Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet_80

czy warto otworzyc przydrożny fast-food??? z drivem

Polecane posty

Gość facet_80

Mam pomysł na otwarcie baru fast-food w którym srwowałbym kebab oraz dania z gyrosem, sprzedawałbym zaróeno w srodku lub bezpośrednio do auta, do tego chciałbym otworzyc kregielnie, nie duża bo tylko 2 tory miasto w którym chce to otworzyc ma 14 tys mieszkańców i nie ma tu np. Mc donalda, ani zadnych rozrywek typu kręgle myslicie , ze ma to racje bytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_80
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_80
a moze ktos wyrazi swoją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że da rade, dobry pomysł, u mnie w miasteczku jest mniej wiecej tej samej wielkosci, jest jedna konkretna pizzeria i dwa bary z bilardem i jakies tam inne 2 kluby, ale najwieksze wziecie ma własnie pizzerai z kebabem i gyrosem. Mysle ze bedziesz miał zbyt, jesli nie pojawi sie konkurencja. Pozdrawiam i zycze sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_80
o, dzikuje za konkretną odp ale jeszcze powiedzcie mi czy warto otworzyc okienko dla kierowców???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od lokalizacji
jeżeli jest przy jakiejś głównej drodze, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto 14 tyś mieszkańców
?? to chyba jakieś żarty?? to nie miasto tylko wieś człowieku!!! na wsi najlepiej jest otworzyć sklep z nawozami i taczkami, gumowcami i widłami, a nie knajpke z fast foodem! no chyba, że jeszcze sklep z tanim winem i piwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka7889
Warto, ale musi być to koniecznie jakaś znana i ceniona przez klientów marka. Niedroga, ale z dobrym jedzeniem. Tutaj http://wojtex.net jest firma, która ma ciekawą ofertę franczyzy. Warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×