Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulak

Śniadanko dla rocznego dziecka-proszę o przepisy!!!!

Polecane posty

Gość gość
Wypowiadają się matki bez doświadczenia.... rocznemu dziecku parówkę- największy syf świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 19 msc. Daje jej owsianke z jablkiem jajecznice chleb z szynka jogurt z bananem chleb z dzemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że roczne dziecko to jeszcze malutki człowiek i zdąży najeść się dorosłego jedzenia. Kiedyś jak byłam w przychodni na kontroli to słyszałam jak pediatra opiernicza matkę za podawaniw wlasnie dziecku rocznemu parówek i wędlin i chleba e dużych ilościach. Ja mojemu synowi na pierwsze śniadanie daję mm. Na drugie owoc z kaszką, jajecznicę, owsiankę.czasem prześpi 2gie śniadanie i dostaje obiadek, który staram się sama przygotowywać. Ogólnie wypija 2-3 razy mm. Je duzo warzyw i owoców, biały serek i czasami chlebek do pochrupania. Moim zdaniem na wdzystko przyjdzie pora i nie ma się coo spieszyć. Jak ja jem swoje dorosłe jedzenie to dokładam na talerz jego dziecięce i go oszukuję troszkę, bo mały koniecznie musi spróbować co ma mama na talerzu. Przecież nie dam mu np smażonej cebulu albo czegoś przyprawionego na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×