Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iii...

odczekac jeszcze czy pojsc na

Polecane posty

Gość DO CYNICZNEGO
cynika fajnie napisałeś :) - powiedz jeszcze na której randce wypada się całować żeby facet szanował kobietę, a jednocześnie żeby nie wyszła na puszczalska - czekam na Twoją odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
kurene--> ale ja opisalam jak ten rok wygladal. Nie wiem tylko skad moja niepewnosc i niemoznosc przelamania sie do konca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna P
ale wlasciwie to czemu ci tak zalezy na seksie??? nie rozumiem, koniecznie chcesz, żeby ci brzydko mówiąc wsadził? i co dalej? ja z moim facetem jestem na zasadzie związku dusz a nie ciał, bo ciało niewiele znaczy. seks jest tylko mechaniczny. ja nie chce w tym momencie krytykować, ale czy seks zawsze musi być sensem życia par ? nie lepiej przytulić się, pogadać, pospacerować czy zwyczajnie pomilczeć.? eh, może ja staroświecka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, rzeczywiście...to ja bardzo przepraszam, ale dla mnie trochę bez sensu takie "Bycie ze sobą". Na odległość to ewentualnie można, jak już sie jest w tym związku dłużej i coś wiadomo, a tak...istnieje niebezpieczeństwo, że siebie nawzajem idealizują, a potem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffddss
Grazyna zgadzam się :) jak sie zacznie sex to juz nie bedzie to samo. A ze facetowi nie ufa to tez cos znaczy. Byc moze intuicja jej to podpowiada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy to staroswieckie podejscie, mysle ze nie bardzo z tego co wiem wczesniej ludzie rowniez nie byli przesadnie cnotliwi... ba... wrecz teraz ludzie pozniej zaczynaja wspolzycie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boże o boże
eh, może ja staroświecka jestem anooo, staroświecka :O ruchy posuwistwo zwrotne i przytulania, głaskania itp smakują lepiej, niż tylko same przytulanie i głaskanie. ale ja też kiedyś byłam staroświecka, na szczęście mi przeszło, czego Ci też życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna, niektórzy mają takie coś, co sie temperamentem nazywa i zwyczajnie lubią seks ;) I wychodzą z założenia, że najfajniejszy jest związek dusz i ciał równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
ffddsss--> nie byla to tylko jedna ale szybko okazalo sie ze to nie bylo to czego szukal. mowil mi ze ozenilby sie ze mna gdybym tylko ja tego chciala, ze moglibysmy zamieszkac u niego lub cos wynajac . Mowil mi to bardzo niesmialo bo chyba bal sie mojej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
Grazyna--> gdyby mi az tak na seksie zalezalo to przeciez moglabym sie oddac juz na drugiej randce a ja wlasnie przemysluje czy teraz nie jest za wczesnie bo on bardzo by juz chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii...najpierw idź z nim do tego łóżka, zobacz, czy będzie ok, a potem coś razem wynajmijcie :) Boziu broń w odwrotnej kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jak masz ochotę to bzyknij faceta i tyle, jak jesteś dobra to wierz mi, że tylko spotęgujesz w facecie uczucie tej wielkiej miłości, która trzyma go przy tobie juz rok...przez 15 spotkań..bez sexu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
Bezedury--> dlaczego dziwny? poza tym ja nie napisalam ze on nigdy nie uprawial seksu . Wiem, ze tak sie nie da na dlusza mete ale mamy w tej chwili taka sytuacje ze nie bardzo sie da zamieszkac razem lub da ale ja nie bardzo chce mieszkac u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury tak sobie żartuję bo jak inaczej skomentować taką farsę?:D brakuje mi cierpliwości kyyrene:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
Doprawdy-->czy to ma byc ironia? kyrene--> dlaczego nie w odwrotnej kolejnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii...skoro masz już tyle lat, ile masz, to chyba coś o seksie wiesz, prawda? To powinnaś też wiedzieć, że jezeli ludziom nie układa się w łóżku, to choćby nie wiem jaką komunię dusz przeżywali, to na dłuższą metę nie da rady. A ponieważ raczej rzadko wynajmuje się mieszkanie na miesiąc, z zasady podpisuje się umowę na dłużej, to lepiej, żebyś wiedziała, czy nie uciekniesz rano z łóżka, w którym spałaś z ukochanym mężczyzną, pełna wstrętu do niego i do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
bezedury --> jakich deklaracji, tych ze zamieszka ze mna? wiesz pewne rzeczy czuje sie od poczatku a on wlasnie czul ze ja jestem odpowiednia kobieta dla niego . Ja potrzebuje wiecej czasu. doprawdy--> ten facet bardzo mnie pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
nie wiem w takim razie co ze mna jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie rzeczywiscie facet Cię specjalnie nie pociąga i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii...na to pytanie sama sobie odpowiedz, my ciebie za słabo znamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
kyrene--> pociąga wiem to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
pociaga mnie ale boje sie ze jak oddam mu sie to poczuje sie zbyt pewny, zreszta pisalam juz o tym. W sumie jak to pisze to dochodze do wniosku ze rzeczywiscie dziwnie to wszystko brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii...: chcesz mieć gwarancję? To ups, bo jej nie dostaniesz, facet to nie sprzęt AGD. Nieważne, czy prześpisz się z nim teraz, czy po ślubie, zawsze jest możliwość, że coś strzeli...i zawsze jest możliwość, że to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×