Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos tak ma

jestem dopierow 16 tyg wygladam n a conajmniej 24tyg

Polecane posty

Gość czy ktos tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dupa tam za dużo jesz. wcale nie jest powiedziane ze to od tego. Ja jestem w 19 tc nie przytyłam nawet całego kilograma a wygladam jak przynajmniej 6 tygodni więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz jak powinno sie wygladac w 24 tyg :)?? Nie ma standardów dotyczacych wielkosci brzucha - kazda ciąża jest inna . Ja jestem w 9 miesiacu a wygladam podobno na 6 . natomiast ginka mowi ze wszystko jest w normie .. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam wielki brzuch,wiec sie nie martw.W osmym miesiacu mialam tak wielki brzuch ze ludzie mysleli ze to bliznieta.Moj synak urzil sie duzy bo wazyl 4.570kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tak ma
ogladam jak dziewczyny foty wklejają to siłą rzeczy porównuje teraz czytam w ksiazce no mam raczej objawy/np obrzeki twarzy /ktore są w pozniejszym czasie no masakra co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjasdfghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znow jestem za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 34 tyg, brzuch mam od 16 tyg, wszyscy sie mnie pytaja czy beda blizniaki czy trojaczki, brzuch mam ogromny, taka natura i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Nie ma standartów i wytycznych jak się powinno wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, ja już od 3 miesiąca wyglądałam na ciążę i brzucha nie dałlo się z niczym pomylić. Teraz jestem w 7 i mój brzuch jest większy niż moich koleżanek. Każda z nas jest inna, każda ciążą jest inna i każdy dzidziuś jest inny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA UFLICZKA
JESTEŚ W CIĄZY, JESZCZE DŁUGO JAK MISS NIE BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ, ALBO I JUŻ WCALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 12 tygodniu, spodnie ciążowe już noszę. brzusio juz całkiem spory usiadł. jak się porównuję z koleżankami to na co najmniej 4 tygodnie więcej wyglądam. ale co tam skoro maleństwo dobrze rośnie to naprawdę nie ma się czym przejmować. a co do tego że za dużo jem - no cóz nie jem prawie nic, nie mogę, nie mam ochoty, od początku ciąży schudłam 5 kg, ale już po malutku nadrabiam, jeszcze mi 2 zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×