Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Naprawdę centaury były TYLKO płci męskiej przynajmniej u Parandowskiego"| dlatego moze jestem twardzielka o wrazliwosci kwiatka hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, jak to dobrze, że Ty pamiętasz autorów, bo ja ni cholery :D Kiedyś czytałam, że centaur będący symbolem Strzelca obrazuje dwoistość natury: z jednej strony marzycielstwo i celowanie ku gwiazdom, z drugiej mocne stanie na ziemi wszystkimi czterema kopytkami. Ostatnio dominuje mi końska część :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centaury to jedne z najmądrzejszych stworzeń w mitologii greckiej. Najczęściej były nauczycielami przyszłych herosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pola to od czego w końcu to uzależnienie, że jest uzależnione od szukania przyczyn we mnie?" łąpię Cie za słowa tak jak Ty mnie :-D odwróciłam Twoją wypowiedź, żeby dało się ją zrozumieć mniej wiecej tak: Ty oceniasz moje twiedzenie jako nieakceptowanie białej bielizny u mężczyzn ("to są dopiero warunki!") chociaż ja wiem, ze Ty wiesz, ze nie o to szło :-D no i czekam, że je dla mnie spełniasz tak jak ja razem z pieczątką kupuję bieliznę również w innym kolorze ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ostatnio dominuje mi końska część " :):):) A już przychodziła cheć na zostanie strzelcem.... a tu takie nieestetyczne deformacje... ;) kotka moja fantastyka omija szerokim łukiem planety fantasy. Chyba, że niechcący C.Clarkowi statek wyląduje w świecie Roberta E.Howarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola : tak szczerze to 1. Mamusia mi kiedyś tłumaczyła podstawy astronomii, a Tata wyjaśniał kwestie historyczno-kulturowe. :D Wiedza zabiła magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wolę fantasy:P A za Conanem nie przepadam wolę Kulla:P Akurat Varley nie pisze fantasy aTytan dzieje się na sztucznym tworze... ( no możenie do końca.. sztucznym:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, osobiscie trochę wierzę, cos jest w tych znakach, ale nie czytam horoskopow codziennych bo i tak nic mi sie nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryb--- nie za badzo znam, ale miałam kumpele, bardzo temperamentna i dużo mówiła ale z sensem całe szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą z wiarą w to, że znak zodiaku determinuje charakter, jest tak samo, jak z przeglądaniem leksykonu chorób :D zawsze znajdzie się jakieś symptomy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryb--- nie znam, ale miałam kumpele, bardzo temperamentna i duzo gadała ale z sensem, całe szczęście:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene, ja też dośc sceptycznie, chociaż kiedyś czytałam opis, coś jak portret osobowy utworzony na podstawie miejsca i dokladnego czasu narodzin (dla zainteresowanych moge podac adres strony, ale jest w języku angielskim) no i całkiem sporo z siebie tam odnalazłam, co wiecej, kilka innych osób też :-) no chyba, że oni potrafią pisac tak zgrabnie jak Szukanie - że kazdy coś dla siebie znajdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem koziorożec. Podobno są bardzo zimne i oschłe. Ja wiem...Chyba nie. Uwilbiam strzelce moja mama jest strzelcem ona jest taką Anią z Zielonego Wzgórza. Nie rozumie kłamstwa i ma w sobie zero agresji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fantazy czytałam tylko trochę Harry Pottera i Archipelag ale za to podobają mi się Gwiezdne wojny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskopy? :):):):):) Odkąd meandry układania przestały byc zagadką, czytanie ich stało sie lepsze niż rubryk towarzyskich typu: w co wbiła kolczyk Doda? Inna sprawa, że aby napisać lewy horoskop, trzeba się oprzeć na jakiejś podstawie typu "ogolne cechy przyporządkowane danemu znakowi i powszechnie uważane za niezmienne". Jakaś część z reguły się powtarza i nawet się zdarza, że jest prawdziwa. ------------------ pola jak tak dalej pójdzie to przestanę uciekać przed księżycem, bo on zawsze obiecuje poranek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresje to ja mam, bo czasem t az mną trzęsie, ale staram sie byc wyrozumiała :-D bo sama nie jestem doskonała, a szkoda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama była koziorożcem :) też mi się dobrze kojarzy. Poza tym była też strzelcem (tak to jest, jak się człowiek rodzi w środku wojny). Oba znaki pasowały, jakby z jakiegoś powodu dorzuciła sobie np. ryby, to pewnie też znalazłoby sie coś pasującego :D Inna sprawa, że bardzo bogatą osobowością była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelce maja to do siebie , że sie ciesza z byle czego:-) Np. moja mama się śmieje jak widzi wróbelka co mnie doprowadza do napadu złości bo ciągle zobacz to, zobacz tamto jak dziecko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pola jak tak dalej pójdzie to przestanę uciekać przed księżycem, bo on zawsze obiecuje poranek... " ale to znaczy tak czy nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "Szukanie mnie ignoruje a wczoraj przytulał " Faceci są be,ide sie poskarżyć Retro bój sie" Dwie na jednego? Powiem pani, zobaczysz...:) Nie mam podzielnej uwagi, już był dziś lament na ten temat. Ijadę na jeden nick, o zgrozo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo strzelce to są pozytywnie usposobione do zycia do ludzi do zwierząt, ja tez tam sie zachwycam wszystkim, szczególnie moim kotem :-D tylko mają alergie na głupich ludzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×