Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

dokladnie jak trolewna mowi. Masz te pare dni plodnych wlasnie po to. Plemniki potrafia przezyc w odpowiednim srodowisku do 5 dni wiec nie ma sie co lamac:) A to ogloszenie bzdetne olalam...lepiej ignorowac niz sie spinac niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ja się nie spinam:) a olewać nie miałam zamiaru bo są dziewczyny, które potrzebują takiej pomocy i szkoda, żeby szukały pomocy na forum... od blondynki niebieskookiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..ale się uśmiałam z tej blondynki :) Ogłoszenie na forum typu sprzedam nerkę, świetna okazja bo mam niebieskie oczy! Buahhahaha.. Nie, nie takie dziewczyny są tu mile widziane. I powiedz Olu o co Ci chodzi z tymi dziwnymi słowami? Co miałaś na mysli? Czego nie rozumiesz? Jestem ciekawa więc poprostu odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze dziewczyny na forum nie skorzystalyby;) tzn mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ciezarowko:D powiedz lepiej jak sie czujesz co u ciebie i jak dziecie sie sprawuje? wlazlas juz w II trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewel85
chciałabym pocieszyć wszystkich bardzo pragnących mieć dzidziusia. Nasza droga również była bardzo kręta i myślałam że nigdy nam się nie uda. Ale stał się cud. Po prawie trzech latach starań udało nam się naturalnie zajść w ciążę. Niewątpliwie przyczynił się do tego castagnus i wiesiołek. Wiesiołek łykał również mój mężuś i salfazin razem braliśmy. Zaszłam w pierwszym cyklu po ukończonym 90 dniowym czasie zażywania castagnusa. To nie przypadek że tak długo się staraliśmy i raptem zaszliśmy. Sluzu było ogromnie dużo i to pewnie również miało duży wpływ. Polecam wszystkim te specyfiki a mężów paście KIWI to działa lepiej niż wiagra, kiedy przychodzi czas że trzeba a nie bardzo się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewel85
aha a moje cykle trwały zazwyczaj 50- 60 kilka dni. W ciążowym owulację miałam około 50 dnia!!! a i tak się udało. Poznałem swój organizm bardzo dokładnie a dzięki mierzeniu temperatury sama sobie wyliczłam termin porodu który potwierdziło USG!!!!Nie poddawajcie się w swojej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala, czuje się ogólnie dobrze. Weszłam już w II trymestr, tzn. dzisiaj jest 14 tydzień, 3 dzień. Pobolewa brzuch cały czas ale przyzwyczaiłam się do tego bólu a nawet muszę przyznać, że wolę jak boli bo wtedy czuję, że jestem w ciąży :) Żadnych mdłości, zawrotów głowy, zachcianek i wytężonego węchu nie miałam wcale. Jedyny taki dokazujący objaw- to okropna senność..cały czas bym spała i jadła :) Normalnie chodzę do pracy, brzuszek mam mały choć jak na moje 65cm w talii normalnie- to teraz te 83cm to naprawdę dużo. Mało kto wie, że jestem ciężarówką :) Nic nie widać, nic nie słychać i nic nie czuć :) Tylko dowaliłam z wagą bo juz dobiłam 80-tki więc jestem trochę załamana ale to przez opychanie się zapiekankami, ziemniakami, hamburgarami i pizzą.. Oczywiście cały cas jakieś owoce do tego i warzywka. I staram się duzo pić choć normalnie to piję 2,3 szklanki napojów dziennie tylko.. Teraz wlewam w siebie każdego dnia 2 litry herbaty z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak się zastanawiam czy już mogłabym kupić jakies ciuszki dla maluszka...? Bo są koło mnie wyprzedaże do 70% i boję się, że zanim poznam płeć dziecka to wejdzie nowa, droższa kolekcja a tak to bym sobie już coś pokupowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkia
Dziewczyny ja mam skąpe @ i nie wiem czy to może być przyczyna nie zachodzenia w ciażę. Miałam badane hormony, owulację , wszystko ok. Ale przed okresem 2, 3, 4 czasem dni mam plamienie potem 2 dni okres i znowu ze 2, 3 dni plamienie. Nie wiem czy to nie powód braku dziecka. Lekarz nie widzi problemu a ja się marwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarkia a Twój partner robił badania?? kobieta to nie komputer i każda ma inne @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolewna dobrze prawi...moze sek w facecie??skoro masz wyniki dobre tzn ze progesteron dobrze przyrasta i moze masz skape miesiaczki bo taki Twoj urok?? Katarina:) to niezle ja mialam nudnosci okropne i pare razy mi sie zdarzylo haftnac nawet w 17 tygodniu:/// od tygodnia chodze glodna jak wilk i musze wcinac cos co dwie godziny:// A z ciuszkami bym sie wstrzymala...teraz sa przeceny ale potem tez beda...zdazysz skompletowac wyprawke/;) ja jeszcze nic nie mam a koncze 5 miech:D no najwazniejsze zebys sie czula dobrze:)i szczesliwie wowczas bob tez bedzie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamrkia a jaki masz cykl? Wiesz wogóle kiedy masz owulkę? Próbowałaś podczas niej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina nie widzę podstaw wstrzymywania się z ciuszkami:) bo potem: 1) może nie być promocji 2)nie bezie ci się chciało łazić bo będziesz się czuła ociężale 3) wielki brzuch przysłoni ci świat i promocje 4) po nocach będzie ci się śniło że popełniłaś błąd za niekupowaniem ciuszków nie znalazłam żadnych punktów, no chyba, że mieszkasz na wsi i sołtysowa powiedziała że takie są zabobony ... no właśnie tralala dlaczego jak jest promocja i nie ma zbyt wielkiego brzucha i czuje się komfortowo to ma nie kupować ciuszków??? wygodniej zostawić to na ostatnia chwilę partnerowi, czy sobie jak nogi popuchną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunita
Dziewczyny mam pytanko. Dzisiaj mam 19 dc i zauwazylam na bieliznie dziwne plamki koloru bezowego a jak wezme na reke i wloze troche papieru toaletowego tak troche glebiej do pochwy to jest na nim sluz ze sladowa iloscia krwi. Boli mnie tez brzuch tak jakbym miala dostac okres ale to jeszcze nie teraz, takie dziwne skurcze mam. Do tego kuja mnie tez jajniki. Tak mam od wczoraj rana. Jeszcze myslalam ze mam wzdecia ale to nie to. Nigdy wczesniej tak nie mialam. Zadnych lekarstw ani zadnych innych pierdol nie biore wiec nie wiem czym to jest spowodowane. Czy ktorejs z Was sie kiedys cos takiego dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to plamienia owulacyjne? albo jesteś przed @... ciężko powiedzieć, bo 19dc nic nie mówi... ile trwa Twój cykl? kiedy masz owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e trolewna- spokojnie, ja mowie ze swojego doswiadczenia:) jesli Katarina ma ochote to niech sobie kupuje co chce:) ja sie wstrzymalam osobiscie bo nie czulam potrzeby...wolalam troche o siebie zadbac jeszcze, bo wyszlam z zalozenia ze jak matka zadowolona to dziecie tez spokojniejsze:) a poza rtym wszystko zalezy od samopoczucia:) ja mam brzuchol widoczny i sie kulam spokojnie i nie sprawia mi to problemu. Poza tym znam juz plec wiec moge sie zaczac nastawiac inaczej. To indywidualna sprawa. Przeciez nie powiedzlama katarinie zejej nie wolno:) w zabobony nie wierze bo to jakas totalna bzdura wedlug mnie. Toc kupowanie czegokolwiek nie ma nia nic wplywu;) Ja jeszcze z mezem mam czas dla siebie i dopiero w przyszlym miesiacu zaczne lazic po sklepach bo bede miala wolne;) na razie moja matka szaleje po lumpkach;) Mam ten luksus ze mam matke na rencie, ktora ma jazde na dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunita - mi sie zdarzylo ze, przy zwykle cyklach dluzszych niz 28 dni, dostalam @ po 21dniach:// ale moze tez byc tak ze masz wlasnie owulacje, troche pozniej niz zwykle. Albo ci sie @ rozkreci za niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, zakupy robiłam wyłącznie "dla kasy" :-)) I tak na drugim wypadzie do sklepu kupiłam np. skarpeteczki pakowane po 5 par, które wcześniej kosztowały 45zł za złotych pięć! :) i takie kilka zestawów kupiłam w różnych rozmiarach :). Do tego dwupak czapeczek (z 35zł na 5zł) i polarek (z 49zł na 16zł) i przepiękny bawełniany sweterek (z 59zł na 19zł). Jestem przeszczęśliwa jak mogę trafić coś taniej ;) A i tak trzeba kupić i tak. Wydałam w sumie 100zł i mam pełną reklamówę. Co do zabobonów to ja jestem trochę przesądna i się trochę bałam ale promocje przysłoniły mi świat. Następne zakupy planuję już na jakiś 6-7 miesiąc (łóżeczko, wózek itp) potem jeszcze poczekam na promocje wakacyjne i już. Ja jeszcze nie znam płci ale kupowałam w kolorach niebiesko- zielonych więc będą pasować zarówno na dziewuchę jak i chłopaka. A co tu tak pusto?? Gunita i co z twoim cyklem. Dziwne, że testy wyszły Ci negatywnie bo mi się wydaje,że te plamienia i bóle to były owulacyjne. Może za późno test owu robiłaś bo on może wskazywać pozytyw nawet 48 godzin przed owulacją. No sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunita
Mój cykl nadal trwa - 21dzień. Dzisiaj mnie parę razy zakuł lewy jajnik i przez chwilkę czułam lekkie skurcze w podbrzuszu. Śluz mam teraz gęsty i ma mleczny kolor. Zdaje się mi, że znowu w tym miesiącu nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina- to trafilas na neizle promocje:) ja jak wlazlam do mothercare tutaj w Polandzie to sie zalamalam takie ceny...wyzsze niz w UKejowskim mothercare:// masakra:// A za ciuszkami sie po wyplacie zaczne rozgladac:) matke swa pod pache wezme i do lumka;)) Gunita..moze masz plameinie owulacyjne? a moze w ciaze zaszlas i masz implantacyjne? hm no nie wiem....jak nie dostaniesz nomalnego@ za kilka dni to zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunita
Hej. Dzisiaj dostałam brązowych plamień takich jak mam w pierwszym dniu okresu i boli mnie lekko co jakiś czas brzuszek. Jestem zdziwiona tym objawem bo @ ma być dopiero za tydzień. Zobaczymy czy te plamienia sie rozwiną w tą wstrętną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale tu cisza ostatnio.. !! Czyżby coraz mniej starających się było..? :) Dziewczynki, coraz cieplej się robi co mnie bardzo cieszy bo depresja pogodowa mnie trzyma i trzyma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1752
a ja od wczoraj zaczęłam pić zioła o.sroki i zobaczymy co się po nich będzie dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba7
Czesc dziewczyny! Szukam dobrego gina w Warszawie. Staram się o ciaze juz bardzo dlugo. Badania wykluczyly nieprawidlowosci, niestety nic nie wychodzi. Od lat. Moze kogos polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1752
to ja dołączę do koleżanki tez jestem z Wawy i chętnie wybiorę się do dobrego giny z naszego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×