Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chiccina

Wózek Chicco Trio Tour 4 Auto Fix - jestem sflustrowana

Polecane posty

Gość chiccina

Kupiłam go i jestem totalnie rozczarowana.Beznadziejne zawieszenie i stalaż. Zakupiłam go z myślą o lekkości i funkcjonalnośći .Skusiłam się na fotelik montowany na ramie wózka.Niestety bardzo żałuje.Czy macie może poodnbe zdanie? Kurcze to teraz zrobić? Tyle kasy i na marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicco to przereklamowany kit
jak to CHICCO;wszystko buble i beznadziejne, w zyciu nic tej firmy nie kupie!!! Przyrost formy nad trescia! wspolczuje,szkoda wydanej kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiccina
Nistety nikt mnie nie rozumie a przedewszytskim mąż jak mówie że sprzxedam wózek i kupię inny puka mi do głowy.Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie tak w tym wozku? Moja kuzynka planuje wlasnie taki kupić. Dlaczego sie nim rozczarowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiccina
tak to ja jej moge sprzedac może on abedzie zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ale dlaczego ty jestes niezadowolona? Co wlasciwie ci w tym wozku nie pasuje? Ja go widzialam w sklepie. Prowadzi sie fajnie. jest troche ciezkawy ale jak dla mnie wszystko co wazy wiecej niz 7 kg ( moja spacerowka) jest ciezkie wiec to ine wyznacznik. Ogolnie ejst naprawde śliczny ma wszystkie potrzebne bajery... co ci w nim nie pasuje dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiccina
No własnie ogólnie jest sliczy i jest funkcjonalny ale zawieszenie sztywne i te małe twarde kółka trzesie jak cholera bynajmniej na chodnikach w moim mieście.Jeżeli chodzi składanie to faktycznie jest extra do samochodu>zajmuje mało miejsca i jest bardzo lekki.Ale ja wolałabym pompowane koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiccina
Tak sobie myslę że może kupie drugi wózek od kogoś uzywany np aro ? Kiedyś taki miałam dla pierwszego dziecka i był naprawde exstra.Jedyny minus duzo wazył ale za to jak jeżdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Chicco to przereklamowany kit jak to CHICCO;wszystko buble i beznadziejne\" a ja mam krzesełko do karminia chicco happy snack i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa10
autorko zmień słowo sflustrowana na sfrustrowana bo w pierwszej chwili ciężko zrozumieć o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeee
sprzedaj wiec wozek i sie nikomu nie tlumacz po co i dlaczego, nie jestes ubezwlasnowolniona aby ktos za Ciebie decydowal co jest dobre, zwlaszcza ze...TO TY bedziesz w wiekszosci na spacerki z dzieckiem jezdzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka__28
Mam już ponad rok chicco ct O,4 i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że wózek jest nie do zdaracia. Nie klekocze, nie ma luzów w stelażu, materiał jest nadal taki sam nic nie wyblako i idealnie się czyści, jedyne wady jakie zauważyłam w moim modelu to lekko zarysowany stelaż ale tego się nie da przeskoczyć w żadnym wózku ponieważ wszystkie stelaże się rysują, druga wada to waga i wielkość po złożeniu. Ja jestem bardzo zadowolona. Drugi przykład: koleżanka miała chicco enjoj, gondola, spacerówka i fotelik, narzekała bardzo na stelaż który faktycznie się rozklekotał już przy użytkowaniu gondoli, idealny wózek na market ale nie na nasze chodniki, małe kółka też beznadziejne, w spacerówce za krótki podnóżek i zapadające się siedzisko. Zazdrościła mi chicco 0.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam swój Chicco Trio Tour 4 od 6 lat. Najpierw jeździła w nim moja córka do 5 roku życia ( spacerówka jest wielka i na każde wakacje jeździł z nami) a teraz po wyszorowaniu i wypraniu czeka na kolejnego pasażera. Nie zamieniłabym go na żaden inny. I faktycznie jest nie do zdarcia! Jeździłam z wózkiem na rolkach, wytrzymał Zakopane i wszystkie wybryki mojej córki łącznie ze skakaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannacotta77
Dołączę się do dyskusji, jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Posiadam go od 3 lat, ma najdłuższą gondolę na rynku z regulowanym dnem, dziecko może siedzieć, mój syn jeździł w niej ok. 7 miesięcy. Polecam dla dużych maluszków. Spacerówka też jest świetna - głębokie, wygodnie siedzisko z ciepłym śpiworkiem. Może jeździć w nim dziecko kilkuletnie. Koła są bardzo zwrotne i bardzo dobrze jeździ się po "polskich" chodnikach. Nie zgodzę się z opinią, że nie ma amortyzacji. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×