Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Kochane życzę Wam zdrowych, spokojnych i rodzinny Świąt Wielkanocnych!! Do usłyszenia po świętach! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę złożyc Wam, drogie sierpniaczki zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, przede wszystkim dużo uśmiechów i oczywiście mokrego Dyngusa :) P.S. Nie zapomniałam o was, czasami tu zaglądam, tylko brak czasu w małżeńskim pożyciu nie pozwala mi zostawiac tu pisemnego śladu po sobie :) Buziaczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez dziewczyny zycze Wam Zdrowych spokojnych i radosnych Swiat Wielkanocnych:)) niech przepelnione beda miłoscia :)) duuza buzka dla wszystkich ja w poniedzialek pracuje takze tylko w niedziele swietuje, mam nadzieje ze bedzie milo, wkoncu to pierwsza małzenska Wielkanoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!! ja też wam życzę wszystkiego co najlepsze w te święta!! a poniedziałku oczywiście mokrego ;) p.s.Monika fajnie,że o nas pamiętasz,ale szkoda,że nas wszystkie bez wyjątku usunęłaś ze znajomych na NK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano usunęłam, konta fikcyjne też usunęłam. Postanowiłam miec w znajomych, ludzi których widziałam i znam. ale nie musze się przecież chyba tłumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej na prawdę spływa to po mnie jak krople deszczu po szybie,czy masz mnie w znajomych czy nie :) pozdrowionka kochane :) szkoda,że to już po świętach... tak szybko zleciało. Teraz odliczam dni do maja,bo w maju się przeprowadzamy:) a wcześniej,bo 24 idziemy na ślub Piotrka siostry,wesela nie będzie,tylko małe przyjęcie. buźka ściskam was mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi dziewczynko???!!! to takie ważne dla ciebie, czy posiadam konto na n-k czy nie??? co, im więcej znajomych tym iększy prestiż? nie wiem skąd ta pretensja! ale ok jak bardzo chcesz założe sobe znowu konto na nk i bede miała tylko Ciebie w znajomych, żeby jakoś Ci to wynagrodzic! i nie złośc sie już bo zbrzydniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam się wdawać z tobą w głupie dyskusje. rób co chcesz,na prawdę mi to wali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co dyskutujesz?? nie mam was na n-k i co??? tragedia wielka!!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!! nie ja pierwsza was usunęłam i pewnie nie ostatnia, bo cały ten portal to jedno wielkie G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mariola :) jak się czujesz, coś pamiętam że jakiś czas temu miałaś nie małe problemy ze zdrowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skąd w niektórych tyle jadu!!! skończ już Justyna bo to się nudne robi!!!!!!!! chciałam byc miła na samym początku, zacząć od ładnych zyczeń to taka baba musi zawsze swoje 5 groszy wcisnąć! bo konta na n-k nie mam! ha!! dobre! nie sprowokujesz mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Fajnie, że konto odżyło tylko niefajnie, że w taki sposób :/ U nas święta na spokojnie, tylko szybko minęły i mało wypoczęłam :P My dalej czekamy na przeniesienie Radka i po mału zastanawiamy się nad kupnem mieszkania :) Chcemy w końcu być na swoim a nie na wynajmowanym ;) Justynka! Ale Wan zazdroszczę tego nowego mieszkanka, wszystko takie nowe i Wasze :) Buziaki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Fajnie, że konto odżyło tylko niefajnie, że w taki sposób :/ U nas święta na spokojnie, tylko szybko minęły i mało wypoczęłam :P My dalej czekamy na przeniesienie Radka i po mału zastanawiamy się nad kupnem mieszkania :) Chcemy w końcu być na swoim a nie na wynajmowanym ;) Justynka! Ale Wan zazdroszczę tego nowego mieszkanka, wszystko takie nowe i Wasze :) Buziaki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Fajnie, że konto odżyło tylko niefajnie, że w taki sposób :/ U nas święta na spokojnie, tylko szybko minęły i mało wypoczęłam :P My dalej czekamy na przeniesienie Radka i po mału zastanawiamy się nad kupnem mieszkania :) Chcemy w końcu być na swoim a nie na wynajmowanym ;) Justynka! Ale Wan zazdroszczę tego nowego mieszkanka, wszystko takie nowe i Wasze :) Buziaki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dajcie spokój z tym nk, nie ma sensu. Przez całe instnienie forum nie było zadnych nieporozumień, fakt faktem troszke temat podupadł ale czy w ten sposób jest najlepszy na jego wskrzeszenie, chyba nie co nie??? Mamuśka sie we mnie odezwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dajcie spokój z tym nk, nie ma sensu. Przez całe instnienie forum nie było zadnych nieporozumień, fakt faktem troszke temat podupadł ale czy w ten sposób jest najlepszy na jego wskrzeszenie, chyba nie co nie??? Mamuśka sie we mnie odezwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w większości sierpniaczkom się układa :) to miłe! ciesze sie. nie ma to jak szczęście z ukochanym męźczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloiw22
heja, przestancie sie dziewczyny klocic o takie pierdoly ... ja rozumiem Justynke ... poprostu przed sierpniem nikomu nie przeszkadzalo czy sie znamy czy nie .... a teraz tak Po swietach lecz rowniez Wesolych :) pozdrowienia dla Was wszystkich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku jeszcze mnie kręciła ta cała n-k a teraz nie :) mam jeszcze wasze maile :):) oj, dajcie sobie spokój, mogę tu wogóle nie zaglądać jak tak was bardzo boli ta durna nasza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zakończyć wątek naszej klasy :) Monika sorry,może się uniosłam za bardzo :) każdy może sobie robić co chce.tylko tak jakoś głupio,że nie chcesz nas znać :D no ale dobra,koniec tematu. Ina polecam zakup mieszkania :) już odliczam godziny do maja :) w sumie już mamy wszystko zrobione,jeszcze meble kuchenne się kończą skręcać, musimy nasze meble przywieźć i wszystkie rzeczy i już. Właściwie to czekamy do maja ze względu na to,że kasę zarobioną w kwietniu chcemy jeszcze przeznaczyć na zakup czegoś do mieszkania,więc się musimy wstrzymać. Podczas świąt byliśmy z rodzinką na mieszkaniu i mnie wkurzali,no każdemu się coś tam nie podobało,każdy by to i owo zrobił inaczej... wkurza mnie takie gadanie,bo to nasze mieszkanie i sobie robimy tak jak chcemy. Ale pewnie przez kolejne lata będę słuchać od babci,jak to ja mogłam sobie zrobić sypialnię na fioletowo!!!:D mój mąż od piątku zaczyna studia mgr... kolejny wydatek,ale chciał iść,to mu nie będę kasy żałować. Niech się edukuje chłop :P potem będę mieć w domu magistra inżyniera :P no nic,wracam do pracy,a raczej stwarzać jej pozory... miłego dnia buźka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zakończyć wątek naszej klasy :) Monika sorry,może się uniosłam za bardzo :) każdy może sobie robić co chce.tylko tak jakoś głupio,że nie chcesz nas znać :D no ale dobra,koniec tematu. Ina polecam zakup mieszkania :) już odliczam godziny do maja :) w sumie już mamy wszystko zrobione,jeszcze meble kuchenne się kończą skręcać, musimy nasze meble przywieźć i wszystkie rzeczy i już. Właściwie to czekamy do maja ze względu na to,że kasę zarobioną w kwietniu chcemy jeszcze przeznaczyć na zakup czegoś do mieszkania,więc się musimy wstrzymać. Podczas świąt byliśmy z rodzinką na mieszkaniu i mnie wkurzali,no każdemu się coś tam nie podobało,każdy by to i owo zrobił inaczej... wkurza mnie takie gadanie,bo to nasze mieszkanie i sobie robimy tak jak chcemy. Ale pewnie przez kolejne lata będę słuchać od babci,jak to ja mogłam sobie zrobić sypialnię na fioletowo!!!:D mój mąż od piątku zaczyna studia mgr... kolejny wydatek,ale chciał iść,to mu nie będę kasy żałować. Niech się edukuje chłop :P potem będę mieć w domu magistra inżyniera :P no nic,wracam do pracy,a raczej stwarzać jej pozory... miłego dnia buźka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, nieporozumienia się zdarzają :):) nie ma co się drapać bez potrzeby :) no i cieszę się, że macie mieszkanko :) nie ma to jak mieszkać samemu. tylko tyle kasy trzeba poświęcić, że głowa mała ale we dwoje zawsze lżej :) a cos długo o Ani nic nie czytałam :( dobra, ja też poudaje że się interesuję pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja:))...
miedzy cisza aaa cisza gwiazdy sie kołysza... hej dziewczyny gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! pusto tu strasznie.... więc może ja choć parę słów napiszę. jesteśmy w trakcie przeprowadzki,tzn jeszcze 2 tygodnie będziemy mieszkać u mamy,ale część rzeczy już przewieźliśmy i meble,bo mieliśmy bezpłatny transport. już się nie mogę doczekać przeprowadzki :) ten tydzień jakoś zleci i w sobotę idziemy na ślub Piotrka siostry,wesela nie będzie,tylko małe przyjęcie,w sumie się ciesze,bo nie mam jakoś nastroju do zabaw. od jutra zaczynam kolejny raz dietę... moje waga wskazuje 60kg i czuję,że jestem coraz grubsza... nie mogę się patrzeć na siebie :( trzymajcie kciuki za mnie!!! szkoda,że tak mało się odzywacie... Mongrana nam gdzieś zaginęła :( Aniu smutno tu bez Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracaj :) trzymajcie się ciepło buźki papapa ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) no cisza tu u nas okropna:)) Joostynka suuper ze juz idziecie na swoje:)) my niestety dalej z rodzicami i nieszykuje sie nic zeby nas bylo stac na jakis wlasny kat:( ale jakos sobie radzimy , poki co nikt sie nie bije:)) ten tydzien byl meczacy chyba dla wszystkich , u nas w pracy cale zamieszanie w zwiazku z ta katastrofa, dobrze ze juz po wszystkich tych uroczystosciach, cala niedziele wczoraj siedzialam w pracy... ogolnie u nas wszytsko dobrze planujemy powoli urlopik i z poczatkiem maja wybieramy sie kolejny raz na podboj Austrii:) tym razem jeszcze glebiej w gory, zobaczymy co nam to wyjdzie:)) pozdrawiam Was wszystki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×