Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nelke

7 kg w dół. START

Polecane posty

no wlasnie tez sie zastanawiam dlaczego dziewczyny sie nie odzywaja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! prosze mi dac KOPA W TYLEK, bo sie obzeram! mam diete rozpisana a zamiast 1 kubka jogurtu jem 4:( ASIA! ladnie zjechalas z waga! w ile to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj się zważyłam.Waga wskazała 54 (po południu).Kilogram mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 maja zaczelam ale dzis tez nawalilam bo wlasnie zjdlam kanapke i troszke salatki greckiej ale od jutra zabieram sie ostro tylko jak to zrobic niedzielny obiad ktory musze zjesc postaram sie zjesc bardzo malo trzymajcie kciuki dziewczyny. tak poza tym czuje ze w piatek bede wazyc wiecej nelke poczatki sa zawsze swietne zobaczymy jak to dalej bedzie wygladac zaraz zabieram sie za brzuszki nic dzis nie cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....54...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50 pysiak_misiak.....170..............64................... ...64................57 kukiełaczka 169...............61......................61................ 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! waze tyle co przed dieta:/ 0d dzis nie ma sily. jem zgodbie z tynm cholernym rozpisem!! KOPA MI DAJCIE~!:) pozdrawam PS z jakich miast jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełaczka
hej dziewczyny ja niestety tez nawaliłam z dietą:( ale juz planuje sobie menu na jutrzejszy dzien tym razem muuusi sie udac!do konca czerwca musze schudnac 8 kilo:( Ps. mieszkam pod Poznaniem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe144
Jezuuu jakie idiotki tu same siedzą... otyle i jeszcze nic z sobą nie robicie! zeby schudnąc nie potrzebne są zadne diety kobiety! wystarczy że rano najecie sie do syta na obia zjecie sobie dwa jabłka a kolacji już nie jesc do tego dolozyc ćwiczenia i zobaczycie jakw tydzien schudniecie! to jest przetestowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe nie muszisz nas pouczac co mamy robic ja wiemm doskonale jak schudnac 3 lata temu przed ciaza schudlam 9 kg a jadlam tak jak teraz cwicze, bardzo duzo chodze i widze juz ze schudlam a zaczelam 12.05 wiec nie wiem po co to napisalas. a wy dziewczynki co takiego zjadlyscie ze piszecie ze nawalilyscie u mnie ok zaraz zabieram sie za cwiczenia poki mala spi grunt to sie nie poddawac nie zaczynajcie od jutra tylko mimo tych wpadek trzymajcie sie dalej do konca dnia no i piszcie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis postanowilam byc twarda:) ide na uczelnie iec nie bedzie czasu jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez trochę w weekend poszalałam :( i jest 0,5 kg wiecej ah te grile :P ale juz od wczoraj dalej dietka 500kcal. Ma nadzieje, ze dzisiaj juz dojdą mi tabletki na odchudzanie. Co sądzicie o Therm Line II ??? warto ??? bo zamierzam je brac jako suplement diety. Postaram sie tez zwiekszyc ilosc aerobiku w tygodniu z 3 do 4/5 . Dziewczyny dalej walczymy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dopisuje sie do waszego topiku :) Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....54...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50 pysiak_misiak.....170..............64................... ...64................57 kukiełaczka 169...............61......................61................ 52 Paulinas..........160.............63....................58................52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja nie wierze w tabletki na odchudzanie. gdyby rzeczywiscie dzialaly nie bylo by grubasow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełaczka
hej:) I jakWam idzie dietka? Ja narazie sie trzymam w sumie jakos dzisiaj nie mam apetytu.Pewnie jutro przyjdzie kryzys (cos czuje).Jeszcze rowerek przede mną i herbatka czerw do wypicia . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej:) ja dzis pochlonelam: jabluszko, salatke z ogorka i pomidora, 3kostki cekolady :( krem brokulowo- kalafiorowy, i .... z 8 kromeczecchrupkeigo chleba (20kcal kazda+ dodatek= nieskotluszczowy serek topiony. a! i pol szklanki mleka 0.0% sadzicie ze duuuuzo za duzo? a! jeszcze jedno: biegalam na takim urzadzonku 25 min. i 5 min cwiczylam brzuch:) a jaki Wasz bilans dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dorobilam sobie stopke;) moze mnie bardziej zmobilizuje:) cos tu pusciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×