Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Dziewczyny, mam do Was takie pytanko. Może któraś się orientuje. Otóż zawsze w czasie dni płodnych mam plamienie. Czy któraś z Was też tak ma?? Bo zastanawiam się czy to jest normalnie. Czytałam kiedyś, że podobno może się tak dziać i to nie świadczy o niczym złym, ale jednak wolę się upewnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki. Pozdrawiam. Klempa - lekkie plamienie w dniu owulacji ( śluz z domieszką krwi ) jest rzeczą całkiem normalną. Tak się może dziać. Tak twierdzi wielu lekarzy. Jedne czują owulację w postaci lekkiego bulu czy kłucia, u innych może się pojawić w śluzie nawet domieszka krwi, a jeszcze inne nie czują nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana, jak długo się starasz ? Angela - mnie właśnie też minęło 12 miesięcy - i dostałam okres. Przysłowiowy czas 1 roku, w którym u zdrowej pary powinna pojawić się dzidzia już mi właśnie minął;-( Ciekawe czy Ci się udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salana a duży ten mięśniak? mojej mamie w ciągu kilku miesięcy urósł z rozmiaru piłeczki do pingponga do rozmiarów grejpfruta. wydaje mi się że dopóki nie zlikwidujesz tego dziadostwa nie masz się co starać. Mięśniaków trzeba się pozbywać jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Dzięki za przyjęcie :) marzenie255---> staram się dopiero 3 cykl, a w zeszłym miesiącu na rutynowym badaniu dowiedziałąm się o tym mięśniaku. MadzixNeo---> mięsniak ma 4 cm, wprawdzie lekarz mnie uspokajał, że jak zajde to z czasem dziecko stanie się wieksze a wtedy powinno być dobrze. Nie powiem, badał mnie tym cholerstwem długim na USG dobre 15 minu, ale wydaje mi się że może powinien był mi dać skierowanie na jakieś badania ?? nie wiem... Madzix jak to u Twojej mamy wyglądało od momentu wykrycia? Gdybym się nie starała o dzidzie to zostawiłabym zapewno to tak jak jest, ale jestem umówiona na najbliższy wtorek do drugiego lekarza (b. dobry specjalista u nas w miescie). Co dwie opinie to nie jedna a ja też już 18 lat nie mam ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, dziękuję bardzo. :) To się cieszę, że jest to całkowicie normalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miała bardzo obfite miesiączki i długo trwały ponad tydzień. Miała bardzo nabrzmiały brzuch, taki napuchnięty i bardzo ją bolało i ciagle była zmęczona. Zwykłe badanie krwi wykazało ze ma anemię i mimo leczenia anemia nie znikała i tak powoli doszła do badania gin i wykazało mięśniaki :miała 1 duży i kilka mniejszych poniewaz zwlekała z wycięciem ich to za chwile miała 1 jak grejpfrut a 30 sztuk wielkosci ping pongów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i własnie pytałam jeszcze mamy i mówi że skrzepy ogromne jak ręka jej wylatywały. a ból był jak przy wyrostku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix-- dzięki !! ja w opisie USG napisane mam \"mięśniak(i)\" więc nie wiem czy ten 4cm jeden czy jeszcze kilka mniejszych, ale zmierzył widocznie największego... Powiedział też że jak w ciągu pół roku nie uda mi się zajść w ciąże to trzeba wyciąć... brrrr Co do objawów to też mam przedłużające się @, ze skrzepami i ból podczas \"tworzenia kolejnego pokolenia\" Mam jeszcze tyłozgięcie ale to pikuś ;) Na razie jestem optymistką jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamie sie udało, że mimo wieku nie wycięli jej macicy przy tej ilości mięśniaków, tylko wyczyścili. przy jednym takim mięśniaku możliwe że pozbędą się tego laparoskopowo-tak mama mówi. Powodzenia i proszę nie ignoruj tego pamietam jak sie o mamę martwilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo!!! salana trzeba wierzyć że bedzie dobrze. A jeśli chodzi o tyłozgięcie to ja też mam. Lekarz mówi, że w takim przypadku najlepsza pozycja to kolankowo-łokciowa, a po przytulanku najlepiej leżeć na brzuchu. Ale szczerze mówiąc trochę się martwię, bo słyszałam że przy takiej budowie poród może być bardziej bolesny. Nie wiem czy to prawda, ale co tam, dla dzidziusia wszystko zniosę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix to faktycznie mama Twoja miała nieciekawie :( Salana oby u Ciebie tak nie było i z pewnością nie będzie, ale tak jak mówisz, najlepiej zasięgnąć opinii drugiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaona--> też słyszałam, że przy tyłozgieciu najlepsza jest pozycja własnie kolankowo- łokciowa. MadzixNeo- nie ignoruje tego dlatego własnie chce mieć opinię drugiego lekarza, dzięki za wsparcie- jestescie kochane :) Muszę poczytac pobieżnie pare ostatnich stronek zeby was lepiej \"poznac\" Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest nasza tabelka i w skrócie o nas, widać kto na jakim jest etapie. Dopisujcie się i uaktualniajcie wiadomości. Lulu jest weekend, więc na pewno zajrzysz, napisz jak tam u Ciebie?? Jest małpa czy nie?? No i ciekawe jak się czują nasze zaciążone koleżanki?? Odzywać się! NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA......TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.......14 m-cy....20.09.08 lulu2008.......30.....Warszawa.......ok 2 lata.....21.09.08 4mala......... .27....Białystok..........16 m-cy.....26.09.08 marzenie255..29 lat....??????...........12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy............5 m-cy.....28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW.........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo....27.....śląskie.............26 m-cy.....10.10.08 anaona.........25.....Lubelskie..........21 m-cy....16.10.08 anula78........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie.....21m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08...3 tc... eternal.......34......śląskie.................16 m-cy....29.07.08...8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Moze ktoras z Was jeszcze mnie pamieta.Bylas u Was jakis czas temu.Czytam Was czesto.A dzis musz sie Wam pochwalic-zobaczylam 2 kreseczki!!!Jejku ale boje sie jeszcze cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to fantastyczna wiadomość, zwłaszcza że dosyć szybko Ci się udało. Gratuluje! A w którym dniu cyklu zrobiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wierze ze wszystkim sie uda.Nawet nie wiecie jak sie teraz boje.Az mi sie rece trzesa jak teraz pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia nie bój się. Ciąża na pewno upłynie Ci szybko i bezproblemowo! To na pewno dziwne uczcie, nie do opisania, aż jestem bardzo ciekawa jak ja zareaguje kiedyś na dwie kreski hi hi... A jeszcze zapytam z ciekawości, chyba wszystkie o to pytam: czy Ty również miałaś objawy, bóle podbrzusza jak na @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, od dnia kiedy powinien byc@ czuje bole.Wogole caly czas czuje sie jak przed@.To jest powod mojego strachu, bo ciagle mysle ze nadchodzi@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.........14 m-cy.....20.09.08 lulu2008........30.....Warszawa.........ok 2 lata....21.09.08 4mala...........27.....Białystok...........16 m-cy.....26.09.08 marzenie255..29 lat....??????..............12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy..............5 m-cy......28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW...........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo.....27.....śląskie...............26 m-cy....10.10.08 anaona..........25.....Lubelskie...........21 m-cy....16.10.08 anula78.........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie......21m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123....25.....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25.....Bydgoszcz...........3 m-ce salana..........28...świętokrzyskie.......3 m-ce.....07.10.08 tulipanek.....28.....Małopolska............7 m-cy......15.09.08...3 tc... eternal.......34......śląskie.................16 m-cy....29.07.08...8tc Dopisałam się :) I przepraszam ale troszke wyrównałam tabelką żeby się lepiej czytało, takie zboczenie biurowe.... sorki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.........14 m-cy.....20.09.08 lulu2008........30.....Warszawa.........ok 2 lata....21.09.08 4mala...........27.....Białystok...........17 m-cy.....26.10.08 marzenie255..29 lat....??????..............12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy..............5 m-cy......28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW...........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo.....27.....śląskie...............26 m-cy....10.10.08 anaona..........25.....Lubelskie...........21 m-cy....16.10.08 anula78.........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie......21m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123....25.....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25.....Bydgoszcz...........3 m-ce salana..........28...świętokrzyskie.......3 m-ce.....07.10.08 tulipanek.....28.....Małopolska............7 m-cy......15.09.08...3 tc... eternal.......34......śląskie.................16 m-cy....29.07.08...8tc cześć Dziewczyny, uaktulniłam się co do przyszlego miesiąca. Wiecie, jakis pech ostatnio prześladuję mnie- właśnie się poparzylam - nie mocno, ale wymownie zparzyłam środkowy palec prawej ręki i jest teraz dwa razy większy i wykląda komicznie, normalnie dwie lewe ręce:) pozdrwawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przyjmniecie mnie do swego grona? My także staramy się z mężem o dzidziusia już dość długo, ale niestety cały czas bez rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justyna, a jak jest Twoja historia starań? Na górze masz tabelkę, w którą mozesz się wpisać wtedy wszystkie wiemy co u której się dzieje itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieregularne miesiączki, rok staraliśmy się bez pomocy lekarza. A teraz mija już rok jak chodzimy po lekarzach, niestety nadal bez rezultatów. Mam PCO i hiperprolaktynemię, m-c temu miałam usuwaną nadżerkę. Cykle bezowulacyjne, Clostilbegyt na mnie nie zadziałał. Ogólny czas starań to 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×