Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

1. Monika1985 nie wiem dlaczego ale myślałam ze Ty btunetka jestes :) 2. mi sie tez liknk nie otwiera 3. ja to bym chciała zamiast kwiatków tez kaske albo kupony w totka, kasy przy budowie nigdy za dużo nie bedzie, a jakby jakas szóstka sie trafiła albo kilka piątek oj ale mis ie marzy :) maż mojej kumpeli kupił od tak sobie kupon i w poniedziałek wielkanocny mieli właśnie piatke i 5tyś wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
dziewczyny link się otwiera tylko trzeba usunąć jedną spację która wskakuje między literkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też chce kupon totka, ale jak juz pisałam 2 stronki wstecz mój T jest przeciwny.. A ja w totka gram hazardowo:) i poprostu mam przeczucie że w ten dzień moze się nam poszczęścić:) wiec jeśli juz goscie mi nie kupią to sama wyśle w ten dzień totka:) dagga- śliczne te obrączki, nawet nie widziałam takich u jubilerów których juz odwiedziłam... Mnie dziś troche przeraził kumpel który miał nam wódke załatwiać.. My chcemy Wyborową, kupujemy 150-200 butelek.. i mieliśmy mieć z hurtowni kumpla, ale oni dostali teraz nową dostawę wyborowej i powiedział nam że taniej niż za 20zł/butelka nam nie załatwi.. a to jest dla mnie i tak za drogo.. W jakiś wekend może wybierzemy się do Poznania i zobaczymy co sie da utargować w selgrosie, makro, albo Auchan... Ja dzis robiłam porządki w domu.. okna umyte, firanki wyprane i na jakiś czas spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pan z jubilera napisał że jednak moze da sie te drugi obrączki zrobic:) też mieliśmy mieć wyborową, ale jednak zostajemy przy pałacówce;) my mamy takie zaproszenia, tylko że ten ciemny paier mamy karbowany:) ( podobno sie ten karbowany na hurtowni skończyl bo chcieliśmy sobie z takiego samego winietki zrobić;) http://inkacelzaproszenia.pl/-ZAPROSZENIE-ŚLUBNE-24p.html acha, kogo jeszcze nie miałam okazji pooglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
ale mam tyly a kilka godzin mnie nie bylooo.... Kamila Ja tesh gram hasardowo w toto lotka:) A ja nie wiem i po prostu jak bedziemy zapraszac to bedziemy moze mowic ze chcemy kupon...Kwiatów do wawy i tak nie zabiore i tak..zreszta polowa nie przetrwa nocy... agnieshka82 Wysłałam ci maila z linkiem na NK Dagaa Śliczne zaproszenia... ja już pokazywałam te co mi sie podobaja ale teraz mi gdzies link zaginał:/ Kamila Podziwiam cie zeeee umyłas okna w taki ziąb.....chyba ze u ciebie cieplo dzis bylo bo wawie to strasznie ponuro i zimno....Dobra zonka bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Joostynka1985 Ja nadal ograniczam w jedzeniu wszystko co sie da.... I jak tydzien temu sie ważyłam to tak niby mi spadlo 2kg:)Teraz nie posiadam wagi wiec nie wiem....ale do 8 sierpnia cos jeszcze zrzuce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia- u nas dziś tragedii nie było i 5st, okna plastiki to raz dwa się umyło a kurcze już nie mogłam na nie patrzeć.. Mój Tom też sie smieje że jestem dobrym towarem na żonke.. Zawsze sie ze mnie smieje że ja w soboty to sprzątam tak jak u niego przed Bożym Narodzniem.. wszystko na tip top:) ale ja to mam po mamie... ale za to w szafie z ciuchami.. zawsze SAJGON!! nic nie idze znaleźć i wszystko wrzucone byle jak.. ale we wszystkim nie można być idealnym.. Teraz sobie siedzę i sączę winko zrobione przez Toma.. nawet dobre mu wyszło.. On teraz siedzi z chłoapakmi w Wa-wie, ogląda mecz LECHA i nawet nie ma czasu ze mną pogadać.. spławił mnie ślicznymi słówkami \" kochanie wiesz że Cie bardzo kocham.. ale sport się zaczął, wiec dobranoc rybciu\" gggrrr.... no ale mecz jest raz na kiedyś to niech mu będzie:) Ale się znów rozpisałam.. to pewnie przez to winko:D buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga obraczki i zaproszenia sliczne!!:) Joostynka1985 , Monika1985 i 8 sierpnia 2009 dzieki sliczne! Juz Was \'namierzylam\' :) Fajne z Was kobitki! :) My bylismy na tych naukach...Nawet mi to szybko zlecialo.Jeszcze 9spotkan!!! plus 3 w poradni...zdecydowanie jak dla mnie za duzo! :( Ale ciesze sie, ze juz w ogole to zaczelismy... Nic nie chce mowic ale moj suwaczek mnie powoli zaczyna zalamywac...:( :) Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dietka teraz poszła w zapomnienie... teraz chyba nawet przytyłam!! ale jak wróce do akademika to przypne pasa:) bez mamy obiadków napewno uda mi się tak dojść do 60kg.. a potem troszke ruchu wiosna i będzie 58.. wiecej mi nie trzeba:) ale to i tak mnie przeraża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz ważę ok 60kg a dążę do wagi marzeń tzn 52:D może się uda,tym razem się mocno zaparłam i wiem,że dam radę :) już sobie wyobrażam siebie w bikini podczas podróży poślubnej hehe :D póki co jem mało i ślinka mi cieknie,jak patrzę na mojego Piotrka wcinającego smakołyki :) miłego wieczorku 🌻 ja też siedzę sama,mój luby w pracy do 1 :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
KAMILA POWIEM CI ZE JA LUBIE MYC OKNA HEHEHE ALE TYLKO JAK JEST CIEPLO...A Z SZAFA I CIUCHAMI MAM PODOBNIE JAK TYYYY... NO MOJ JUREK TESH OGLADA MECZ:) JOOSTYNKA1985 POWIEM CI ZE DAZYMY DO TEJ SAMEJ WAGI....POWODZENIA....JA COS CZUJE ZE MI SIE NIE UDA....ALE BEDE WALCZYC JAK LWICA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a jakiego Wy jesteście wzrostu że chcecie ważyć 52kg?? Ja tyle w podstawówce wazyłam i u mnie jest to raczej nie do osiągnięcia.. ja mam 173cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja juz Cie mam na NK :) Dziewczyny u mnie w szafie tez jest jeden wielki chaos...a jak przyjdzie co do czego to wiecznie nie wiem w co mam sie ubrac :> Moj tez wlasnie oglada meczyk :> Tymczasem lece sie pakowac bo czeka mnie jutro wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja mam 162cm więc taka waga dla mnie jest w sam raz :) 60 to trochę za dużo,a 52 to będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiu sorki!! no rzeczywiście jesteś.. zabujcze masz to zdjęcie:) Mykam spać laseczki bo padam na twarz!! Dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
JUSTYNOOOO 1985 JA MAM TYLE SAMO WZROSTU....WIEC JA CIEBIE ZUPELNIE ROZUMIEM....NIE MOWIE ZE JESTESMY JAKIES GRUBE CZYC COS....ALE ZDALOBY SIE ZRZUCIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
ja równiez juz zmykam... jutro praca szkola w ten weekend...kiedy ja sie wyspie?? Hm... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nic sie nie stalo :> Specjalnie wrzucilam taka fotke bo draznily mnie zaposzenia od obcych :> Teraz mam swiety spokoj! ;) Milej nocki kobietki! ja tez padam! a jutro po 5 pobudka :( Na sczzescie pocieszam sie faktem, ze jutro piatek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia 1984
Witam! Również biorę ślub w Sierpniu dokładniej 15 ale jestem daleko w tyle czytając o Waszych przygotowaniach:( Mam na razie salę weselną oraz DJ i godzinę mszy na 17:) Jestem z Siedlec. Teraz jestem na etapie szukana sukni ślubnej ale jakoś ciężko mi idzie. Byłam na Bazarz Różyckiego w Waszawie miały byc tam takie fenomenalne, niestety rozczarowałam się a ceny nie wiele niższe niż w salonach... może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia 1984
Witam! Również biorę ślub w Sierpniu dokładniej 15 ale jestem daleko w tyle czytając o Waszych przygotowaniach:( Mam na razie salę weselną oraz DJ i godzinę mszy na 17:) Jestem z Siedlec. Teraz jestem na etapie szukana sukni ślubnej ale jakoś ciężko mi idzie. Byłam na Bazarze Różyckiego w Waszawie miały być tam takie fenomenalne, niestety rozczarowałam się a ceny nie wiele niższe niż w salonach... może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wiolcia 1984 :) radzę Ci się pospieszyć w przygotowaniach,bo nie ma już dużo czasu!! co do sukni,to jeśli chcesz,żeby było taniej,to poszukaj krawcowej szyjącej suknie,można dużo zaoszczędzić. I pamiętaj o naukach przedmałżeńskich i poradni rodzinnej,bez tego mogą być problemy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstapie wolny termin slubu i
Czesc!! Mam zarezerwowany termin slubu i wesela na 05.07.09 w Palacu Kawalera w Swierklancu. Zarezerwowana jest tez msza w Kosciele w parku, zaraz obok palacu. Niedrogie ceny za menu, przemila obsluga, smaczne jedzenie, piekne otoczenie i najlepsze opinie osob, ktore juz tam organizowaly wesele. www.palackawalera.pl Jesli ktos z Was jest zainteresowany, prosze o kontakt na wesele050709@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Wiolcia 1984 Z sukienka akurat to tesh radzilabym ci sie pospieszyc...bo wiesz jak chcesz cos taniej kupic - to wlasnie mozesz uszyc....a zeby uszyc na spokojnie sukienke to wlasnie trzeba ja zamowic juz z 5 miesiecy przed slubem... By najmniej u mojej krawcowej tak jest...im wczesniej tym lepiej:) A tak w ogole to powitac wszystkie Panny:) JESZCZE...:) Siedze sobie wlasnie w pracy i sie tak nudzeeee...ze szok.... I Ide dzis do szkoly, od 15 do 20...NIe wiem jak to przetrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się rozpisałyście. Mój e-mail iska82@o2.pl Wysyłać namiary. :) Widzę, że większość z nas już ma wybrany model obrączek. Dobrze, że jaj też mam to już z głowy. Leżą i czekają na \"ten\" dzień. Buty zamówiłam na Allegro. Przyjdą w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że będą pasowały. Ale młoda wyglądała w niej super. Ta sukienka, którą widziałam na stronce fotografa jest bardzo ładna, ale to nie mój rozmiar :P i styl. Marcia21 my mamy zaproszenia http://www.allegro.pl/item561835024_zaproszenia_slubne_zawiadomienia_duzy_wybor.html model 965. Na butelki wódki mam wstążeczki zamiast zawieszek i naklejek. Ale kupiliśmy po paczce naklejek i zawieszek może się przydadzą. Nie wiem ile kosztuje nas tort, bo robimy w lokalu i płacimy od całości bez alkoholu. Wódka już stoi. Kupowaliśmy Absolwenta. Przystępna cena, :P niezła jakość. :) Bardzo chce mieć jakiś wierszyk do zaproszeń. Bo po co mi tyle kwiatów? Wolałabym kupon Totka. Muszę tylko przekonać mojego Łukasza. A zamiast prezentów wolałabym kasę, bop chcemy kupić mieszkanko albo wybudować domek. kamilka.p ja mam to szczęście, że mój nie ogląda meczów. :) Wiolcia 1984 witamy. Dopisz się do tabelki. Ja też wychodzę za mąż 15 sierpnia. Nie martw się dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mi pada internet ;/ masakra jakaś, wiecie ile mi sie wasze zdjęcia otwierały? 1,5 godziny jedno, no coś okropnego! zadnej nie mogłam zobaczyc, zdenerwowała się normalnie ! w dupie z tym gównem! a zeby ten post pisac to musiałam czekac pół godziny żeby mi sie okienko pojawiło :/ shit!! AAAAAAA!!!! ide zapalic bo zła jestem :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×