszenia...a nic ciekawego nie ma.... I musze isc na kompromis z przyszlymi tesciami, ze nie bd usadzac gosci... eh... Ale dziewczyny musze wam sie pochwalic....spadlo mi 2kg....:)))) jeszcze z 8kg i bedzie super...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
hejcia :))) Dziewuszki a ja zakupilam juz wodke,zaplacilam zaliczke na ciasta,mam juz fryzjera,kosmetyczke,makijazyste i dziewczyne ktora zrobi mi pazurki....a co najwazniejsze mam suknie !!!!!!!!!!! piekna,piekna,piekna :)) delikatna,stylowa.....w gorsecie mam krysztalki svarowkiego :)) i wcale nie byla mega droga :))) moj k. znalazl samochod... samochod ktory wisi nad nszym lozkiem :)) (plakat rzecz jasna)i chorujemy na niego obydwoje :)) Mustang schelby :))) drogi,placimy dodatkowo poniewaz jest z lodzi...ale warto :)))) Marcia..my mamy taki balon wybuchajacy i placimy za niego 600 zl ale warto. Denerwuje mnie tylko ta godz ...19 w kosciele,ale nie dasie wszystkiego zrobic na tip top,tymbardziej,ze zalatwiamy prawie wszystko telefonicznie z racji odleglosci. pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasznie dużo płacicie za ten balon. My będziemy płacić około 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo drogo za ten balon płacicie. Na targach chcieli 70-80 zł, a na Allegro \"chodzą\" już po 40zł. aloiw22 pochwal się sukienką. Proszęęęęęęęę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena balonu zależy od tego jaki jest wielki, ile baloników w środku itd. A z allegro nei chcę, jak mi go dostarczą? sam mam się z nim użerać, (dmuchać 200baloników i wsadzać do tego wielkiego? Nie dziękuję. Wolę wziąć ze sprawdzonej firmy. U mnei on kosztuje około 200zł, bo 70zł płaci się zaliczki za detonator (jak się odwiezie detonator, to te 70zł dają z powrotem). W sumie to 130zł +70zł detonator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
balon ma 300 malutkich balonikow....mnie nie obchodzi absolutnie nic ... zadne dmuchanie,kupno..nic... ale faktycznie cena duza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja sukienkę będę miała ecru, w białej mi nie było ładnie;) obrączki jedziemy zamawiać w sobotę, zaproszenia też juz mamy;) mój brat miał ten balon, fajna sprawa jak na wcześniejszych weselach goście sie z tym nie spotkali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie dla mnie pracującym niestety ale co tam w środę odpocznę. nelka26 my też zamawiamy w firmie Łazur kolekcja romantyczna symbol D 520 jestem zadowolona z pierścionka i obrączki też z tej firmy będziemy mieć a ceny naprawdę bbbbaaaaarrrdzo przystępne.Jutro jadę sukienki oglądać wreszcie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy zamawiać obrączki w Bytomiu.. a co do domkow to my właśnie swoj budujemy a mieszkanko wynajmujemy, żeby na ratę kredytu było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
zamówiliśmy zaproszenia :) niedługo będą :) w poniedziałek idziemy po obrączki tzn zamawiać,więc coś się ruszyło w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek my mamy obrączki też z kolekcji romantyczna symbol U522. Twoje też są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! 🖐️ u mnie narazie cisza w przygotowaniach.. kupiłam wczoraj naklejki na gorzałke :) całe 100 sztuk :D nawet niezłe, nie jakieś wiejskie badziewie ze wszystkimi kolorami teczy, tylko takie jkie beda pasowały do wystroju sali, troche czerwieni, bieli, nie na naprawde fajne :D Joostynka1985 gdzie wkońcu zamawialiscie zaproszenia?? A nie znacie taniego i dobrego julibera w Warszawie? Moze i my powinnismy juz sie za obraczkami zakręcic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Dziewczyny no oglądałam wasze obraczki...Bardzo ładne.... My będziemy mieć z kolekcji klasycznej model C420- zwykłe klasyczne... A ile z tej firmy kosztują obraczki?? U mnie jakos przygotowania na razie padły...Pewnie jak mi się cos trafi to z czystego przypadku:) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
flora i fauna Masz racje, jest jeszcze bardzo duzo czasu.... No ale lepiej byc spokojnym ze sie wszystko załatwilo niz pozniej sie denerwowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka26 obrączki suuuppperrr:) zresztą jak zaczęliśmy wybierać to okazało się, że większość jest tak piękna i mi odpowiada, że nie mogłam się zdecydować. Wczoraj wpadłam na pomysł żeby samemu zrobić kotyliony dla gości, zamówiłam sobie miniaturowe papierowe kwiatuszki i spróbuje jakiś modelik zrobić a jak mi nie wyjdzie to poszukam czegoś chociaż te które mi się podobają to troszke kosztują.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×