Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

no tulipanek ty też masz dobre wieści i u mężusia też będzie lepiej już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taką nadzieje choć liczyłam na to że jego wyniki będą lepsze ale babka ktora na robila komentarz do tych wynikow to tez tak dziwnie sa dobre ale..... ruchliwosc ogólna jest dobra ale postepowa.... no i oczywiscie namawiala na kolejne abdania gdizes wyczytałam ze takie badania lepiej nie robic w klinikach niepłodnosci bo oni nieraz specjalnie pogarszaja wyniki zeby albo powtorzyc badania albo zrobic inne ale poddac sie jakiemus drogiemu leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem- kawka na stole i musze sie wziac za prace dziewczynki, pozniej Was doczytam u mnie @ zawitala ale jest ok, nie smuce sie- ciesze sie bo przeciez te moje wyniki tarczycy takie do duuu py dlatego jakos mi ulzylo jak dzis @ zawitala buziaki do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi klinikami niepłodności to wydaje mi sie prawdopodobne. w końcu ciągną z nas taka kasę że szok! może warto powtórzyć badania gdzie indziej ale to znowu kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode idzie mąż z tymi wynikamy do lekarza rodzinnego i zobaczymy co powei , moze on cos przepisze albo nas skieruje do specjalisty a kolejne badania juz zrobimy w laboratorium a nie w klinice leczenia niepłodnosci- beda bardziej wiarygodne a jak mowilam mojemu gin o laboratoriu to stwierdzil ze lepej robia w klinikach niepłodosci bo tam sie tylko tym zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mosimy teraz sie wybrac na badanka - ae dopiero w nast tyg. bo teraz maz ma 2 zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ale piszecie i piszecie! a ja mam tyle roboty, ze nie mam czasu przeczytać! potem nadrobię zaległości, póki co śle buziaki wielkie i w wir pracy się wpadam z powrotem! eh Ci nauczyciele! się uaktywnili na całego! dzwonią, piszą, proszą, dziękują! hah! lulu, ty też do mnie piszesz pewnie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW........12 m-cy........01.09.08 zuzia23......23.....Niemcy............ 4 m-cy........06.09.08 MadzixNeo....27.....śląskie............25 m-cy........08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska....... 7 m-cy........15.09.08 anaona.......25.....Lubelskie........ 20 m-cy........18.09.08 ziółko_80....28.....Warszawa.......14 m-cy........20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa......ok 2 lata........21.09.08 4mala......... 27....Białystok.........16 m-cy........26.09.08 zuzia23......23.....Niemcy............ 5m-cy.........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec...... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie.. 21m-cy eternal.......34....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1....29.....okol. Poznania... 14 m-cy zabusia123..25.....Irlandia............. 2 m-ce Deauville.....25.....Bydgoszcz.......... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :) dostalam @ i mam to w nosie :D :D :D dzis odbieram klucze od nowego mieszkanka i pomalu bedziemy sie urzadzac :) :) :) juppi ciekawe jak Kalpek i Eternal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja...obżeram sie dzis jak nie wiem co... wszystko mi smakuje. aż mi bebech wypchało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia23 super! nam też marzy się nowe mieszkanko ale jest tak drogo :( wyniki bety dopiero jutro. ale zdzierstwo zapłaciłam w przychodni 30 zł. poprzednio w prywatnym lab 15 zł. jak powiedziałam o tym recepcjonistce w przychodni to odpowiedziała, że drogo bo robią porządnie a nie tak jak te prywatne. ciekawe. do gina ide jutro bo dzisiaj nie mogłam. ale spokojnie, nie ma się co spieszyć. jak poprzednio zaszłam w ciąże i poszłam z testem w 30 dc to usłyszałam (od innego gina): po co tak wcześnie. i tak jeszcze nic nie widać. proszę wrócić za tydzień najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia gratulacje! Będzie sie Wam dobrze żyło! (to było moje zaklęcie i teraz juz na pewno tak będzie!!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być : będzie się wam w nim dobrze żyło... ale ja roztrzepana jestem dziś! nie mogę usiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal w takim razie czekamy do jutra na wynik, ale nie martw się. Na pewno jesteś w ciąży i lekarz też wkrótce to potwierdzi. Wyobrażam sobie jakie to oczekiwanie jest trudne, chciałoby się wiedzieć od razu wszystko, ale cierpliwości kochana, czuję, że u Ciebie wszystko gra :) i Ty bądź dobrej myśli! A kiedy planujesz wizyte u gina?? A ja zakupiłam dzisiaj testy owulacyjne. Mówiłam sobie jakis czas temu, że juz nigdy więcej, ale dzis nie mogłam się oprzeć i postanowiłam jeszcze raz je wypróbować. No i teraz się cieszę. Zrobiłam dzisiaj test i wyszła jedna krecha, a druga ledwo widoczna. Czyli to jeszcze nie ten dzień. A przez chwile w pracy miałam wrażenie że to może byc już, bo jajnik mnie pobolewał. Dziś u mnie 11 dc, myślę, że za 3, 4 dni będzie ten dzień. Ale chyba nie będziemy tyle czekać i wcześniej się poprzytulamy :) Zuziu super macie z nowym mieszkankiem. Musicie je porządnie ochrzcić, przetestować podłogi i takie tam ;) A nóż w nowym gniazdku się uda hihi tulipanku najważniejsze, że zrobiliście te badania. Może wyniki nie są książkowe, ale najważniejsze, że nie są złe. W dzisiejszych czasach podobno trudno o idealne. Na pewno lekarz przepisze jakiś preparat na poprawę nasienia. Lulu a jak tam wasze staranka?? Rozpoczęte czy luzik w tym miesiącu??? Bo u Ciebie ten sam dzień cyklu co u mnie. Tylko Ty masz chyba dłuższe, więc jeszcze trochę... A gdzie reszta naszych dziewczynek?? Odzywać się, chwalić postępami w dzialaniu i uzupełniac braki w tabelce!!!! Wow, ale się rozpisałam. Buziaki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaona a gdzie kupiłas testy owulacyjne? w aptece czy moze przez internet? bo ja tez mam zamiar kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia23 oj to szybko :-) kurcze ale mi zimno, słoneczka póki co nie widac a mnie sie chyba szykuje wyjazd słuzbowy na jakies 3 godzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal- my tez duzo bedziemy placic ale maz ma teraz blizej do pracy - 2 km a takimi bacznymi drozkami jak rowerem pojedzie to 10min i jest na miejscu takze to duzy plus bo na bilety duzo kasy wydawal a teraz bedzie rowerem smigal albo motorkeim dlatego mniejwiecej sie nam wyrownuje, do tego mamy trzeci pokoj i wymarzony balkon :D dzis jade tapety zrywac (maz w pracy) bo chcemy jakie wzorki i kolorki na sciany rzucic trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte u ginka!! bedzie dobrze!! Kalpek- a jak u Ciebie ?? madzix- a ty co sie tak objadasz??? mam nadzieje ze bedzie nam tam super :) a dzidzia sama przyjdzie :D bo w starym ejdnak troche ciasno by bylo :( moze to tez jakas blokada wewnetrzna ?? :( sie okarze :D anaona- no to do roboty :D a my napewno wyprobujemy kazdy nowy kacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! Tulipanek testy kupilam w aptece - boboplan. W opakowaniu jest 5 testów owu i jeden ciązowy. Zobaczymy co bedzie. A ja juz obudzona, po kawce, wiec zabieram sie do roboty. Miłego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tulipanek kliknęłam na twój suwaczek i widzę. że niedawno brałaś ślub. wszystkiego dobrego dla świeżo upieczonych małżonków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal dziękuje bardzo :D no to juz prawie 3 miesiące ;d ale ten czas leci;d;d;d;d kiedy idziesz po wyniki bety????? czekamy z niecierpliwościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja umiera ostatnia i umarla:(mialam usg wczoraj i pecherzyk sie zmniejszyl,na okolo sie zebrala krew i bede krwawic,ale jeszcze jest zysto,dzisiaj jade na czyszczenie macicy,dziewczyny jestem w szoku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj Boze, Kalpek przytulam Cie mocno, brak mi slow :( niwiem nawet jakich slow urzyc zeby Ci ulzyc, dodac otuchy sciskam Cie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek, tak mi przykro :(, ale musisz być silna i wierzyć, że niebawem wszystko się ułoży. Trzymaj się dzielnie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek my tez jestesmy w szoku! To straszne! Aż brak słów. Ale zobaczysz, los Ci wynagrodzi to cierpienie... Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im dłużej się nie odzywałaś tym bardziej się tego obawiałam. strasznie mi przykro. jestem z Toba myślami cały czas. Trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×