Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Nefrytko I jak palenie? Długo się palił? Krzyczał i błagał o litość? Czy nie miałaś serca tego zrobić? :P Widzę, że zeszliście już z tematu przewodniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka Aby ugasić pragnienie zapalenia wspomnianego stosu - niech strace narażając się reszcie penisowej braci :) Voila! MÓZG MĘŻCZYZNY: --------------------------------- Przed... kiedy myśli http://www.obrazki.jeja.pl/58,mozg-mezczyzny.html Przed i w trakcie... kiedy myśli, że robi http://www.complex.com.pl/~rodzynek//n-mozg.htm Po... kiedy zrobił, ale wciąż myśli http://lawka.pl/zdjecia/1586/Gdzie_znajduje_sie_mozg_mezczyzny -------------------------------- Aby jednak było fair do końca, dla wszystkich: Facet cierpiał na uporczywe bóle głowy. Po specjalistycznych badaniach lekarz orzekł: - Ma pan złośliwego guza mózgu. Możemy Panu wykonać przeszczep całego organu, proszę tylko wybrać jego płeć. Mózg mężczyzny będzie kosztować pana 100 000 $, a kobiecy mózg 30 000 $. Teraz decyzja należy do Pana. - Doktorze, pan wybaczy...Dlaczego męski mózg kosztuje ponad trzy razy więcej niż kobiecy? Czy jest między nimi jakaś istotna różnica...? - Ależ oczywiście! Różnica w jakości widoczna jest w cenie. . . . . . . . . Męski mózg nie był nigdy używany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, to w końcu feminista, czy szowinista? bo po tym wykładzie o mózgach to już w końcu nie wiadomo ;-) oraz czy byłeś już na tym szkoleniu o uwodzeniu? (trzeci link) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie sie bo po co
Rozbawiasz mnie Szukanie... ttp://lawka.pl/zdjecia/1586/Gdzie_znajduje_sie_mozg_mezczyzny to moja nowa tapeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, skoro dzisiaj można, bo weekend i księżyc (? u mnie nic nie widać) - prawda z tymi mózgami i co tu dużo kryć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w miejscu, w którym znajduje się mózg mężczyzny? bo jeżeli tak to by się nawet zgadzało, mimo, że mój mózg nie powinien się tam znajdować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie sie bo po co
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tutaj daje wykłady o mózgach, ja mam Ci mówić gdzie? zresztą to i tak pewnie nie księżyc, trochę dłużej dziś prowadziłam samochód, a droga była naprawdę w porządku, wiec czymś musiałam zająć myśli ;-) kobiety nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą i nawet muszą. Jazda samochodem wymaga równoczesnego wykonywania kilku czynności jednocześnie... Dlatego kierowcy TiRów zatrzymują się tylko na chwile na poboczu, a potem znowu do kabiny i jaaaazdaaaa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się dowiem, co Polcia wyprawia w samochodzie. Za kierownicą też może być.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś po szkoleniu w uwodzeniu, więc skoro mówisz, ze mogą to ulga ;-) a co do tego przykładu kierowców TIRów - chyba strach pomyśleć co by było, gdybym musiała jechać dalej .... tym bardziej, że na "moich" poboczach nie było po co stawać - nawet gdybym była mężczyzną ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn za kierownicą jako pasażerka to rożnie bywało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna widzisz, że nie warto z nią jeździć:) Na tych drogach nie ma wiosennej dostawy ani soczystych Jagódek ani dorodnych borowików... :D Szkolenie? To propozycja dla zainteresowanych, którzy chcą zaliczać maraton oraz dla tych, którzy nie mają własnych sposobów. Trening czyni mistrza, ale w tej dziedzinie nie było, nie ma i nie będzie mistrzów :) Najwyżej pasjonaci, rekordziści a dla najbardziej aktywnych jest Order Pomarańczowej Marchewy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, ten order kto przyznaje? jakieś towarzystwo na kształt tego od nagrody Darwina? :-D czyli się nie szkoliłeś? to nawet lepiej, nie połamiesz nam tutaj serc ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, składam samokrytykę zaśmiecanie .. :-O może by tak zgłosić moje wypowiedzi (większość) na śmietnik? tylko nie iwem jak to ująć, bo wszystkich postów nie będę cytować, nie chce mi się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, pewnie, że nie. Kto to widział kobietę za kierownicą?:o Mężczyznę to rozumiem - potrzebuje sobie przedłużyć. Ale kobieta? Chyba rzeczywiście Polaola to mylący nick. Szukający przynajmniej się nie zdeklarował. W jaki sposób pojawiliście się na kafe i dlaczego postanowiliście zostać? Ja szukałam rozwiązania problemu w sieci i natknęłam się na kafe. Przeczytawszy wszystkie wypowiedzi nawiązujące nie znalazłam odpowiedzi, więc założyłam własny topik. Na pomarańczowo. I tak już zostałam, choć na początku "działałam" tylko na moim topie. Potem dopiero wyszłam "do ludzi" - i wtedy przegrałam.:o😭 Myślę, że gdyby nie ten problem, to bym na kafe nie weszła. Nigdy nie byłam zwolenniczką wirtualnej aktywności, a tu proszę.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda, ze nic nie opowiesz, jak się sprawdza w praktyce wiedza nabyta na tych tajnych kursach i w szkółkach niedzielnych bo to ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia, to Ty nie wiesz, że Szukający jest trenerem NLS? O_O Przecież i Komiczny chodził do niego na kurs, i Krem także, a nawet Stronniczy. Ale ciii, bo się wyda.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, czyli nie siadasz za kierownicę? teraz rozumiem dlaczego tu siedzę zamiast z jakimś nim coś innego robić... co ze mnie za kobieta? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NLS to Nauka Lubienia Szukania... nie polecam, bo i tak mało mleka daje :) Ale ci inni pewnie mogliby nauczyc nieco więcej... pola Stresujesz się słodkim nieróbstwem? A jakbyś musiała przez te kilka godzin? :) jak nie musisz to się ciesz, że nie musisz:) ------------------ Justyna Też to był przypadek. Tylko odwrotnie ciąg dalszy - najpierw topiki innych, potem po dłuższym czasie dopiero ten. Choć nadal preferuję "cudze " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego szukałaś? Bo chyba nie dziury...:D:D:D Szkoda, że NLS jest tylko dla mężczyzn. pewnie dlatego, że kobiety umiejętność szukania wysysają już z mlekiem matki. A kto szuka ten... no, ten co? Polcia na pewno nie jest kobietą - praktykować chce, teoria jej nie wystarczy. No, Polcia Moja Droga, przyznaj się, co Ci tam wisi i powiewa, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukałam zabawnej kartki :P:P:P no i trafiłam na kafe, akurat miałam problem, był odpowiedni topik, poudzielałam się, problem rozwiązał się sam, potem sobie odpuściłam, wróciłam na stare śmieci, czyli czat...a potem zaczęłam sie ukrywać i wróciłam tu :D:D:D chała, a nie anonimowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×