Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość tak se mysle
czy u kalpka to nie jest wlasnie hydrovum czyli puste jajo plodowe bez zarodka...czyli to nie ciaza?.....wspolczuje ci bardzo! nie rozumiem tylko jak moze byc taki zabieg bez narkozy -to nieludzkie ,ja mialam kiedys czyszczenie macicy z powodu endometrium byl to krotki zabieg moze 20 minut i tak samo krotkie uspienie ,ocknelam sie jak mnie przenosili na lozko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak se mysle\"-usuniecie ciazy trwa chwile,bo kolezanka obok miala jak bylam w szpitalu,daja morfine i nic sie nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek, ja tez jestem z Tobą, przez ostatnie dni ciągle o Tobie myślałam, dasz radę kochana, poradzicie sobie z ukochanym i na pewno uda się z następnym jajeczkiem! Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek, strasznie mi przykro. na pocieszenie, jeśli coś jest w stanie cie teraz pocieszyć, to pomyśl, ze masz dopiero 22 lata i na pewno będziesz mieć jeszcze dużo szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wynik bety 7300 czyli bdb, 5 tydzień. do gina nie mogłam się dzisiaj dopchać taka była kolejka. zrobili na jutro zapisy żeby znowu nie było tłumu i udało mis ię wepchać na 15 bo ktoś zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zwykle bywa, jedni sie ciesza, inni placza kalpku, trzymaj sie cieplo, badz silna jestem z Toba eternal- GRATULUJE!!!!! oszczedzaj sie jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal gratulacje! wpisuj się do tabelki pod hasłem Ciąża! i pociągnij nas wszystkie za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro kalpek.byłam pewna ze wszystko bedzie ok.nastepnym razem bedzie lepiej. eternal moje gratulacje. a u mnie juz drugi dzien @brak.moze jutro zrobie test tylko boje sie ze nie bedzie dwoch kreseczek i znowu porazka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku, te najlepsze chwile jeszcze przed Wami! trzymaj się z mężusiem kochanym! no, eternal! wysyłaj fluida do angeli natychmiast! do reszty z resztą też! gratulacje wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela- i jak???? szybko nam tu pisz super wiesci dzis przyjmuje tylko wiadomosci pozytwyne :D typu- sa dwie krechy !! :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo! Właśnie nadrobiłam czytanie i strasznie pozytywnie nastroiła mnie wiadomość enteral, GRATULAJIE! Wierzę że będziesz miała tzw.\" lekką rekę\" i w niedługim czasie pociągniesz nas w swoje słady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakoś ostatnio mie mogłam dobrze trafić na forum i juz się stęsknilam za pogaduszkami. Właśnie dopijam kawkę i za 30 min lece do pracy, choc nie chce mi sie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nie chce wstawac do pracy- ale motywuje mnie fakt ze po pracy jade do nowego mieszkanka zrywac tapety i juz niedlugo bedziemy sie przeprowadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja już w pracy , niedość, że mi dziś nudno to mam tyle energii, że nie mogę miejsca znaleść i się czymś zajać. To chyba przez pogodę , bo znowu mamy słońce i cieplutko- co uwielbiam :). No i jedziemy dziś po pracy obejrzeć domek już się nie mogę doczekać. Wszystkim wysyłam pozytywne wibracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala to ja łapie te pozytywne wibracje od Ciebi gdyż nie mam dziś humoru:( mąz sie na mnie obraził niby sie odzywa ale to takie... nienawidze takich sytuacji, zawsze sie tym przejmuje, rozmyslam , martwie, denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja wrocilam wczoraj poznym wieczorem,zabieg trwal okolo20min,dostalam zzastrzyki jakies i od razu kolowalo mi sie w glowie,polozna mowi,ze zaraz usne,a ja do niej napewno nie!nie bylo to przyjemne,ale mam to juz za soba,gin powiedzial,ze jak bedzie bardzo bolalo to przestanie,czulam tylko jak mi wiercil i bardzo miala szeroko otwara (wiecie co) i slyszalam jak krecil caly czas,na koniec czyms mnie polal,szczypalo bardzo jejku oczy mi sie zamykaly,nie dobrze mi bylo,a teraz mam powodz,ale biore antybiotyki i anty,zeby bylo mniejsze krwawienie i tylko 3dni,a nie jak inni po dwa tygodnie,dziewczyny jest mi lzej,ze tam nie bylo zarodka,ze nie skrzywdzialm dzieciatka,widzialam to bylo juz zesuszone i dobrze,ze nie czekalam z tym dlugo,bo nie wiadomo co moglo sie z tym stac i rowniez mi przy okazji,moze to glupie,ale jestem z siebie dumna,ze tam poszlam i mam to juz za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek trzyma sie kochana , dobrze ze tak o tym myślisz-oby tak dalej a zobaczysz ze bedzie dobrze myśl pozytywnie- trzymam kciuki zebys jak najszybciej doczekała sie dzidziusia nie smuć sie-widocznie tak miało byc całuski dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek- Kochana- masz powod do dumy- ciesze sie bardzo ze poszlas na zabieg i wlasnie w ten sposob to sobie tlumaczysz, rozumiesz trzymaj sie cieplo- tak mialo byc- z gory tak ktos zadecydowal i napewno jeszcze Ci to wszystko wynagrodzi zdrowiutka dzidzia buzial dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku, możesz być dumna! z dwojga złego, to bardzo dobrze, że miałaś puste jajo... tak może dla pocieszenia, chociaż czy ja wiem, czy to pocieszenie: ale jak leżałam w szpitalu po elektrokonizacji szyjki macicy: 3 dziewczyny z mojego pokoju leżały po usunięciu właśnie pustego jaja... to się zdarza i to dosyć często... musimy być wszystkie na taką ewentualność przygotowane! DOBRY WZÓR dajesz kalpek! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się kalpeczku! Ja nie palę od wczoraj wieczorem... zobaczymy jak długo mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dobrze bo nie pale :D nie musze rzucac tego nalogu :P ale mamm za to inny :( slodycze ale ostatnio jakos sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek, jesteś Wielka i również jestem bardzo z Ciebie dumna. Tulipanek dosyłam jeszcze trochę wibracji, nie zamartwiaj się tak, przeciez czasem tak już się w związkach zdarza, a może pogodzenie się będzie bardzo upojne- czego życzę :) A moje palenia jak było tak jest co prawda dużo mniejsze ilości ale jakoś jeszcze nie dostałam \"impulsu\". Ale trzymam kciuki za wytrwałość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam że niepalenie tak boli! czuję się jak narkomanka na odwyku...bolą mnie płuca i aż chce mi się płakać! ale nie dam się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.mam wielkiego doła@przyszła rano.znowu porazka.do tego mam taki humor ze mogła bym wszystkich..... do meza nie odzywam sie wcale.wszystko mnie wnerwia. ale juz dzwoniłam do mojego gina i w nastepnym tygodniu mam miec zabieg droznosci jajowodów.niewazne ze jedni mowia ze to strasznie boli inni ze wogóle nic nie czuli ja wiem ze musze isc zeby zobaczyc gdzie tkwi przyczyna skoro jedno dziecko juz mam . kalpek jestem z ciebie dumna.:)pozytywne myslenie i wszystko bedzie dobrze... pozdrawiam i czekamy na kogos innego z dobra wiadomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek, jesteś dzielna, trzymaj się. byłam dzisiaj u gina. za dwa tyg mam mieć usg. w badaniu stwierdził ze mam jakieś zgrubienie z prawej strony ale nie wiadomo co to :( - wyjdzie na usg. dzisiaj rano znowu robiłam bete, żeby sprawdzić jaki jest przyrost - powinno być co najmniej 65% co dwa dni. odbiorę wynik jutro i jak będzie dobry to zacznę się cieszyć. na razie martwi mnie to zgrubienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! kalpek-duuuuuuuuuuży plus za nastawienie! Po prostu tak musiało być! ja zaczynam wszystko od nowa, zwolniłam się z pracy, szukam następnej a z mężem też nieciekawie, coś jest nie tak między nami i mam wrażenie, że wiem co.... Mam dziś doła, Eternal gratuluję jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×