Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AROO

jaki prezent na urodziny dla koleżanki z pracy?

Polecane posty

Gość dobrą książkę
jeśli znasz jej zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę
w ogóle zastanów się co wiesz o tej koleżance i z tej wiedzy czerpcie pomysły powiedz nam choćby jaki rodzaj pracy wykonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj zadnych karnetow
wszystko mozna kupioc i bede duuuuuzo lepsze od tych moich nieszczesnych kieliszkow, na ktorych tak psy wieszacie... Ale do wiekszosci tych rzeczy trzena znac gusta i warunki mieszkaniowe (wanna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę
bywają też takie ładne i gustowne lampki oliwne, jeśli lubi naturane źródła światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzimy w biurze i rozliczamy produkcję, na 3 zmiany, rzadko mam przyjemnosc z nią rozmawiac o jej zainteresowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę
teraz modne są torby w zdecydowanych kolorach, może jednak torbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank ślązak
Nie, szklanek mi nigdy nie brakowało. Mam ich tyle, że miejsca już nie ma nigdzie. A na dodatek mama ostatnio kolejne wysokie do kawy latte kupiła. Teraz to się dopiero burdel zrobił. Poza tym sama zbieram szklanki firmowe, ale nie chciałabym ich w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj zadnych karnetow
jesli lubi... Zawsze bedzie to "jesli lubi" ;) Chociaz juz lepsza lampa i to male prywatne SPA niz wczesniejsze pomysly z perfumami i kosmetykami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana11qq
moze jakies dobre wino ,kwiaty i jakis krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj zadnych karnetow
tylko, ze ja caly czas nie mowie o szklankach do herbaty ani do kawy :classic_cool: chodzi mi o szklo do napojow procentowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę
Ja mam np. koleżankę, która jest wielbicielką filiżanek wszelkiej maści i jej dawało się filiżanki jak jeszcze mieszkała razem z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank ślązak
Przecież nie mam szafek wypełnionych całych szklankami do kawy i herbaty. Mam do drinków wysokie, niskie, do popity, soków i innym pierdół. Tylko pisze, że dodatkowo sie teraz burdel zrobił. Poza tym te szklanki, co zbieram to są właśnie np. z Bolsa, z Sobieskiego, z Malibu, z Jacka Danielsa, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę
AROO , ty nie znasz dobrze tej koleżanki, ale może inne zrzucające się cokolwiek o niej wiedzą? Pudło czekoladek np. Wedel Metalowe Serce, albo te z metalowym pudełku z Chopinem lub Warszawą - są pyszne albo na wagę kupcie ze 2 kg dobrych czekoladek typu Adwokat "Solidarności", pięknie zapakujcie i w doniczce piękną kwitnącą azalię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nei znajdę fajnej torebki, to pójdę właśnie do sklepu z takimi rzeczami, dziękuję za pomoc JOKU :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank ślązak
Miałam też fajne szklanki z Mundiala i z Pikachu, ale mi się zbiły ;(! Tydzień po nich rozpaczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa i herbata - też dobra ładna filiżanka lub kubek. Do tego po dwie lub trzy herbaty i kawy smakowe, kupowane na wagę, pakowane w małe kunsztowne puszeczki lub ozdobne woreczki. Do tego cukier trzcinowy z krystalizowany na patyczku ( są na stoisku z herbatami ) , perę kostak cukru ciemnego pakowanego na sztuki, mały słoiczek miodu , ozdobna łyżeczka - zapakowane w koszyczku. Bezpieczny, słodki zestaw dla dziewczyn-y z biura. Warunek podstawowy - cokolwiek kupisz zapakuj tak jakby w śodku były diamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za doskonałe rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo - daj znać co kupiłaś i jaka była reakcja obdarowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kupiłś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kupiłś
szklanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak
czy były już te urodziny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes44
A ja bym poszła w stronę perfum.To zawsze ucieszy kobiety,wiec mysle ze i twoja koleżankę równiez.A mam tu na mysli najnowszy zapach Tommy Hilfiger-Loud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
tez mysle ze perfumy to dobry pomysl. LOUD polecam z mojej strony, chociaz wiadomo ze co nos to inna opinia. Warto sie przejsc do perfumerii z kolezanka i powachac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
tepaki ,ten topik jest z maja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
tepaki ,ten topik jest z maja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent dla koleżanki
W związku z tym, ze któraś koleżanka może obchodzić wkrótce urodziny polecam niebanalny prezent w postaci portretów lub portretowych karykatur. Portret czy karykatura sadze to będzie zależeć od poczucia humoru i wrażliwości. W karykaturze można narysować sexi figurę i powiększyć biust, nie koniecznie zmarszczki muszą być na rysunku. Przykładowe prace sa na stronie: http://www.zewecki.pl/prezent-dla-dziewczyny.html http://www.zewecki.pl/karykatury.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaa1
JA kupilam jej ostatnio-zreszta sama nawet chciała tę najnowszą maszynke Venus Embrace.Sama mi powiedziała co chce wiec nie miałam problemu z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×