Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaqarek

rozmowa kwalifikacyjna do Time Trend/

Polecane posty

Gość zaqarek

WItam Otóz ide na rozmowe kwalifikacyjną do sklepu z ekskluzywnymi zegarkami a mianowicie do TIme Trend (ZIbi) i na stroie internetowej wlasnie Time trend znalazlam cos na temat tego o co moga pytac: "Będziemy mieli okazję bliżej się poznać, ocenimy Twoje predyspozycje do sprzedaży i obsługi klienta, porozmawiamy o Twoich zainteresowaniach wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.. (...) Nasza Firma stawia na młodych, kreatywnych i otwartych na wiedzę ludzi – doświadczenie zawodowe nie jest konieczne, dużo większe znaczenie ma dla Nas Twoja osobowość, zainteresowania, chęć oraz zapał do pracy." A moze tos z was był na takiej rozmowie?? O co moga pytać? Bardzo na tej pracy mi zalezy , więc musze sie wykazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqarek
moze zaloze zegarek?? tylko z eja nie mam takiego wypasionego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareTKA00987
zapewne zapytają Cię o trendy w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjota
Jeżeli jestes murzynem to praca w TT jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weksel in blanco to podstawa w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę powiedzieć jak wygląda praca w Time Trend. Nigdzie nie zdobędziesz tyle doświadczenia i wiedzy w handlu jak tu. Praca jest wymagająca, ale ambitni się tu odnajdą. Jest sporo konkursów, więc Twoja pensja jest jedynie ograniczana przez to ile chcesz osiągnąć. Jedno jest pewne, warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siski

Moja siostra też pracowała w salonie Time Trend i chyba nie było jej źle, nie słyszałam nigdy żeby narzekała. Widadomo, różne zmiany się trafiały i czasem robiła też 12h, ale to chyba nic nowego w handlu. Sama praca ok, pamiętam, że mówiła, że ma fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charczo

Jedno  trzeba przyznać, ma się tutaj tą stabilizację. Na początek umowa próbna na 3 miesiące (to chyba już taki standard), a potem przechodzisz na umowę o pracę. Teraz mam wrażenie, że pracodawcy nie chcą jej już tak chętnie dawać, więc za to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Aż mi się przypomniało, jak ja się stresowałam rozmową, a już półtora roku minęło, jak pracuję w Time Trend 😄 Nie masz się czym przejmować, zapytają o ewentualne doświadczenie, zainteresowania, itp. Najważniejsze to być sobą. Tam jest tak, że jak widzą, że się ktoś stara to dają szansę.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

U mnie było okej. Rozmowa o firmie, doświadczeniu. Ogólnie miałam pozytywne wrażenie i dostałam tą pracę. Szkoda tylko, że musiałam zrezygnować po kilku miesiącach bo wróciłam na studia. Fajnie było, sporo się nauczyłam i brakuje mi dziewczyn z zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELS

O, fajnie że się udzielacie bo ja bym się chciała tam dostać. Też słyszałam kilka opinii, że niby spoko i grafik luźny, ale wiecie, lepiej się upewnić 😛 No nic będę próbować szczęścia 😄      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
Przed chwilą, Gość MELS napisał:

O, fajnie że się udzielacie bo ja bym się chciała tam dostać. Też słyszałam kilka opinii, że niby spoko i grafik luźny, ale wiecie, lepiej się upewnić 😛 No nic będę próbować szczęścia 😄      

OJ TAK TAK MARZYCIELU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W Time Trend warunki pracy są bardzo dobre, pracuje już jakiś czas i jestem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Rozmowa nie jest stresująca, a co do pracy – uważam że bardzo spoko. Pracowałam tam przez dłuższy czas i wspominam dobrze. Miałyśmy zgrany team, więc jak trzeba było się zamienić, czy coś, to nigdy nie było z tym problemu.  No i sam asortyment jest na tyle fajny, że sam się sprzedaje😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKA

Najważniejsze to być sobą😊 Jeszcze nie słyszałam, aby kogoś potraktowali nie tak. Jeśli masz głowę na karku nie ma się czym przejmować😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz bylam na rozmowie i powie Ci tak – poczytaj sobie o firmie na stronie, to zapunktujesz, że jesteś zaangażowana.  Stresowałam się przed rozmową, a w trakcie już nie. Była prowadzona w przyjaznym tonie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×