Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Coś tu jest narkotycznego na tej stronie. Każdy, kto wejdzie raz, może na jakiś czas wyjść, ale potem wraca. Wirus uzależnienia się niepostrzeżenie zakrada podaczas łażenia po tematach. Potem rośnie, rośnie, rozmmaza się i trzeba wracać po odtrutkę, która jest jednocześnie kolejną dawką wirusa. Ale za to jakie tu się ma wizje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NLS to Nauka Lubienia Szukania... " dziury w całym? :-) to trzeba było wiadomość o niepolecaniu przekazać gdzieś tak miesiąc temu ;-) "jak nie musisz to się ciesz, że nie musisz " bardzo się cieszę, zobacz :-( moja droga na to forum jest długa i z wieloma przystankami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, dla Nefry tez już za późno na tę wiadomość dlatego założę się, że odkładanie spalenia przeciągać sie będzie jeszcze bardzo długo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję z całego .... (może być serca) za darowanie życia, Wysoka Damska Inkwizycjo :) W zamian uroczyście przyrzekam w każdej chwili bronić uczucia pożądania, spełnienia oraz miłości przed-, między- i po-małżeńskiej, aż do ostatniej kropli... Tak mi dopomóż Pierwiastku Kobiecości w Męskim Genomie Ukryty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie -----to juz lepiej na kafe na erotycznym, taniej, ładnie i składnie piszesz więc dasz rade staraj sie staraj bo nefry juz stosik ułożyła, wytarczy zapałeczka i ............wiesz co będzie rozpali cię :-D:-P a ja tymczasem pojdę spac, bo główka boli :-O jak jutro Cię tu nie zastanę, znaczy ze nie stanąłeś na wysokości zadania i spaliłeś sprawę hehehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mnie też możesz pogrzeszyć, może dzięki temu zelżeje mi trochę ta przypadłość odksiężycowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem pogrzeszcie
Co bedziecie szukać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszystko w ramach tej terapii/przewodnictwa, o których już kilka razy była mowa ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie byłam w sklepie z pieczątkami, więc nie da rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Nefrytko. Może być i rząd - ustawią sie w rzędzie, a on będzie je po kolei raczył. Ale po co go wyganiałyście? Cos mi sie zdaje, że teraz to już go za szybko nasze pięklne oczy nie zobaczą.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w kafe - kawa musi być :-) nie zamykaj do rana, bo mam zamiar wpaść na swoją (kawę) gdzieś tak o 10-tej skoro akcja "kill sex bill" :-D to tam nie było błyskawicznego tempa, więc pewnie mam jeszcze czas zanim przyjdzie moja kolejka ;-) dlatego na razie i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten topik to wręcz reklama przedsiębiorczości - grunt to pomysł, reszta toczy się sama. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w sumie byłam przy drzwiach, ale zobaczyłam Apostoła 🖐️i co słychać na Dalekim Wschodzie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale biznes z otworzeniem kawiarni faktycznie niezły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×