Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

my jesteśmy ze sobą już 5,5 roku! Nie mieszkamy razem ale niedługo to się zmieni... Budujemy własny domek w super cichej okolicy. Nie mogę się doczekac jak bede go urządzac!!!!!!! Oczywiście bedziemy w nim mieszkac we dwoje z czasem może we troje ;P Ja jestem tego zdania, że młode małżeństwa na ''dorobku'' powinny mieszkac osobno. I z całym szacunkiem dla moich rodziców i rodziców Krzyśka ale nie umiałabym mieszkac ani z jednymi ani z drugimi. A przeczytałam niedawno, ze mamy tu koleżanke która amatorsko zajmuje sie urzadzaniem wnętrz. Aicha_81 może podpowiesz mi kilka ciekawych pomysłów??? :):) Bo ostatnio chciałabym zrobic mnóstwo rzeczy a na jedną konkretną nie moge sie zdecydowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITEK280 ----> na zamku wow super :) Monika1985----> jesli tylko bedziesz chciała to pomoge z przyjemnością, najwazniejsze to kierowac sie swoim gustem i stylem :) a ja moge doradzić..... przecież dom to nasz azyl wiec musi byc na swój sposób \"nasz\" :) Kochane kobitki zwracam sie do tych co maja slub 15.08 powiedzcie jak tam u was z fryzjerem i makijazystką......... wy macie w dniu slubu swieto a ja mam slub w niedziele...... fryzjerka do której chodze juz ładnych pare lat wyjezdza na urlop..... :( moze macie jakies namiary na kogos .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy ze soba juz ponad 2 lata! Tez jestem zdania, ze mlode malzenstwo jezeli ma tylko taka mozliwosc to powinno mieszkac osobno... Aicha_81 troche mnie przerazila ta Wasza ilosc alkoholu :> My na 80/90 osob narazie kupilismy 80 butelek...mam nadzieje, ze nie braknie ;) KITEK apropo wyjazdow to moi rodzice tez wyjezdzali na wakacje wlasnie z Triady i tez byli bardzo zadowoleni... A ja sie ciesze, ze my juz jestesmy praktycznie po zakonczeniu remontu. Sciany pomalowane...pozostaje tylko wyposazenie :) Ale pieniadze ida na to straszne!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore 15 sierpnia! z fryzjerem mam nadzieje, że nie bedzie problemu bo to znajoma mojego taty a co do makijazystki to jeszcze nawet nie zakręciłam sie koło tego. W przyszłym tygodniu bede dzwonic do dziewczyny, która malowała moja kolezanke z pracy do ślubu. Wygladała przepieknie dlatego zaczaję się na nią ;) Mam nadzieje, że bedzie miała pare wolnych chwilek dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy---> u mnie w mieście strasznie dużo bram się robi :/ koleżanka na samych bramach straciła 36butelek :/ rodzice tez chcą dać w pracy i sąsiadom......wiec liczę ze na samo wesele zostanie 100 butelek....... jedni mówią żeby liczyć 0,5l na osobie inni że 1l ........ a dodam też że będzie trochę górali ze strony mojego Wojtasa ........ a oni potrafią ;) ... uważam że masz wystarczająca ilość wiec się nie martw kochana :) A pieniędzy na remont idzie masa faktycznie :/ tym bardziej u mnie wszystko było do wymiany ...... dosłownie wszystko..........(mieszkanie po babci) Monika 1985 Jeśli masz ochotę to napisz do mnie na maila :) gdzieś wyżej przez przypadek podałam ;) chętnie pogadam a i może doradzę na temat twojego gniazda......przęśle ci parę fotek :) Natomiast ARABELLA wg. mnie REWELACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odnosnie tego mieszkania to myśleliśmy o budowie mamy działke ale jak sie wstepnie dowiedzieliśmy z trzech stron bedzią szły ulice a z czwartej osiedle blizniaków a miejsce jest dość fajne niby w mieście a na małym odludziu (Jeszcze) i wszedzie blisko, ale to zagospodarowanie i kredyt nas odstraszył. nie chce brac kredytu na całe zycie i pozniej z jedej pensji go spłacac i nic z młodości nie miec tylko budowa i budowa, ale to jeszcze może sie zmienic. I w tym momencie myslimy o mieszkaniu u mnie w domu ale z oddzieleniem wszystkiego oddzielne wejscie łącznie z telefonem, z jednej strony dobre rozwiazanie bo tylko remont (urzadzenie po swojemu), a z drugiej znów zawsze jednak z kims. a o mieszkaniu to nie myslimy to jak juz cos to nieduzy domek. I sama nie wiem co robic z jednej strony duzo mniejsze koszty ale można powiedziec ze zawsze z kims a z drugiej i tak przez pierwsze lata z kims i to razem z jedna kuchnia ale pozniej miec własny domek i ten nieszczesny kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie było mnie tu jeden dzień a tyle rzeczy się wydarzyło. My też planujemy podróż poślubną na samym początku września i mieliśmy za jakieś 2 miesiące rezerwować ale jak się tu naczytałam na temat last to zastanawiam się czy nie lepiej poczekać tylko boje się że może nie być miejsc. My płacimy 145zł za osobę i w tym mamy napoje musimy tylko kupić alkohol ciasta owoce i nie wiem jak z tortem. http://www.mr-fantazja.pl/ to jest strona mojej sali (nawet jej na żywo nie widziałam) ale w tamtych okolicach to jedna z ładniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja równiez na sierpień :-D Jestesmy ze sobą 9 lat nie mieszkamy razem ale pomieszkiwalismy trochę razem podróżowaliśmy :-) Ciekawe stronki zamieszczacie. Ja się zastanawiam nad suknia obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy, witamy i do wpisów zachecamy :) O matko, nie czuje ze rymuje! :D To wpisuj sie do tabelki Elfik.. :):):) Chyba jest na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Elfik..........................Adriana...............................29.08.2009 Już się dopisałam Marcia21kwiatek]---no to widze że my tego samego dnia zegnamy się z wolnością :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFIK.. ALE DOPISZ SIE DO OSTATNIEJ TABELKI BO PRZEOCZYŁAŚ NIEKTÓRE NASZE KOLEŻANKI! :) MIŁEJ NOCKI DZIEWCZYNKI :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Aicha_81 to mnie troche pocieszylas!!! :) Monia Arabella - rzeczywiscie rewelacja! Nie wspomne tez o stronie z kabaretami ;) Smialismy przez pol wieczoru :) Do tej pory bola mnie niektore miesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka..........................01.08.2009 kamila.p........................Kamila..............................15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta.............................01.08.2009 Monika1985...................Monika..............................15.08.2009 Kitek280.......................Mariola..............................01.08.2009 Cranberry.....................Ania..................................22.08.2009 Marcia21......................Marta................................29.08.2009 Betatka........................Beata................................15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................................09.08.2009 Eliana..........................Angela................................29.08.2009 Elfik...........................Adriana...............................29.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba najbardziej aktualna tabelka! Chyba nikogo nie pominelam :D Milej nocki i do uslyszenia jutro!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz już na poprzedniej stronie jest kilka tabelek ja wpisałam się do pierwszej ktorą zobaczyłam nie ma powodu zaraz krzyczeć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 No jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik nic sie nie stalo i tutaj nikt na nikogo nie krzyczy :) W tych tabelkach mozna sie rzeczywiscie troszke pogubic! Jak tam kobietki mija Wam sobota?:) Ja dzis leniuchuje !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik o co chodzi, kto tu krzyczy?? :) Nie miałam złych zamiarów piszac o tej cholernej tabelce! Najlepiej zmieńmy temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapomnialam sie pochwalic ze w czwartek zaplacilismy zaliczke za foto+video czyli juz grubsze rzeczy mamy z glowy (sala, orkiestra i foto+video) dzis byłam na targach slubnych i bardzo bardzo złauje praktycznie samo foto troszke sukienek i autka a tak to nic ciekawego, myslalam ze znajde cos ciekawego jakies inspiracje a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Duże literki w necie to krzyk :-O Mi weekend minął imprezowo. Powoli sie wybieram zeby suknie poprzymierzać.Moze cos o podrózy poślubnej mozna by pomyśleć jak wczesnie trzeba rezerwować zeby fortuny nie wywalić czy moze last minute sa lepsze??Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ...............29.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mam trochę problemów rodzinnych (dość poważnych, doszło do tego, że babcia mnei wydziedziczyła). Nie będę się rozpisywać. Napisze tylko tyle, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Odechciewa mi się wesela coraz bardziej. Gdyby to wszystko wydarzyło się rok temu to odwołałabym ślub bez mrugnięcia okiem. Teraz jedynym rozwiązaniem jest zmodyfikować listę gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek80 Bardzo mi przykro, faktycznie z rodzina to czasem różnie bywa. Ja też zaczynam powoli żałować , że nie zdecywodaliśmy się zrobić malego przyjecia zamiast wesela. U mnie znow jest taki problem, że goscie sami JUZ rezygnują, bo -mają żałobę, -są w ciaży i moj slub wypada akurat na 8-9 miesiąc, -będą mieć bardzo malutkie dziecko (3 miesięczne). Ech i o tych ciążach teraz się dowiaduję, a miało być takie fajne wesele, praktycznie sami młodzi ludzie. A tu osoby mi najbliższe niestety nie przyjdą :-( Elfik.. ja bym obstawiała last minute, my tak robimy co roku i całkiem fajnie na tym wychodzimy. Ale to wszystko zależny jak tam u was z urlopami. U nas na szczęście możemy sobie je lekko modyfikować, tak żeby udało się na lasta załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek bardzo współczuję sytuacji rodzinnej. Ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że nie wszędzie jest różowo. Sami borykamy się z podobnymi problemami w rodzinie, goście nam się wykruszają. Rozmawiałam w weekend z koleżanką, która ślub planuje w 2010 r i ma podobnie. Również doszłyśmy do takiego samego wniosku jak ty. Martwię się, że nasze wesele to będzie kompletny niewypał i zaczynam żalować pieniędzy w to wtopionych. Wolałabym obiad dla rodziny i za tą kasę albo gdzieś wyjechać lub kupić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×