Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Co do paszportu to ja uwazam ze nie ma sie co stresować, przeciez jedo wymiana tez trwa.... ja mam nieaktualne dane w prawku od 5 lat zmienie poslubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 (dzisiaj skończyłam) :) a moje szczęście 28 :D:D I jesteśmy ze sobą 5,5 roku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Lunek Powiem ci że ja też wiedziałam jaką chce mieć sukienke....Aaaaaa okazało sie ze do mojej figury i w ogole to ona nie koniecznie dobrze wyglada... I wybrałam zupelnie cos innego.... Jeżeli chodzi o koszta to moze bedziesz musiala pochodzic bo moze tak bys ze dany model ktory sobie wybierzesz w jednym salonie bedzie o 500zł drozszy niz w innym... Bo jak dla mnie to spokojnie sobie wybierzeszsukienke w jeden dzien... Ja tak mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Monika1985 No to wszystkiego naj naj najlepszego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Nie ma za co:) Jezusku za godzinke wychodze z pracy....ale fajnie:) Wiec dziewczynki zycze miłego weekendu...Bo ja akurat w ten weekend nie bede miala chyba czasu pogaworzyc na forum... Załatwieniaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
a ja właśnie siedzę nad pracą mgr... tak mi się strasznie nie chce,wolałabym biegać po sklepach i załatwiać jakieś ślubne sprawy :( a wieczorem kolejne nauki... to jest takie nudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecimy 12 sierpnia do Rethymnon. 8 sierpnia, ja będę miała cały gorset koronkowy, plus jeszcze koronkę na spódnicy-na tiulu.. też się tego nazbierało..nie wiedziałam że za samą koronkę tyle zapłacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 dzięki kochana za wsparcie bo jak tak sobie poczytałam to mnie blady strach ogarnął, że nie mam sukienki wybranej. Do zobaczonka jadę właśnie na narty co prawda nie w góry:( ale lubelszczyzna też ma czym się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No niestety ale koronka droga:/ Joostynka1985 Ja ci współczuje że musisz pisać mgr.....Ja sie bardzo cieszę że moja sesja już za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1985 sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!!!!! Wszystkiego naj, naj, naj....... 8 sierpnia 2009 jaki tam ładnie.... Jak mówią moi mężczyżni \"jeszcze jest czas\". A na serio jeszcze dużo przed nami. Co do aerobiku to mam nadzieje, że się nie mylisz bo zaczynam wątpić w \"powodzenie misji\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka1985 zazdroszcze że juz masz magisterke ja miałam technikum 5 lat i juz licencjat powinnam obronic równo rok temu a ja dopiero 7,02 oddałam prace do poprawy i czekam i czekam aż mi prpmotorka odpisze i nic (to sa efekty lenistwa , ale nie tylko tak ma moje małe usprawiedliwienie), jutro postanowiłam podjechac na uczelnie bo ma zajecia i podpytac ja jak to widzi, brrr az sie boje dagaa my tez do Rethymnon ho hotelu Bali Beach & Village pewnie lecicie na dwa tyg i wracacie 26.08, kiedy to my wylatujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka;) wracamy 26;) bardzo ładny hotel wybraliście;) my będziemy w Fereniki Complex, nie stać nas będzie po weselu na coś droższego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamawialismy pod koniec roku bo do 4 stycznia była w Itace promocja 40% taniej z gwarancja niezmienności ceny, a rok temu skusiłam sie na inne biuro i był koszmar z dopłatami. Mam pytanie ile was wyniesie i jak z posiałkami macie all?? Zaraz sobie zerkne na Wasz hotelik :) Jezu teraz miałam klienta, koszmar młody chłopak z 1980 roku podczas jazdy odpalał papierosa a przewoził jakas butle która wybuchła na czas se wydostał z auta bo za chwile całe auto wybuchło, mówie wam cały poparzony twarz masakra juz wprowadziłam zakaz palenia w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamawialismy pod koniec roku bo do 4 stycznia była w Itace promocja 40% taniej z gwarancja niezmienności ceny, a rok temu skusiłam sie na inne biuro i był koszmar z dopłatami. Mam pytanie ile was wyniesie i jak z posiałkami macie all?? Zaraz sobie zerkne na Wasz hotelik :) Jezu teraz miałam klienta, koszmar młody chłopak z 1980 roku podczas jazdy odpalał papierosa a przewoził jakas butle która wybuchła na czas se wydostał z auta bo za chwile całe auto wybuchło, mówie wam cały poparzony twarz masakra juz wprowadziłam zakaz palenia w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jak tak czytam wasze wpisy ile macie pozałatwiane to ja jestem sporo do tyłu, nie mam kiedy chodzić za sukienką i innymi rzeczami załamka. Monika Wszystkiego Najlepszego. Ja w tym roku kończę 23 a mój P 22 a znamy się prawie 7 lat w czerwcu minie. Może w ten weekend w końcu zaproszenia wybierzemy. Namawiam mojego P na taki balon: http://www.allegro.pl/item552623714_strzelajacy_balon_1m_na_slub_balony_14_wzorow.html jest bardzo fajny widziałam na jednym weselu Dla świadków w ramach podziękowania może takie dyplomy: http://www.allegro.pl/item552865540_podziekowania_dla_starostow_rodzicow_2szt.html Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! Ale tu dziś ruch. Sukienka Moja będzie kosztowała około 2tyś, do tego bolerko i buciki z tego samego materiału co suknia około 300-400zł http://www.shopdiva.com/Shopping/viewItemDetail.asp?SKU=Jessica&idProduct=198876&idCat=1&sw=1247&i=171130 Ja mam 27 ( w maju 28) lat a mój mąż 31 (w czerwcu 32). Jak braliśmy ślub cywilny to ja miałam 25, a mój 29. Jesteśmy razem 8 lat (11.03 będzie kolejna rocznica); mieszkamy ze sobą już 7. Przygotowania Jak już pisałam kilka stron temu, wszystko załatwione. Został garnitur, alkohol i pierdołki. http://www.mariolaimarian.weselny.pl. Obrączki Nie kupujcie obrączek w Aparcie, Yes, Kruku itd. itp. Tam strasznie zdzierają. Takie same obrączki u zwykłego jubilera kupicie 50% taniej. 8 sierpnia 2009 Ty tak nie narzekaj! My musimy sami sobie za wesele zapłacić. Nikt nam nie pomorze. Co do wyjazdu to my do Turcji do Alanyi poczekamy na targi turystyczne (przeważnie są fajne oferty), albo jak zwykle pojedziemy z last minute. Na pewno w jednym z tych 2 terminów 19 albo 26.08. Nie zależy mi na jakimś super wypasionym hotelu i all. Przeważnie hotel nam na wyjazdach służy tylko do spania, cały czas przebywamy poza hotelem (a to wycieczka fakulatywna, a to plażowanie, wieczorem nocne życie). Taki mamy styl wypoczywania, więc po co nam drogi hotel i all jak i tak w pełni z tego nie skorzystamy. Ja już nie mogę się doczekać długiego weekendu i wyjazdu do Rzymu. Jestem taka przemęczona, że najchętniej, jakbym mogła, to już bym gdzieś pojechała. Ostatnio to mam tyle pracy, że padam na pyszczek. Odpoczniemy też trochę przed weselem. Teraz te przygotowania to nic. Dopiero miesiąc, 2 tygodnie przed ślubem zacznie się sajgon. Zresztą same zobaczycie. Może jak zrobi się ciepło, to wyskoczymy do Krakowa na weekend. Przyda mi się takie oderwanie od komputera i tematyki ślubnej (choć jeśli o to chodzi, to raczej jest niemożliwe w moim przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!! Ale sie rozpisalyscie :D Monika wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :D Ja w tym roku koncze 27 lat a moj luby 29. W maju minie 6 lat jak jestesmy razem... Za suknie dalam 1500 zl. Ja mam podobny problem jezeli chodzi o wyjazd za granice. W gre wchodza kraje unijne poniewaz akurat skonczyla mi sie waznosc paszportu i nie oplaca mi sie wyrabiac nowego...skoro i tak bede zmieniac nazwisko... Apropo nazwiska...Zostawiacie swoje panienskie? Ja kiedys o tym nawet myslalam ale moj narzeczony nie byl zadowlony z tego powodu wiec zdecydowalam, ze juz nie bede kombinowac ;) A wlasnie!!! ostatnio czytalam, ze buty z odslonietymi palcami ponoc nie wroza najlepiej!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 sliczne te wiazanki!!!:) Ostatnio stwierdzilam, ze chce miec kwiaty w kolorze ciemny roz badz fiolet :D wczesniej myslalam o bialych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki dzięki za życzonka :):) dzisiaj dieta poszłaaaaa w zapomnienie :D:D:D Macie racje z tymi apartami i innymi, pójdziemy do zwykłego jubilera:) A właśnie nie znacie jakiego dobrego jubliera w warszawie?? My płacimy za wszystko oprócz zarcia i wódki na wesele, kamerzysta, zdjęci, ibrączki, ubrania itp to już nasza działka + remont i budowa domu. Kasy wydamy tyle że to aż sie w głowie nie mieści :) Pozdrowionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do paszportu, to nie ma aż takiego znaczenia. Ja jechałam na nie wymieniony za granicę i nie było problemów. Teraz nie wiem dokładnie 3 miesiące albo 6 jest czasu na wymianę dokumentów, jak się zmienia dane (np.. miejsce zameldowania), potem pono się płaci jakąś karę. Na paszport, dowód się czeka nawet meisiąc,a np. tydzień po ślubie jedziesz za granicę. W tydzień dokumentów nie wymieniają. Co do zostawiania nazwiska, mnei się moje panieńskie nie podobała, ale jakbym miała ładne to chciałabym mieć podwójne. Dużo moich koleżanek z LO ma podwójne nazwisko. miss_nessy Też będę mieć wiązankę ciemnoróżową (z cantedesek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My troszke sie rozgladalismy za obraczkami, w aparcie mis ie jedne podbały ale kosztowały cos ponad 2tys a mi tez apart wydaje sie przereklamowany i jeszcze u jednego jubilera mi sie podobały piekne niby klasyczne zez zadnych dodatków półokragłe ale para 2700 wiec nawet nie ma o czym mowic. Co do nazwiska to ja mam fajne krótkie bardzo mało spotykane, moj P tez ma fajniutkie i tez krótkie (mojej siostrze sie strasznie podoba) i myslałam zeby je połączyć, ale po namyśle stwierdziłam ze dziwnie to brzmi i wieczmie sie podpisywać podwójnym to nie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy 2100 zł od osoby za wycieczkę HB, dla nas hotel też nie busi być wypaśny, ale żeby czysto było;) zamawialiśmy w styczniu wycieczke w triadzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare koleżanki i nowe dziewczynki również. Ale się rozpisałyście. Mnie dopadło choróbsko, kaszlę kicham i ledwo się ruszam., ledwo tydzień w pracy wytrzymałam. Teraz mam 2 dni na dojście do siebie. W ostatnich dniach męczą mnie koszmary- jestem w salonie sukien ślubnych a tam wszystkie suknie tak okropnie brzydkie i obleśne, żadne na mnie nie pasują, a o moim wymarzonym modelu nikt nie słyszał ani nawet nie ma go w katalogu. Heh i dopiero teraz mi się to śni jak sobie odpuściłam zamartwianie się sprawami weselnymi i doszłam do wniosku, że ze wszystkich zdąże, na wszystko przyjdzie pora. Ale widać z podświadomości tego nie wyrzuciłam. Jeżeli chodzi o nas to ja mam 26 lat (zaczęłam w grudniu) a mój narzeczony jutro kończy 24. W czerwcu-lipcu się broni a nie napisał jeszcze ani jednego zdania do swojej pracy. Właśnie mnie to przeraziło, bo jak sobie przypominam to ja o tej porze roku już poprawki nanosiłam na swoją. Monika1985, wszystkiego naj naj naj!!!:) Co do obrączek to pewnie kupimy u zwykłego jubilera również. W aparcie jak już coś się nam spodobało, to było koszmarnie drogie, nawet po zniżce z karty. Tym bardziej, że chcemy proste płaskie obrączki (wstępnie tak zdecydowaliśmy) a takie to już można kupić niemalże za 500 zł za parę.(sugeruję się ceną z allegro choć tam nie kupimy) A o podróży poślubnej na razie nie myślimy. Pewnie jeżeli gdzieś wyjedziemy to raczej w Polsce. Szkoda nam trochę kasy, tym bardziej tej z wesela, bardziej potrzebujemy dołożyć do samochodu. A mamy i problem z urlopem, tzn nie wiemy jak to rozwiązać. Ja muszę zaklepać sobie niedługo 2 tygodnie nieprzerywalnego urlopu. i mogę dobrać te 2 dni okolicznościowego. Myślałam by wziąć wolne czw-pt przed weselem i potem 2 tyg po.Żeby na ewentualny wyjazd było. Ale nie wiem jak mój M. będzie z pracą, jeśli teraz coś znajdzie to ciekawe czy mu potem dadzą tyle wolnego. Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się latającym w powietrzu wirusom ;) Idę się grzać do łóżka. Miłego dnia i weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak bardzo drogo. Myśmy w zeszłym roku do Tunezji płacili 1500, w hotelu 3* i HB. Ale to było last minute. 2 lata temu w Chorwacji też byliśmy z lasta (ale nie z triady). Więc tak sobie myślimy, że w tym roku chyba też poczekamy na last. My przeważnie jeździmy z triady, więc mam nadzieję, ze i Wy będziecie zadowoleni. Mam wielu znajomych, którzy jeżdżą do hotelu 4,5*, super all i inne bajery i przeważnie siedzą w hotelu. Potem jest problem, bo oni nie chcą jeździć z nami (nie lubią zwiedzać) a my z nimi (bo nie umiemy usiedzieć w hotelu). Każdy ma swój sposób wypoczywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cranberry Też mam ślubne koszmary. Im bliżej ślubu tym jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! 🌼 Cranberry szybkiego powrotu do zdrowia zycze!!! Sluchajcie ja to nawet sie nie nie rozgladalam jeszcze za tymi obraczkami...patrzylam tylko kiedys wlasnie w Aparcie..nie sadzilam, ze jest az taka roznica w cenie..:( My ostatnio rozgladalismy sie za wyjazdem...Ceny sa niestety wysokie :( pewnie tez poczekamy na last minute. Myslimy o wyspach kanaryjskich. Ja na szczescie ostatnio zadnych koszmarow nie mam. Juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio mi sie cos snilo. Milej sobotki Wam zycze!!! Mnie dzis czekaja zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) ale miałam czytania :) Kurcze nie było mnie troche --- końcówka mgr :) (rozumie cie Joostynka 1985) Witam Nowe Kobitki :) Ja Asieńka 28 l. Moje Kochanie 32 l. Razem 4,5 roku Monika1985--> spóznione ale z serduszka WSZTSKIEGO NAJ 🌼 :) Lunek --> ja tez mam slub w niedziele 09.08.09r :) ❤️ na paczątku bardzo ubolewałam ale juz jest Ok i też wstępnie wybraną sukienke z koronki :) Nie obcisła ale dopasowaną (żadnych bez :) ) Jeśli chodzi o bukiet to chcailabym z białych Cantedesek Kobitki zazdorszcze tym które maja juz buty, ja chodze chodze chodze i nic :/ u mnie w gre wchodzi obcas max 5 cm.... problemy z krązeniem zaraz mnie nogi bolą i puchna :/ Z obraczkami poczekamy do czerwca Kochane :) tak sobie pomyślałam że niezły byłby ubaw jakbysmy sie wszystkie spotkamy w podrózy poślubnej w jednym hotelu :):):) wiem wiem fantazja mnie ponosi :p Co do zmiany danych w paszporcie lub dowodzie to znajomi mieli 2 lata temu slub 12 maja :) 14 wyjechali w podróż na Wyspy Kanaryjskie i Marzena czyli pani młoda jechała na danych panieńskich :) nikt nigdzie się nie czepiał :) Miłej sobotki LEJDIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! Aicha_81 mam podobny problem z nogami :( Ale jak juz kilka razy pisalam jedna pare juz mam ale w niej na pewno nie wytrwam do konca. Tylko z kolei boje sie, ze jak kupie nizszy obcas suknia moze byc za dluga...ahhh nic zobaczymy :D A z tym spotkaniem w jednym hotelu ..fajnie by bylo ;) Wszystkie w podroz poslubna wybieracie sie zaraz po slubie????czy moze w innym terminie? Zakupy mnie wykonczyly...Teraz czas na odpoczynek :D Dzis swietujemy z moim miskiem jego urodziny ;) Milego wieczoru dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×