Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Justyna witaj, wiem jak jest Ci trudno. Wszystkie to przeżywamy. Ale nie wolno nam się załamywać. Na mnie Clostilbegyt też nie zadziałał. Przyniósł tylko skutki uboczne. 4mala biedulko uważaj na siebie. Szczęście w nieszczęściu, że to tylko jeden paluszek ;) żabusia a kiedy wybierzesz się na pierwszą wizytę, żeby potwierdzić ciążę. Jejku jak fajnie, że z miesiąca na miesiąć zaciążonych przybywa. To dobry znak :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Będę bymajmiej miała z kim \"porozmawiać\" na te tematy, ponieważ w rodzinie oprócz rodziców nikt nie wie o naszym problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna061284 witaj :) ja też dziś dołączyłam więc tym bardziej mi miło :) Żabusia- zapomniałam pogratulować i bardzo się cieszę że się udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki w niedzielny poranek :) u nas taka mgła że nic tylko na grzyby smigać ale niestety w ten weekend nie mogę się wyrwać :( ale moze któras z was wybiera sie na grzyby? na pewno będą jak jest mgła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grzyby to nie ale wreszcie chyba odespalam caly tydzień, choć pewnie mogłabym jeszcze pospać:). A teraz piję już kawkę i będę szykowała się do robienia obiadku bo dziś goszczę rodziców :). Mam nadzieje, że dziś mi pójdzie epiej niż wczoraj i sie nie poparzę i nie potnę :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja bym z chęcią pojechała, na grzybach średnio się znam, ale uwielbiam łazić po lesie, ale niestety, jeszcze choróbsko mnie się trzyma. Już tylko delikatny ból gardła, ale muszę przesiedzieć w domu, bo zamierzam na jutro być zdrowa. Pozdrawiam wszystkich w niedzielny poranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! Lubie niedziele, ale wieczorem zaczynam się wkurzac że jutro znów poniedziałek :/ Na grzybkach się nie znam ale do lasu mam 2 kroki i sie nawet wybieram :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.......14 m-cy....20.09.08 lulu2008.......30.....Warszawa.......ok 2 lata.....28.10.08 4mala......... .27....Białystok..........16 m-cy.....26.09.08 marzenie255..29 lat....??????...........12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy............5 m-cy.....28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW.........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo....27.....śląskie.............26 m-cy.....10.10.08 anaona.........25.....Lubelskie..........21 m-cy....16.10.08 anula78........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie.....21m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08...3 tc... eternal.......34......śląskie.................16 m-cy....29.07.08...8tc Witam Nowe Osoby :) Gratuluję nowej Mamusi. Dopisałam sie do tabelki, co jak wiadomo oznacza, że @ przyszła (cicho i niespodzianie po 39 dniach-jak zmora nocna i ostatnia lafirynda) :D Cierpliwie na nią czekałam, nie nakręcałam się, ale kied ją zobaczyłam i za kilkanaście minut moja kolezanka, która za 3 lata chce zacząć starania, powiedział mi, ze jest w ciąży, zrobiło mi się znowu bardzo, bardzo smutno :( Nie zaglądałam do WAS, bo od czwartku do wczoraj byłam cały czas w szkole z dziecmi-fajnie było, ale stres w końcu zwyciężył nade mną i na koniec dnia (już bez dzieci) tak sie wściekłam, wybuchłam jak Etna i rzucałam krzesłami w sali-nie wiedziałam, że są we mnie takie pokłady agresji i wśiklizny :) wszedł na to właściciel szkoły i się bardzo zdziwił. Uspokajał mnie chyba z godzinę, ale takie pierdu-piedru gadał, że tylko poczułam sie jak w głupim śnie :) Ale był-minęlo. Wieczorem bylismy u kolegi aktora na 25-leciu pracy artystycznej, więc chociaż wieczór wynagrodził mi stres dnia. Poza tym utwierdziłam sie w tym, że mam brdzo fajne dzieciaki w szkole i lepszych nigdy nie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala-szkoda, ze @ przyszła, bo jakos tak wydawało mi sie, że przy następnej wizycie w Białym, spotkam się z Toba i Twoim brzuszkiem :) Kup sobie koniecznie jakąś maść na ten poparzony palec, co? Anaona, musimy miec te bliźniaki-KONIeCZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Choć w tym cyklu chyba z Ziółkiem, albo z zuzią idziemy razem za rączkę, ale do listopada się znowu zejdziemy :) Co do bólu piersi-nigdy mnie nie bolały. Dwa lata temu przed @ strasznie zaczęły mnie boleć. Poszłam do gina i okazało się, ze mam mastodynię. Wyleczył mi ją w 4 miesiące i znowu moje piersi są grzecznymi dziewczynkami (albo chłopczykami-w sumie nie wiem). Owulacji nie odczuwam w żaden sposób, a przed @ tylko spada mi temperatura i żadnych innych objawów. Zawsze miałam ją regularnie-teraz tylko takie przesunięcie-ale Chińczyk mnie uprzedził, że tak bedzie. A co do grzybów-chętnie Madzix bym się z Tobą wybrałą, ale nie znam sie na nich w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy widzę że zostałam wykasowana z tabelki :] ale to nic, dopisze i poprawię innym razem A ja byłam na długim spacerku, póki co jest pięknie :) Szkoda że od jutra ta pogoda będzie zza okien biura, trudno... ale lepsze to niż plucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana, być może wkleiłam nieaktualną tabelkę, tylko jakąś starą. Przepraszam-nie wkasowywałam nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.........14 m-cy.....20.09.08 lulu2008........30.....Warszawa.........ok 2 lata....28.10.08 4mala...........27.....Białystok...........17 m-cy.....26.10.08 marzenie255..29 lat....??????..............12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy..............5 m-cy......28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW...........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo.....27.....śląskie...............26 m-cy....10.10.08 anaona..........25.....Lubelskie...........21 m-cy....16.10.08 anula78.........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie......21m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123....25.....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25.....Bydgoszcz...........3 m-ce salana..........28...świętokrzyskie.......3 m-ce.....07.10.08 tulipanek.....28.....Małopolska............7 m-cy......15.09.08...3 tc... eternal.......34......śląskie.................16 m-cy....29.07.08...8tc To chyba aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem z siebie dumna, udało mi się upichcić dobry obiadek- choć wszystko było eksperymentem a najważniejsze nie zrobiłam sobie żadnej kszywdy- możze fatum już mineło? Teraz tylko by się sprawy w rodzinie wyprostowały- bo tato mi zachorował i to nie na żarty- wykryli mu guza nadnercza. Ale po tym co sie naczytałam wierzę, ze wszystko będzie dobrze. Przecież moje dzieci musza miec dzidka! Ale już nie zasmucam. A propos grzybów , jak już załatwimy wszystkie formalności z kupnem tej dzialki i oficjalnie bedzie juz nasza to na grzyby bede chodziła maniaklnie i wreszcie się naucze je odrózniać, bo do lasu bede miała wejście prosto z działki- dziewczyny tam jest naprawde bajecznie! Lulu, nie wyszło mi w tym miesiącu ale jakos wyjatkowo spokojnie to znosze, chyba dlatego ze bardziej martwię sie tata niz sobą, ale jak bedziesz w Białym bardzo chetnie spotkam się na kwkę bez wzglęu czy bedziemy miały już brzuszek czy jeszcze nie :), tak więc zapraszam. Pozdrowienia i pewnie do jutra, bo znajac moje szczęście teraz nie ma nikogo. Dobranoc i jak to się mówi, rzycze wszystkim \"stosunkowo udanej noc\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu na reszcie się pojawiłaś. Tulę Cię mocno! Najważniejsze, że tamten zły dzień minął. A nowina koleżanki o ciąży, której nie planowała... ehh przerabiałam to wiele razy. Radość przez łzy. Ale nic nam nie pozostaje, jak godzić się z losem i cieszyć się nim. Ja troszkę zdystansowałam, aż siebie nie poznaję. Zaczynam planować przyszłe lato, wyjazd, który od kilku lat odkładamy na potem, bo ciągle mieliśmy w planie ciążę i dziecko. A w rezultacie wychodzi, że zostajemy w pustym domu i wciąż z płaskim brzuchem :( salana superaśnie Ci z tym lasem koło domu :) 4mala i Tobie życzę spełnienia waszych zamierzeń z działeczka przy lesie. Buziaki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala, a gdzie kupiliście działeczkę? Białostocczyzna w ogóle jest piekna :) Oby tata dobrze się trzymał-cieszę się, że jesteś dobrej myśli. Anaona buziaki. Lecę spać, bo znowu na 8 i do 18 z dzieciarami cudzymi. Kiedy nareszcie ze swoimi pobawię się w te zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mówie wam jak mmnie męczą mdłości :-( od rana do wieczora rano jak jechalam do pracy to myślalam ze sie popłacze :-( dzis mam wizyte u gina i mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze i moze mi cos da na te mdłości bo strasznie sie męczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! ja jeszcze dopracy nie wylazłam, a tak mi sie nie chce.... Współczuję mdłości :( trzymaj się !! Mnie strasznie bolą piersi... Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki w ponienidziałkowy poranek- i znowu do pracy- żeby mi sie chciało ,jak mi się nie chce! Tulipanek mojej koleżance na mdłosci pomagalo gdy coś zjadła zanim wstała z łóżka- mężuś jej serwował śniadanko do łóżka- to była sugestia gina z Francji, bo oni tam mieszkają, ale najważniejsze że działało, może i Ty tak spróbuj? Lulu, działka jest nie na samej bialostocczyźnie ale Podlasie jest to bezapelacyjnie, niedaleko Białowieży. jak się tylko użądzimy to zapraszam Was wszystkie na \"sesję wyjazdową \" do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprobuje ale mnie to męczą cały dzien-nie tylko rano, czasami jak zjem to mi przejdzie ale za chwile na nowo :-( moze moj gin mi cos zaradzi dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.........14 m-cy.....20.09.08 lulu2008........30.....Warszawa.........ok 2 lata....28.10.08 4mala...........27.....Białystok...........17 m-cy.....26.10.08 marzenie255..29 lat....??????..............12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy..............5 m-cy......28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW...........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo.....27.....śląskie...............26 m-cy....10.10.08 anaona..........25.....Lubelskie...........21 m-cy....16.10.08 anula78.........29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22....świętokrzyskie......21m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123....25.....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25.....Bydgoszcz...........3 m-ce salana..........28...świętokrzyskie.......3 m-ce.....07.10.08 tulipanek.....28.......Małopolska.......... ....8 m-cy................6 tc eternal.......34..........śląskie.................16 m-cy...............8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej nieobecności wszystkie stałe i nowe staraczki uaktualniam wpis i niestety u mnie bez rezultatów. W tym miesiącu wybieram się do gina na wizytę kontrolną. Wczoraj też dowiedziałam się o ciąży znajomych a że wczoraj przyszła @ to zrobiło mi się bardzo smutno ale szybko wzięłam się w garść. Słońce świeci i jest super. 12 października mam chrzciny u bratanka mąż mój będzie chrzestnym więc teraz myślę mad prezentem i będzie to nasz wspólny 5 chrześniak dorobiliśmy się już ładnej gromatki :) NICK........WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28.....Warszawa.........14 m-cy.....20.09.08 lulu2008........30.....Warszawa.........ok 2 lata....28.10.08 4mala...........27.....Białystok...........17 m-cy.....26.10.08 marzenie255..29 lat....??????..............12 m-cy.....27.09.08 zuzia23.........23.....Niemcy..............5 m-cy......28.09.08 ANGELA82......26.....PSZCZEW...........12 m-cy.....02.10.08 MadzixNeo.....27.....śląskie...............26 m-cy....10.10.08 anaona..........25.....Lubelskie...........21 m-cy....16.10.08 anula78.........29.....okol.Siedlec....... .4 lata.......30.10.08 kalpek .........22....świętokrzyskie......21m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123....25.....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25.....Bydgoszcz...........3 m-ce salana..........28...świętokrzyskie.......3 m-ce.....07.10.08 tulipanek.....28.......Małopolska.......... ....8 m-cy................6 tc eternal.......34..........śląskie.................16 m-cy...............8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi dopisuje bo dostałam zaproszenie z pracy na weekend do Kazimierza więc mam zamiar jechać i się dobrze bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie. Ja już kończę mój niechciany okres i niebawem nowe dni szansy oraz następne badania. W sumie wiecie co, szukam pozytywnych punktów w moim problemie i chcę się tym podzielić z Wami. Np.:Skoro tak trudno nam zajść, to przynajmniej nie mamy takiej sytuacji , że kilkoro dzieci wokół nas i kolejne w drodze i dylemat, skąd je wykarmić i gdzie znaleźć siły na opiekę nad nimi.Przynajmniej - mam nadzieję - urodzimy trochę później jedno czy dwójkę,i będziemy mogli je godnie i w normalnych warunkach wychować, mając też czas na siebie i własne potrzeby, a seks nie musi się nam się wciąż kojarzyć ze skrupulatnym zabezpieczaniem się i możemy korzystać z niego w pełni, bez obaw, że co rok to ciąża..... Oczywiście bez urazy dla wielodzietnych rodzin, bo też są wśród nich szczęśliwe Drugi plus - mamy więcej życia na podróże, realizowanie siebie, wypady wieczorne ze znajomymi, dłużej nacieszymy się ładną figurą i płaskim brzuchem, nie będziemy mieć niedosytu, że się nie wyszaleliśmy, bo siedzieliśmy od młodu w pieluchach. Jak przyjdzie dziecko, to siedzenie z nim w domu będzie dla nas przyjemnością, a nie więzieniem, tak jak jest teraz radością ciąża dla tulipanka czy eternala. Może to i marne pocieszenia, ale zawsze jakieś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kiedy znajdziemy się na zakręcie, co z nami będzie... Gdy świat rozpędzi się niebezpiecznie, co znami będzie... Nawet jeśli życie dawno zna odpowiedź, może lepiej gdy nam teraz nic nie powie...\" \"Nasz każdy pełen przygód rok, każdy miesiąc drogi nasz, Każdy nowy dzień jak szansa i każda chwila trwogi \" Słowa tej piosenki ostatnio mnie ujęły i kojarzą mi się z moimi staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jak poetycko się zrobiło, piękne teksty... anula78 super podejście! tak trzymaj! Faktycznie sporo dzieciaków już macie ;) Ja w grudniu dopiero pierwszego będę miała, w sumie z meżem będziemy mieli trójkę :) marzenie takie szukanie plusów z całej tej naszej sytuacji to bardzo dobre rozwiązanie. Ja też jestem na takim etapie. Za miesiąc biorę urlop, mieliśmy wykorzystać go na remont, ale teraz myślimy o wyjeździe do jakiegoś ciepłego kraju. I nawet nie dlatego, że lekarz nam tak radził, ale dlatego, że kiedy jak nie teraz... Trzeba korzystać z życia, śmiać się, cieszyć, a nie tylko płakać i się zadręczać. Ostatni rok taki właśnie dla mnie był: nadzieja, płacz, zawiść, złość itp. Ale już jest lepiej, w dużej mierze dzięki Wam i temu forum. To na prawdę niezła terapia hihi :) Buźka dla was wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! marzenie--> super napisane :) A ta piosenka to Kasi Cerekwickiej może bo coś mi się tak kojarzy?? ja idę jutro do drugiego gina, zatem zaraz spadam wykonać pare czynności przed takimi wizytami, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZETA.PO CALYM DNIU PRACY MAM TROSZKE WOLNEGO I MOGO POKLIKAC. A MAM CO W PRACY ROBIC BO OPIEKUJE SIE ROCZNYMI BLIZNIAKAMI SWOJEJ KOLEZANKI.PELNE RECE ROBOTY A OCZY DOOKOLA GLOWY. A TAK POZATYM TO CZUJE ZE SIE @ ZBLIZA BO MAM BOLE PODBRZUSZA ALE SA JAKIES INNE NIZ TE CO ZAWSZE.NIE WIEM CO MYSLEC NIE CHCE ZEBY ZNOWU PRZYSZLA.... A WRACAJAC DO DZIECI TO OPROCZ WLASNEGO SYNA TO RAZEM Z MEZEM MAMY 5 WTYM JEDNEGO WSPOLNEGO CHRZESNIAKA. POZDRAWIAM I DO JUTRA....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 12 października mam 6 rocznice ślubu :D 4Mala, rzeczywiscie piękne miejsca-na pewno dowiedzimy :) Ciesze się, ze humorki mimo wszystko nam dopisują. Anaona, koniecznie jedź do tych ciepłych krajów-ja też myślę o jakimś wyjeździe, ale pewnie dopiero po Bożym Narodzeniu-chyba do Włoch na narty. Tylko że ja strasznie się boję latać samolotem i nie wiem, jak dam radę i czy w ogóle dam :( Dziś straciłam głos. Fajnie, ze klikać moge i i tak sie w Wami spotykam, bo jak miałabym mówić, byłoby trudniej :) Miłego wtorku.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×