Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicola76

jakie wino na wesele??

Polecane posty

Gość Wincjusz
Zdecydowanie polecam wina z www.winnicemoldowy.pl sprawdzone trunki na różne imprezy grupowe. Doskonale smakują gościom i nie będzie obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakikak
Chateau Slavyants ok. 14zeta jedno z lepszych wytrawne a co do win kalifornijskich a szczególnie jednego to nie polecam bo sprowadzanie w formie galaretki a później rozpuszczane i przelewane do butelek w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakikak
a jeśli chcecie jakieś lepsze ale w przystępnej cenie to polecam 1. różowe Vina Heredad Rosado 2007 - ok 25 zł 2. białe - Alazani Valley White Telavi Wine Cellar Marani -ok 28 zł 3. czerwone - rtisan Blend Shiraz Cabernet 2008 - ok 24 zł POLECAM Te wina to prawdziwe perełki za tą cenę prawdziwe wina. Oczywiście pamiętajcie o TEMPERATURZE serwowania wina. informacje znajdziecie w necie. Bo kupić dobre winko to jest trudno ale spieprzyć podczas serwowania bardzo łatwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
A ja jeszcze polecalabym jednak kupic z 10 butelek bezalkoholowego wina http://winabezalkoholowe.pl/ i nas sie przydalo,a szczegolnie jesli chodzi o nas -młoda pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczkowa34
Oj teraz wino bezalkoholowe jest strasznie popularne na weselach.Ja juz byłam chyba ba 3 takich gdzie młoda para wznosiła toast własnei takim winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie z tanszych
to blossom hill albo gallo fmaily. reszta to w ogole nie wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino_wino_wino
Sofia, Kadarka? Chcecie to podać ludziom na wesele? To od razu postawcie Leśny dzban albo Komandosa (gdyby je jeszcze produkowali). To to samo wino, w nieco ładniejszej butelce, pełno tam siarki. To wesele, dodajcie kilka złotych, odwiedzdzcie sklep winiarski i kupcie wina za ok 25 zł, których smak będzie duzo lepszy. Ja bym się wstydziła Kadarkę na weselu postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagisss
a jakie polecacie wino wytrawne biale ? mamy juz slodkie biale i czerwone vermuthy, chcemy jeszcze dokupic biale wytrawne, myslalam ze carlo rossi jest dobrym winem, ale widze, ze niekoniecznie, dla mnie zadne wina nie sa smaczne dlatego trudno mi sie odniesc :O chcemy wydac do 20 zl raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Białe i wytrawne to tylko i wyłącznie 'Białt kielich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuela90
Osobiście mogła bym polecić czerwone wino Kagor, bardzo charakterystyczne, jako jedyne wino ma opakowana butelkę w ozdobna folię. Kosztuje ok 18 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem miłośniczką Kagora, ale należy ono do win słodkich (powiedziałabym, że nawet bardzo słodkich), co może na wesele być ryzykowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiuu
francois dulac 1l ok 24-30zł za butelkę, zależy jak się trafi. Bardzo dobre wino i takie mamy już kupione na ok 70osób mamy po 6 butelek białego, różowego i czerwonego. Do tego mamy 108 butelek Pana Tadeusza i na barek będzie jeszcze Napoleon i jakieś likiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2345
Mnie najlepiej podchodzą wina różowe, nie mogę się do innych przekonać. Co do sklepu, to zajrzyj na www.winoitalia.com.pl. Masz tutaj szeroki przedział cenowy, są wina za dwie dyszki, ale są też za kilkadziesiąt tysiaków...tych drugich nie kosztowałem :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z Kani Galilejskiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilz

u nas było wino białe i czerwone bio Gaia, żona jest bardzo nastawiona na tryb eko i dlatego wybrała to wino bo jest ekologicznie produkowane, oczywiście wcześniej kupiliśmy do spróbownia i bardzo nam smakowało, na weselu się sprawdziło 🙂 goście byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam postawic na rózne wina. Nie ma sensu tutaj decydować się na jeden rodzaj wina bo ludzie są rózni. Jedni wolą wina biale, drugim bardziej smakują wina czerwone 🙂 Dobrze jest rownież kupić kilka butelek wermuta.  No i polecam zastanowić sie nad tym, ile osób będzie na Waszym weselu wino piło. NIe jest prawdą, ze wszyscy piją wódkę. U mnie na przykład więcej gości piło na weselu wino. Dobrze, ze kupiłam go sporo bo jakby zabrakło to byłoby trochę słabo...

No i ze swojej strony w celu dobrania wina polecam kontakt  z ta hurtownią alkoholu http://www.alkoparty.pl/wina Pomogą dobrac wino na wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac, to bedac na weselu gdzie wiekszosc gosci to osoby 30-40 lat i wystawione byly wina typu czerowe fresco i biale cote to byly nieprzychylne komentarze, ze wiocha, ze tanie wina z biedronki do na...enia sie na weselu 😄 juz lepiej kupic, mom zdaniem, jakies nieznane z nazw wina o znanych szczepach, np cabernet sauvingnon czy chardonnay w cenie 20 zł za butelkę 🍸

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×