Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nelke

7 kg w dół. START

Polecane posty

Podoba mi się Wasz temat :) jak nie macie nic przeciwko to sie dołącze :) Ja walcze już jakiś czas chodzę 3/4 x w tyg na aerobik i do tego stosuje dietke około 500 kcal i juz sa pierwsze efekty :D ale to dopiero początek 160 cm było 63-63 :/ jest 58 bedzie 55 a potem 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiak_misiak
Hej dziewczyny! Jak pozwolicie to też się przyłączę :) zbieram się do odchudzania już ze 2 miesiące ale z marnym skutkiem. do zrzucenia mam ok 7 kg. zaczęłam pracować w biurze+brak czasu na uprawianie sportu=przez zimę ok 7 kg :( teraz z ledwością zapinam sie w spodnie które kiedyś spadały mi z tyłka. od wielkanocy ograniczyłam słodycze i chleb, staram się mniej jeść. od 2 tyg łykam Therm line 2- waga trochę ruszyła w dół natomiast jeśli chodzi o centymetry to jak było tak jest. jedyny efekt to rzeczywiście nie chce mi się jeść tak jak wcześniej i mam więcej energii. postosuje to jeszcze 2 miesiące i zobaczymy. mam zamiar dołączyć jakiś sport. Do tej pory zawsze coś robiłam - basen, rolki, biegi, aerobik i nie miałam problemu z oponką. Wystarczyło, że zmieniłam tryb życia- praca za biurkiem+dojazdy i nie mogę siebie poznać. Niestety do domu wracam ok 19, padnięta a w perspektywie mam zrobienie kolacji dla męża, obowiązki domowe i takie tam różne to na sport już nie ma czasu. dołuje mnie to strasznie. prawdopodobnie zmienię pracę od czerwca ale muszę też schudnąć bo nie mam zamiaru wymienić całej garderoby o rozmiar większą:) Motywację mam ogromną, ale liczę na Wasze wsprcie :) w grupie raźniej! ;p pozwolicie, że dopiszę się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeleina:) ale masz dopiero 18 lat:) milo ze sie dolaczasz. ja juz na dzis skonczylam z jedzeniem sniadanko: salatka z pomidora II sniad buleczka III sniadanko: jogurt z platkami obiad: omlet i lyzka konfitury/ do jutra dziewczymy. PS. sadzicie ze za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelke moim zdaniem to nie jest dużo :) Ja dzis śniadanko: kajzerka z serkiem 150 kcal 2 śniadanko: jabłuszko 70 kcal obiad: mała pierś z kurczaka i sałatki ok 200 kcal = 420 kcal i na kolację może zjem jogobelle light :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam chyba najwiekszy problem bo nie moge skonczyc z wieczornym jedzeniem mimo tego ze jest to owoc czy chrupkie pieczywo to nie powinno tak byc dzis zjadlam kromke pieczywa chrupkiego a na obiad mala piers z warzywami i ryzem ale naprade nie duzo tego bylo nie jestem teraz w ogole glodna a o 20 sie zacznie koszmar wczoraj w ciagu dnia zjadlam wiecej zeby wieczorem ni jesc a i tak cos tam zjadlam moze moj organizm po czasie sie przyzwyczai do mniejszej ilosc jedzenia i nie bede wieczorami az tak glodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelke bardzo malo dzis zjadlas zobaczysz ze twoje efekty beda sporo wieksze od moich to co jutro wazenie czy w nastepny piatek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze byc jutro:) jak chcecie. dojadlam jeszcze troche orzechow:) nie jestem glodna a to najwazniejsze!!!!! pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie dziwie bo w ogole glodna dzis nie jestem mozliwe zeby zoladek po 3 dniach sie nieco skurczyl. dumna to bede z siebie jak juz nic nie podjem wieczorem bo to jes wlasnie moj problem nelke mozemy jutro chociaz nie sadze aby w 2 dni mi cos ubylo wazylam sie 15 ale mozemy zaktualizowac tabelke dziewczyny na pewno cos schudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie waze codziennie od roku:) w zeszla wiosne zrzucilam z siebie 8 kg w ta wiosne chce powtorke (w miedzy czasie przytylam niestety 2 kg:( ) wiec ja sie zwaze i tak i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bym codziennie nie mogła, bo można popaść w depresję :P czasem waże więcej czasem mniej,zalezy jak pojem poprzedniego dnia.. ja raz na tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelke jak robisz tego
omleta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadla na kolacje mozarelle z pomidorkiem bo niestety balam sie ze o 22 mnie dopadnie a tak pojde jeszcze na spacerek z dzieckiem u mnie 18 wiec kolacja byla o przyzwoitej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełaczka
hej dziewczyny i czy mnie wesprzecie :( jestem poprostu załamana waga wskazała o wiele za duzo niz sie tego spodziewałam od poprzednich wakacji przybyło mi juz 10 kg !!!! samopoczucie straaaszne mam nadzieje ze moge na was liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okragla truskawka
czesc dziewczyny, chetnie do was przylacze. Rowniez mam do zrzucenia 7 kg, a jakby sie udalo 9 kg, to bylabym juz szczesliwa. Mam 158 cm wzrostu i waze ........... 62 kg :/ Moj cel: 1) 58 kg 2) 55 kg 3) 53 kg (WYMARZONY) Macie jakies sprawdzone diety jak pozbyc sie tych kilosow? Mam siedzacy tryb zycia i niestety niemal caly dzien siedze w pracy. Dlatego zazwyczaj jem sniadanie (2 kanapki z razowca), w pracy jedna kanapka z razowca i jak wracam do domu, to ok 19 obiad. Jesli chodzi o cwiczenia, to jestem niekonsekwentna niestety :( Po calym dniu w pracy nie chce mi sie noga ruszyc. Ale mam nadzieje, ze z waszym wsparciem uda mi sie pozbyc chociaz tych 7 kg w ciagu 2 miesiecy. Pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełaczka
hej okrągła truskawko:) ja równiez mam siedzacą prace i to mnie bardzo gubi a mój rowerek treningowy służy jako wieszak na ciuchy ale mam to zamiar zmienic:)jeśli chodzi o diete jak narazie zwykły chleb zamieniłam chlebkiem wasa oczywiscie zero słodyczy,smazonego i jedzenia po osiemnastej iraz duzo wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny proponuje dopisac sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okragla truskawka
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64.................55 Nelke............160.................57................. .....57................50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ...........54 Aska0901.......160.................57................... ...57................50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55.................50 Madeleina1990..174................77.................... ...64................59 okragla truskawka ..158.........62.....................62................55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczynki jutro rano sie wazymy i wpisujemy do tabelki nastepne wazenie za tydzien mam nadzieje ze jak zobacze wasze efekty to sie zmobilizuje bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na wasze efekty- zby tez mi daly kopa:) milego dnia. u mnie dzis bedzie pracowicie i imprezowo. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...57...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55 kropelkaskce.....160..............63......................58................50 znowu wczoraj miałam kryzys :/ zupełanie opadłam z sił i niestety ale nie dałam rady iść na aerobik :/ :/ :/ do tego te wahania nastrojow az sama nie moge sie zniesc co dopiero ludzie dookoła mnie :( ale diete dalej trzymam :) tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiak_misiak
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50 pysiak_misiak.....170..............64......................64................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiak_misiak
Hej laseczki! dopisałam się do tabelki :) dokładnie zważę sie dopiero w sobotę, bo nie mam wagi w domu (może to i dobrze) ale i tak najlepiej się "obmierzyć" i obserwować jak ubywa tłuszczyku :) uprawiacie jakieś sporty? miałam mocne postanowienie isć wczoraj na rolki, ale byłam zbyt zmęczona po pracy żeby jeszcze śmigać na dworze. w weekend sie poruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chodze na spacery i cwicze w domu z malym dzieckiem trudno uprawiac jakis sport ale sadze ze niedlugo wybierzemy sie na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiak_misiak
maluszki są bardzo absorbujące i ruchliwe :) i kalorie same sie spalaja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do momentu kiedy zaczynaja jesc rozne slodkosci a mama dojada resztki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełaczka
Osoba.........wzrost.......waga wyjściowa........waga obecna.......cel Trencha........161.................64................... ...64................55 Nelke............160.................57................. .....57...............50 Sylwia 1992....159.................63.......................63..... ..........54 Aska0901.......160.................57................... ...54.4...............50 Kasiulaha.......160.................55.................. ....55...............50 Madeleina1990..174...............77.................... ...64..............59 okragla truskawka ..158.........62.......................62................55< br /> kropelkaskce.....160..............63.................... ..58................50 pysiak_misiak.....170..............64................... ...64................57 kukiełaczka 169...............61......................61................52 i ja sie dopisałam trzymam za nas wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nic sie nie odzywacie jak wasza dietka u mnie ok troche dzis polazilam bo szukalam kremu z vichy na rozstepy az w koncu zamowilam przez internet bo nigdzie nie bylo ale przy okazji tego chodzenia ugryzlam kebeba ale normalnie bym przeciez kupila i zjadla calego wiec wybacze to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×