Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Co myslicie o ...

Polecane posty

Co myslicie o seksie w wieku 16 lat ..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetttti
tymczasowa sterylka i ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prosilabym o powazne odpowiedzi. A nie kretynskie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
smialo, to switna zabwa, oczywiscie na poczatku nie oczekuj orgamuitp i pamietaj o zabezpieczeniu, to wielka chwila dla ciebie ale akurat 1 raz w calosci nie jest przyjemny wierz mi, przyjemne jest to ze sie oddajesz osobie ktora kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to zalezy od ciebie....nikt ci nie powie czy mozesz zaczac jak masz 16 czy 20 lat..indywidualna sprawa.....Tylko sie zabezpiecz zeby nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na mysli mowiac pierwszy raz w calosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
bo wszystkie laki wierza ze boli tylk przebicie blony, coz , caly stosunke nie jest przyjemny bo oprostu tam sie robi rana i trzeba ze 2 tygodnie odczekac po zeby sie zagoila i wtedy jechac na maxa :) wiec poprostu jedne boli mniej drugie bardziej ale nie jest to przyjemne uczucie ten 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
bo wszystkie laki wierza ze boli tylk przebicie blony, coz , caly stosunke nie jest przyjemny bo oprostu tam sie robi rana i trzeba ze 2 tygodnie odczekac po zeby sie zagoila i wtedy jechac na maxa :) wiec poprostu jedne boli mniej drugie bardziej ale nie jest to przyjemne uczucie ten 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama prezerwatywa wystarczy??? uchroni mnie np przed ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
jak nie peknie to tak, uchroni ale jeszcze dorzuc globulki plemnikobujcze to juz na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem 16 lat to trochę za wcześnie,ale to indywidualna sprawa,zastanów się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że seks w wieku 16 lat to zdecydowanie za wcześnie. Sama zaczęłam jak miałam 19 lat i jeszcze mogłam poczekać szczerze mówiąc. Zawsze inaczej będziesz się czuła, kiedy będziesz wiedziała, ze rozpoczęcie współżycia nie było błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamirabelka
moim zdaniem to zdecydowanie za wczesnie.. ale w sumie takie teraz czasy, ze nawet i mlodsze juz to robia.. jesli go kochasz i mu ufasz to zrob to, jesli nie jestes gotowa, to sie nie zastanawiaj nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież to normalne, ze powie, że go kocha. tylko jak po tym będzie się czuła to rzeczywiście indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a moze zeby tak bylo przyjemniej to jakas gra wstepna "zabawa" co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba-student
Sprawiasz wrażenie, jakbyś dopiero co dowiedziała się, co to seks.raczej ci poczekać i dobrze przemyślec decyzję.Wiadomo, że zaczyna się od gry wstępnej.A przynajmniej moja partnerka tak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 16 lat zaczęłam, ale z chłopakiem z którym jestem do tej pory :) już kilka lat... I ani razu nie żałowałam, że to zrobiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to Twój pierwszy raz,to żadna gra raczej nie pomoże,to taki zabieg żeby przerwać,potem uczysz się wszystkiego,ale naprawdę przemyśl to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on prawiczek
zdecydowanie za wczesnie ale cóż moda na puszczanie sie trwa.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×