Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość anykom
a no wlasnie lekarze teraz probuja naprawiac te bledy, bezmyslne przepisywanie hormonow. nie maja sumienia, chyba nie dociera do nich ile kobiet terz przez to cierpi. bo przeciez oni nie mysla przyszlosciowo, a kobiety ufaja tym konowalom niestety. ja bralam to swinstwo przez 3 lata z przerwami i teraz sie boje jak to odbij sie na mojej plodnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam tabletki anty
przez 8 lat a teraz jestem w ciąży więc nie sądzę by to miało wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przekonana, że w moim przypadku Diane35 i Logest, które brałam przez jakieś 4 lata wpłynęły na moją prolaktynę, gdybym miała zbadane hormony wcześniej wiedziałabym, że to pigułki nie dla mnie ;( niestety.... podobno Diane35 ma tez fatalny wpływ na PCOS... które mam również, cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze to sprawa indywidualna- ja bralam Microgynon ponad dwa lata z przerwami i np. nie mialam problemu z cyklem po odstawieniu tabletek a wiem ze u innych kobiet jest inachej., ze organizm dlugo sie przestawia byc moze i branie tabletek jest powodem ze nie mooge zajsc w ciaze, ale teraz juz tego nie zmienie , niestety ale wiem juz o co u mnie chodzi, biore leki i wierze ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie brałam żadnych tabletek i też nie moge zajść w ciążę, staram sie od prawie dwóch lat... :( ale wierzę, że ten cykl będzie wyjątkowy hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby były sama wyjątkowe, dla wszystkich!!!!! ziółko a gdzie się wybierasz? Kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się juz marzy urlop. Mojemu meżowi też. Oboje wiemy, że powinniśmy odpocząć. Ale w naszym przypadku to będzie możliwe dopiero w październiku albo listopadzie :/ Idę biore sie za obiadek, bo umieram z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w 30 dc zrobiłam test z moczu i wyszły dwie kreski. ciesze się ale bez euforii bo już raz widziałam dwie krechy a wkrótce potem poroniłam. jak myślicie kiedy powinnam pójść do gina? na razie i tak jest pewnie za wcześnie na jakieś potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas chce mi się płakać i bolą mnie piersi. nie wiem czy to od ew. ciąży czy hormonów jakie brałam - dokładnie takie skutki uboczne są w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal gratuluje Ci serdecznie! Bądz dobrej mysli, na pewno lekarz potwierdzi ciąże i będziesz miała zdrowego bobasa. Słyszałam, że najlepiej iść w przypuszczalnym ok. 5 tygodniu ciąży, a wcześniej nie ma co, bo usg może jeszcze nie widzieć maluzka :) A ilo dniowe masz cykle?? jeszcze raz gratuluje i ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie brałam żadnych tabletek anty, nawet prezerwatywy nie używaliśmy, bo od poczatku mogliśmy miec dziecko-nic nas nie blokowało i co?? Zuziu, uśmiałam się z Twojego pomysłu \"za 3 miesiące\". Dziś lekarz Chiński powiedział mi, że choroba nerkowa sobie poszła, ale on chciałby za jakiś czas znowu powtórzyc cały cykl igieł, ponieważ mam bardzo osłabiony organizm i UWAGA powiedział: \"pani zachodzi w ciążę, tylko organizm po kilku dniach odrzuca ją, bo wie, że sobie nie poradzi\". Trzeba go wzmocnić, a bedzie dobrze :) Wy tu o urlopach, a ja własnie wróciłam do szkoły :( a tam...............remont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje dzieci nie mają ławek ani krzesełek-nie wiem, gdzie je pousadzam w poniedziałek??? A dyrek wymyślił, że jutro i pojutrze od rana do nocy sprzątamy szkołę-szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW........12 m-cy........01.09.08 zuzia23......23.....Niemcy............ 4 m-cy........06.09.08 MadzixNe....27.....śląskie............25 m-cy........08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska....... 7 m-cy........15.09.08 anaona.......25.....Lubelskie........ 20 m-cy........18.09.08 ziółko_80....28.....Warszawa.......14 m-cy........20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa......ok 2 lata........21.09.08 4mala......... 27....Białystok.........16 m-cy........26.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec...... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie.. 21m-cy eternal.......34....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1....29.....okol. Poznania... 14 m-cy zabusia123..25.....Irlandia............. 2 m-ce Deauville.....25.....Bydgoszcz.......... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternal, jeśli już kiedyś poroniłaś i jeśli brałaś hormony, to uważam, że powinnas iść jak najszybciej do gina. Pamiętam, że mój mówił, że jeśli się ktoś leczy powinien jak najszybciej skontaktowac się z lekarzem. Gratuluję. Bądź dobrej mysli i się ciesz, bo cokolwiek sie zdarzy ta radość doda Ci sił i mocy :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal-gratulacje! oby sie potwierdziło! ale również myślę,że powinnaść jak najszybciej iść do gina! nie zaszkodzi, a może pomóc!!! My tez z mężem musimy zbadać armię, ale nadal nie ustaliłam terminu, bo jeszcze się łudzę do niedzieli. W przyszłym tygodniu zabierzemy sie do tego odpowiedzialnie. Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA wiolka-b1....29.....okol. Poznania... 14 m-cy......31.08.08 ANGELA82....26.....PSZCZEW........12 m-cy........01.09.08 zuzia23......23.....Niemcy............ 4 m-cy........06.09.08 MadzixNe....27.....śląskie............25 m-cy........08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska....... 7 m-cy........15.09.08 anaona.......25.....Lubelskie........ 20 m-cy........18.09.08 ziółko_80....28.....Warszawa.......14 m-cy........20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa......ok 2 lata........21.09.08 4mala......... 27....Białystok.........16 m-cy........26.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec...... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie.. 21m-cy eternal.......34....śląskie..............16 m-cy zabusia123..25.....Irlandia............. 2 m-ce Deauville.....25.....Bydgoszcz.......... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal ja bym poszła jak najszybciej do lekarza...bo po prostu bym nie wytrzymała :) dziewczyny ja tez nigdy nie bralam zadnych tabsów no i nigdy sie nie zabezpieczalismy...i nigdy nic nie było... wiesz lulu madry ten twój chińczyk...szkoda ze tak daleko bo z checia bym go odwiedziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,gina mam w poniedzialek,dziewczyny odpuscilam sobie juz,moze to sie wydac glupie,ale co ma byc to bedzie,moze jesli nie bede tak myslec non stop to moze sie uda i bedzie zarodek,cycki nadal bola siusiam czesto to moze cos jeszcze bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wierzyć, że w życiu spotyka nas zawsze to, co dla nas najlepsze, chociaż nie zawsze to potrafimy zrozumieć i zaakceptować. Polecam \"Piątą Górę\" Paulo Coelho-lektura obowiązkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia ***
cześć dziewczyny śledzę wasze losy od jakiegoś czasu ale dopiero zdecydowałam się wpisać bo fajnie jest pogadać z tyloma osobami ,które cię rozumieją najlepiej , staramy się już trzy lata ,miałam robione hsg-jest ok ,męża wyniki też niezłe ale niestety efektu brak. mogę dołączyć do Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal- GRATULUJE!!!! idz jak najszybciej do gna- nie mosi jeszcze potwierdzic ciazy ale moze powiedziec co mozesz robic, jakie leki brac- no juz kochana- rob termin. mi gin powiedzial ze jak @ sie tydzien spozni to mam przyjsc i on juz bedzie mogl potwierdzic, ale ja juz do niego nie ide- nigdy wiecej!!! lulu- a dlaczego Wy mosicie sprzatac szkole??? a gdzie sprazatczki??? biedne maluszki, nie beda mialy na czym siedziec wiolka- trzymam kciuki!!!! moze nam sie uda uniknac tych badan- oszczedzimy swoich ukochanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny witam z samego rana :-) ja dzis ostatni dzień w pracy-jutro urlop i na badania mężą i potem do gina z wynikami i moje USG także trzymajcie proszę kciuki eternal GARTULULE i oby wszystko było dobrze fajnie ze grono zafasolkowanych sie powiększa- oby jak najwięcej i najszybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×