Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

randka w ciemno

Polecane posty

Gość ja raz byłam
mi tam ręce nie opadają dlatego że ktoś z netu jest nijaki:o zalecam posiadanie życia w realnym świecie,wtedy nie się człowiek tak nie angażuje w życie wirtualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie Tetmajer, ale krótki to będzie dla Krema na randkę: o tobie chcę myśleć. myśle o tobie. nie chce o tobie myśleć, myślę o tobie chce o innych myśleć. myśle o tobie. nie chce o nikim myśleć, myśle o tobie (to na drugą randkę, jeżeli chce sie kogoś spławić by bylo w sam raz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, nie jesteś na topie nie znasz trendy kafe czynności typu bawiam bawiam tuli tuli fiku myku cmok cmok i cos tam jeszcze, ale nie pamiętam :-D (mam nadzieję, ze nie bzyk bzyk ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie wypraszam, nawet wirtualnie nie czuję sie nijaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pojadę Tetmajerem, uwaga, będzie gorąco: a gdybym cię kasztelanko biała kasztelanko o złotym warkoczu dostał do rąk moich, do moich to bym iskry krzesał z twego ciała to bym iskry krzesał z twoich oczu z ust malinowych twoich a gdybym cię kasztelanko biała kasztelanko o modrej źrenicy wziąl na ręce, na moje tobyś ze mną jak wicher leciała a pytała się błyskawicy gdzie tak lecimy we troje...... i co...? :) smakowite poniekąd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
A wracając do tematu... Byłam. Ostatnio ze 20-30 razy, kiedyś więcej. C spotkanie inny facet, nawet ich fotek nie chciałam oglądać wcześniej. Bawiłam się dobrze.:P Polecam.:D Oczywiście każda randka była pierwszą i ostatnią. Trudno się nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetmajer jest :classic_cool: ten mi się podoba Mam ptaka oswojonego gdy głaszczesz go delikatnymi dłońmi, zamiera z lęku przed twoja miłoscią ty puszczasz go na leśną swobodę. on wskakuje z powrotem do klatki twej i śpiewa. śpiewa. O Tobie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Oj, Dziewczyny, Dziweczyny Co Wam w głowach siedzi...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O TyM ptaku świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja tylko ci przypominam ze mamy już dwie wspólne ze sobą rzeczy: wino białe Tetmajer jak się znajdzie trzecia, zacznie się to robić podejrzane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Polcia, jak to zaoszczędzisz? Czy dla Ciebie spotkanie z człowiekiem jest stratą czasu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O TyM ptaku świetny
Tego wiersza żaden nie przebije:classic_cool: LUBIĘ, KIEDY KOBIETA... Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, wiem! na szczęście Komiczne już uświadomił kafe, ze mamy inny styl pisania, retro/polaola musiałby pisać na zmianę z dwóch stojących obok siebie komputerów (i to szybko) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, tak! a to miałąm kiedyś recytowane na randce:) robi wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Polcia Wy? Seks? Razem? No skoro lubicie... ale to już nie jest randka w ciemno po seksie. Ale fakt, czas można zaoszczędzić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro/polaola musiałby pisać na zmianę z dwóch stojących obok siebie komputerów pola przeciez my jesteśmy zdolna dziewczyna:) :) :) ( Ubaw....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TyM ptaku świetny ---> super jest ten wiersz, taki ... poetycko pikantny ;) dostałam go kiedyś od faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... faceci.... wycierają się Tetmajerem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku :classic_cool: Dziewczyny słowami histeryczki sie przejmujecie....? Oświadczam ze Retro i Pola to 2 różne osoby,wstyd mi ze tak pomyślałam.[bije sie w pierś]Randki w ciemno są BE...na jednej czułam sie jak na rozmowie kwalifikacyjnej,z nerwów oblałam faceta wodą mineralną.Wyszedł z kawiarni z wielka plamą na spodniach:classic_cool: pozdro do kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu zaraz zdołuję przy tych wierszach, bo nie mam z kim na randkę iść :-( Retro, teraz wszystko jasne, skoro aż dwie zdolne na kafe to niemal jak wybryk natury (aż tyle?) ;-) stąd wnioski, że to tylko jedna :-D ;-) Justyna, wyjaśniam, ze mamy w głowie i wiersze, nie tylko seks, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie ociągałyśmy się w nieskończoność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, że ten wiersz o ptaku ma prawie tysiąc lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak swoja droga, jak sobie wyobrażę np 50 facetów w Polsce którzy w tym samym czasie rwą lachona na Tetmajera , i to na ten sam wiersz, to sorry, jakoś to coś nie takoś......:):):) bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Ja nie obciągałam w nieskończoność, wypraszam sobie:P:classic_cool: Wiersz recytowany na randce? Mnie się pomysł nie podoba. Kiedyś paru próbowało, ale moja reakcja skutecznie zniechęciła ich do dalszych poczynań.:classic_cool: Kreowanie się na romantyka. Bleeeh:o To takie nieżyciowe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
U mnie jest zawsze tak, jak ja chcę.:classic_cool: Czyli dobrze.;) Ale to nie o mnie topik, tylko o randkach w ciemno. Chyba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×