Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

randka w ciemno

Polecane posty

to ja zacznę, raz byłam i nigdy więcej przez następne pół roku smsy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem 3 razy nic z nich nie wynikło ale raczej z mojej winy :O 1 dziewczyna była przeciętna i narzekała więcej niż ja :P 2 to była typowa sarna ale na gg narobiłem sobie tyle minusów że :O 3 klapa totalna a teraz powoli szykuje się czwarte spotkanie może wypali tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chadzam na takie spotkania, ale raz byłam na czymś w rodzaju randki w ciemno :) W zasadzie to ja i facet, z którym miałam być w parze (i istotnie byłam ;) ) byliśmy tam bardziej na prośbę osób, które umówiły się na autentyczną randkę. Nie wiem czemu moja przyjaciółka uparła sie wtedy, żebym była ja i przyjaciel faceta, z którym ona sie umówiła. Własciwie to śmieszy mnie rola takich przyzwoitek, no ale wtedy dałam się namówić. To było świetne spotkanie - wszyscy się wszystkim akurat spodobali i fajnie się bawiliśmy :) mimo wszytko nie piszę się na takie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, czyli do czterech razy sztuka, tak? :-) Ale dobry był ten film z Kim Basinger i Bruce'em Willisem szkoda, że już się trochę uprzedziłam i żadego Bruce'a nie spotkam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam raz, dawno temu. Facet miał na sobie dżinsy zaprasowane w kant, w te dżinsy wciągniętą koszulę, kowbojki na obcasie, a poza tym okazał się strasznie nachalny. Kiedy mu powiedziałam, że nie chcę się z nim drugi raz spotkać, powiedział, że jestem zadufana w sobie, uważam się za lepszą od innych i się wywyższam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola a randka PO CIEMKU też się liczy..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudka, ta Twoja to raczej taka z tych bezpiecznych się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem ostatni raz na takim spotkaniu w lipcu 2007 byłem wtedy chudzielcem skóra i kości :O ale teraz jak jestem prawie przystojniak ;) to teraz raczej będzie czwarte i ostatnie takie spotkanie a potem to tylko polowanie na żyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild Dream, czyli potwierdzasz moje obiekcje :-O Retro, daj jakieś szczegóły, energię akurat odcięli, czy to taki "pomysł na randkę"? :-) P.S. zdaje się w Japonii są taki specjalne restauracje wygaszonym światłem, zupełnie nic nie widac, tak więc to musi byc jakiś pomysł na urozmaicenie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, widzę efekty pracy nad samooceną (prawie przystojniak) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, mi nie odcięli, ale mam takie wrażenie że np skoro cream ma obiekcje co do swego wyglądu to powinien się może skusić na randkę po ciemku... na przykład:) zaczarować laskę głosem, wierszem, dotykiem... hm.. cream. pomysl. a potem jak się już zakocha to się objawisz, będzie jej wszystko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola ---> w sumie to ta moja randka to była bardziej "przysługa" z obu stron, ale się fajnie rozkręciło :) Czy bezpieczna??? No nie wiem, nie miałam zielonego pojęcia, z kim spędzę te dwie godziny. Niby spotkanie we czwórkę, ale tamci sie ulotnili i i tak wyszło jeden na jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaczarować laskę głosem, wierszem, dotykiem..." :D:D:D Koleś, który nawet książki nie przeczyta :D Crem - upatrujesz swego problemu w wyglądzie... A oczym Ty mozesz rozmawiać z kobietą? Poza narzekaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to głosem lub dotykiem:) cream... widziałam cię, serio, w weekend. dość niski, ciemne włosy stojące jak u kurki, okulary, małe brązowe oczy, chudy, nieśmiały usmiech.. Fajny koleś. Miał ładne usta.:) wiem że to nie ty, ale pomysłałam że to ty.:) i dla mnie to byleś ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, który idąc na impreze mówi "idę na bawim bawim" moze zaczarować co najwyżej demoniczną Andariel, jesli grając w DiabloII wybierze postać dysponującą magią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e. jakby tak dobrze z Tetmajera zasunąć, to mówie ci Klaudka.. mogłabyś się zachwiać. Myslę że na niektóre fragmenty to chyba nawet ja bym cie poderwała:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ... ja mogę gadac o wszystkim :) a i wiesz co kupiłem sobie białko i jabłczan kreatyny firmy olimp :) może mi coś to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, moze na spacer albo do kina? wizja twojego wciąż niedoskonałego body dość zredukowana tylko poproś komiczne o jakąś rekomendację, która książkę przeczytać, żeby w drodze lasce poopowiadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, ja też lube bardo Tetmajera! niektóre wiersze nam na pamięc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka, ale właśnie się wyleguję i trochę słabo z pisaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne jak byłem na tym seansie dla singli to było kilka dziewczyn które by ci się podobały :) ja zmykam na siłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola bo ja to ty, a ty to ja:) i jeszcze wredny to też my, ale na razie te postać zaprzestałyśmy przybierać....:) Tetmajer musiał byc niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz byłam
najfajniejsze było to że koleś kazał chyba komuś zadzwonić niby to w ważnej sprawie na początku randki-żeby w razie czego uciec:D:D:D przynajmniej tak to wyglądało:D ale chyba nie jestem taka paskudna bo został ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myslę że na niektóre fragmenty to chyba nawet ja bym cie poderwała" komiczne już kiedyś coś o tym chyba wspominał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja mogę gadac o wszystkim" czyli o czym? crem - a najgorsze jest to, że kompletnie nie łapiesz aluzji... Mozna sobie robić z Ciebie zbitki a Ty nawet tego nie czujesz... Bądź jakiś - chamski, ciekawki, bezczelny, nachalny, tajemniczy ale bądź JAKIŚ a nie nijaki... znajdź sobie oryginalne hobby.. ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne już kiedyś coś o tym chyba wspominał Komiczne o wielu rzeczach wspominał. Komiczne w ogóle bardzo lubi wspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×