Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość chór grecki
Moje koty wytłukły co mogły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
Slonko, nie mow do mnie koteczku, bo sie pogniewamy. Traktujesz mnie protekcjonalnie, a zdazylam Cie polubic. Szkoda. Mam gdzies japosnkie miecze. Moj ma taki w domu. Wiesz, ze drogi bardzo. Nie swiruj. Nie o tym tu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, kultura nie wyklucza emocji i na odwrót, z tym sie zgodzę. Ale Szukanie pisze o konkretnej sytuacji : jest temat, ciekawy, ludzie zaczynają sie wypowiadać, w ktorymś tam momencie nakręcają się za bardzo..i on chciałby dalej dyskutować na ten sam temat z tymi samymi osobami, w tym samym czasie ,tylko bez tego nakręcania. Wiesz, to tak, jakbyś w czasie, kiedy cała sala szaleje w rytm pogo, chciała nakłonić ich do walca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
kyyrene i myslisz, ze sie da? trzeba zmienic sale zwyczajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bo ja Cie raczej nie widziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Ok, przepraszam. Jak kogoś lubię..mowię koteczku.I NIE jest to protekcjonalne. Ale..poczulaś się urazona..ok.Przepraszam. Tak, znam cene takiego miecza. Nawet mialam go. I..potrafilam go używać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salę oczywiście można zmienić..indywidualnie :) Jeżeli ktoś lubi bawić sie sam, to czemu nie :) Jeżeli chce sie bawić dalej w tym samym towarzystwie, to albo się dostosowuje, albo probuje studzić rozpalone głowy...zupełnie jak wentylator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
chor, wybaczam. moze kompleksy zagraly :) a gdzies zes kobieto, tego miecza uzywala? oni tu przeciez bokenami walcza, czy jak zesz sie gowno drewniane nazywa, zeby sobie krzywdy nie zrobic. a widzialam, ze daja na calego. pomijam, ze to raczej precjoza sa u nas niz narzedzia walki. w zyciu sie nie spotkalam, zeby ktos tego cuda do treningu uzywal. kyrrene, i co? zle ci tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko juz w takiej "sali" nie dyskutuje sie juz na temat, tylko jeden atakuje drugiego wysuwajac coraz to cięższe działa, a taka dyskusja juz traci sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
szukanie a juz myslalam, ze udales sie do baru po drinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeciez mozna rozmawiac nawet nie zgadzac sie ze soba nie atakujac personalnie, ale jak kogos poniesie, to potem robi sie duszno i parno i wlasnie chodzi o ta umiejetnosc zachowania dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
kolorowa, ja mysle o takiej sali, w ktorej sie dsykutuje nadal na temat i sensem. choc przyznaje, ze w dyskusji z chorem temat glowny rozmyl sie nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
czyli ze czasem trzeba popracowac i to jest wlasnie ten dzien? :) za chwile bedzie jutro, odpocznij juz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
a gdyby bylo prostopadle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chor jest ok i akurat mi nie przeszkadza, wogole ta sala jest bardzo spokojna heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
kolorowa a czy nie o to wlasnie szukaniu chodzilo? chyba ze spokojny, znaczy nudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem, moze zle napisalam, nie mam nic przeciw takiemu miejscu, bo w koncu mozna odetchnac i uspokoic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
dobranoc wszystkim. dzisiaj tez bedzie dzien od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pamiętam każde słowo, które wystukałaś/wystukałeś na klawiaturze \" Na razie. Na zawsze zapamiętasz tylko te, które najmocniej zabolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły tekścior :) Dorzuciłabym jeszcze etap próbowania pomarańczowych nicków & klonów i klonów klonów. Ogólnie zaszczycona siem poczuwam w 1/12 tytułem tego, że aż dwa (sic!) razy mnie wymieniono. Słuszna ta ocena czy nie - nie mnie sądzić. Tak na bieżąco chciałabym tylko 2 sprostowania zamieścić: 1. nie ma co identyfikować moderacji z Redakcją - są to dwie \"inksze inkszości\"; 2. \"kafe to odskocznia, można sie powkurzać, wywalić w oczy...\" - nie można i nie ma sposobu \"umoralnić\" chociaż zgrubsza takiego delikwenta. Tak jakoś niebo gwieździste na myśl przychodzi ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kafe to odskocznia, można sie powkurzać, wywalić w oczy..." - nie można i nie ma sposobu "umoralnić" chociaż zgrubsza takiego delikwenta. Tak jakoś niebo gwieździste na myśl przychodzi nie mozna, nie mozna :-O --- ale obrazac mozna bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie dziury w całym - cóż za beznadziejny potok górnolotnych słów. Pogratulować oratorstwa. Niestety kształtu w tej treści brak. Chyba, że treść żołądkowa wydalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor Skromne progi są pod wrażeniem wizyty ;) Klony "się zapomniały", a szkoda. "nie można i nie ma sposobu "umoralnić" chociaż zgrubsza takiego delikwenta" I nie trzeba. Tutaj? Jeśli równolegle delikwent np. napisze wulgarny post siedząc w pracy i podobnie odezwie się do szefa, ktory nagle wejdzie i zapyta o oczekiwane pismo - to będzie znak, że umoralni się sam. Szef najdzie sposób, żeby w tym pomóc Rodzice wychowują, szkoła ucz(?? ;)) ). Kafe - umoralnia? Uwrażliwia? Deprawuje? Powoduje choroby skóry opuszkach palców? Każdemu inaczej. Ale jakieś ślady w mózgu zostawia każdemu. ----------------------------------- rybka69 "cóż za beznadziejny potok górnolotnych słów. Pogratulować oratorstwa. Niestety kształtu w tej treści brak" A tak oprócz krytyki kształtu... to jak się kafe i twoje 700 postów przekłada na treść myślową i żoladkową u rybki? Ma jakiś wpływ czy tak tu tylko sobie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×