Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

ZIAJA KOKOS- ktoś używa?

Polecane posty

Gość ąć

Czy ładnie pachnie na skórze? jak działanie? głównie interesuje mnie maska do rąk i mleczko pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w myśl zasady popieraj swoje, byłam wierną konsumentką tej firmy, aż do.. no właśnie mam wrażenie, że ich laboratorium opuściło się w kwestii kosmetyków & chemii. szampony ryżowe do niczego się nie nadają i po dwóch myciach pozbyłam się całego opakowania, podobnie i z żelem&kremem do twarzy :/ jednak zostałam przy maśle kokosowym w sprayu, a właściwie ma to konsystencję oliwki. sądzę, że pytasz o tę brązową serię.. balsamu nie używałam, ale olejek polecam gorąco! świetny w rozprowadzaniu, nadaje ciepły koloryt, cudnie pachnie (choć nie jest to czysta nuta kokosowa) no i ogromny plus można stosować na solarium jako tzw \'intensyfikator\' opalenizny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w myśl zasady popieraj swoje, byłam wierną konsumentką tej firmy, aż do.. no właśnie mam wrażenie, że ich laboratorium opuściło się w kwestii kosmetyków & chemii. szampony ryżowe do niczego się nie nadają i po dwóch myciach pozbyłam się całego opakowania, podobnie i z żelem&kremem do twarzy :/ jednak zostałam przy maśle kokosowym w sprayu, a właściwie ma to konsystencję oliwki. sądzę, że pytasz o tę brązową serię.. balsamu nie używałam, ale olejek polecam gorąco! świetny w rozprowadzaniu, nadaje ciepły koloryt, cudnie pachnie (choć nie jest to czysta nuta kokosowa) no i ogromny plus można stosować na solarium jako tzw 'intensyfikator' opalenizny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmmm
Lyliaaa autorce chyba chodzi o serie biala a nie brazowa z maslem KAKAOWYM a nie kokosowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
mam z tego masełko balsam do ust i krem do rąk!! jeden z lepszych :) a i pachnie si ejak torcik kokosowy :D dobry kosmetyk w domrej cenie ps. te różowe szapony jak dla mnie są świetne do prostujacych i ta maska różowa, znacznie lepsze niz profesjonalne u fryzjera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhghfh
uwielbiam ziaje, z serii kokosowej jak na razie probowalam tylko zelu pod prysznic-fajny:)) i balsamu do ust-tego nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
dzięki, jutro jade na poszukiwanie serii kokosowej w krakowskich sklepach chce pachnieć jak torcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masło kakaowe
jest super, fajnie pachnie i dobrze nawilża . I jest tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelcia
Ja mam maskę do rąk z serii kokosowej. Dostałam ją wczoraj jako gratis do zakupów. Bardzo fajnie pachnie chociaż nie typowym kokosem. Bardzo lubię kosmetyki tej firmy , zwłaszcza krem do rąk z mlekiem kozim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywałam, ale po tych kosmetykach uczulenia dostalam - co nie miało dotąd miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupujecie kokosową serie?? Ja jej nigdzie nie widzialam, szukalam w calej Łodzi, ani w Rossmannie, ani w Naturze, GC czy nawet w hipermarketach. Kupiłam kokosowe maslo przez internet, w Esentii, ale ja chce wszystko miec już zaraz teraz natychmiast :D a nie czekać na wysyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sivvek
nie wiem czy o to chodzi, ale krem masło kakaowe do buzi jest super. moj ulubiony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o nową serię - kokosową! mam mleczko pod prysznic - jest OK, rzeczywiście fajnie słodziutko pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja też nie mogę nigdzie
spotkać w pobliskich drogeriach serii kokosowej ziaji a tak chciałam wypróbować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleus
A ja się rozczarowałam Ziają- doszukałam się w składzie mleczka pod prysznic z serii KOKOSOWA dwóch składników, które reagując ze sobą wytwarzają rakotówrcze nitrozoaminy. A jest to 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol i Cocamide DEA. W internecie jest dużo informacji na temat składników, których połączenie może być groźne dla naszego zdrowia. I co z tego, że ładnie się pieni, pachnie i myje jak jest to ogólnie taki chemiczny syf! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu! chyba żartujesz, że sprawdzasz, jak działają kombinacje poszczególnych składników w kosmetykach! w życiu by mi to nie przyszło do głowy. Zwłaszcza, że jestem świadoma, iż mało co w tych czasach jest zdrowe i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleus
Osobiście zwracam uwagę na związki będące pochodną formaldechydu i nitrozowe. Mleczko upiłam w ciemno nie sprawdzając. Każdy ma swojego zajoba, niektórzy boją się parabenów, SLS- dzięki którym kosmetyki się pienią, nawet parafiny- ale one nie są tak szkodliwe jak nitrozoaminy. Miejmy tylko nadzieję, że powstają w bardzo małym stężeniu. I nie żartuję ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleus - doskonale CIę rozumiem ;) Mi strasznie SLS i silikony w szamponach. Ostatnio też stresuje mnie gliceryna i wszystko co związane z olejem mineralnym :D Tak, tak, wiem, że są gorsze cholerstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleus
Zosia Samosia- gliceryna to więcej dobrego zrobi niż zaszkodzi. SLS to głównie może wysuszać, podrażniać , uczulać. Są gorsze świństwa. ech Ostatnio żartowałam że przejdę na mydło Jeleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×