Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

"poza tym, trochę dziwne by to było, gdybym jakoś bardzo przejęła się śmiercią kogoś, kogo znam z jednego postu na forum... " tak jakbyś z czystej ciekawości sama znaleść nie mogło -- jasne szukanie, ale takie momenty sklaniaja do refleksji, ja mam jeszcze inny problem dot samego pogrzebu (kogokolwiek).. ale o tym już nie bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie chyba nie piszesz serio, że myślisz, ze miałam w tym zdaniu na myśli Ciebie :-) no chyba, ze jednak tak pomyślałaś to wyjaśniam, ze miałam na myśli Twoją zmarłą nauczycielkę (znam ją z jednego Twojego postu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - ja wiem że nie miałas mnie na myśli, jednak tak właśnie napisałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a domyślać się to ja nie za bardzo lubie, bo ciężko sie czyta z kogoś myśli.. i skad ja mam wiedzieć skoro autor tak napisał co on mi chce przekazać.. wynika jasno wyraźnie .. a to że autor miał na myśl coś innego.. to mi rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, wciąż nie mam pojęcia, o co Ci chodzi napisałam tak, i co w związku z tym? w odpowiedzi informujesz mnie, ze nie umarłaś? może ktoś, kto czyta i patrzy na tę rozmowę z boku mnie oświeci, co takiego zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż nie jest powiedziane że każdy wszystko zrozumieć musi :P ja już prosciej napisać nie umiem :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja już prosciej napisać nie umiem" myslę, że umiesz, ale mniejsza z tym na pewno nie warto wyjaśniać komuś takiemu jak ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa Poważne rozmowy na temat przemijania i samej śmierci mieszczą się w konwencji tegp tematu. To przecież niedłączna część naszego życia. Także równoległego. Tylko tak zwyczajnie pora nie skłania mnie do refleksji. Źle się potem śpi. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie za dużo sobie myślisz.. nikt cie przeciez nie skłania do tego abyś swoje refleksje wyrażał na temat śmierci i przemijania.. a Ty już myślisz że ktoś chciałby poznać Twoje zdanie na ten temat.. otóż w błędzie jestes.. napisałam bo czuje sie z tym źle.. mogłam napisać gdzieś indziej.. ale zrobiłam to tutaj.. i już może skończ bo piszesz ciągle że nie chcesz o tym pisać, a piszesz i piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś się słowami rzuconymi ot, tak bez specjalnego powodu i celu poczuł urażony - potrafię powiedzieć przepraszam. Nie bardzo widzę taki powód. Często niezrozumienie wynika z tego, ze siebie podczas pisania postów nie widzimy. W tym samym czasie jedna osoba się śmieje inna zastanawia nad sensem życia, a jeszcze inna ogląda film. To z sobą nie współgra, niestety. To jedna z niewielu różnic między realem a światem równoległym Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zakończę ten dzień optymistycznym akcentem np. :-) dla wszystkich 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ucałuj ode mnie dzieciaczka :-) do 10 postów mówisz, to jest myśl, ja chyba ograniczę do 1-2 logowań dziennie :-D Nefcia, jeszcze jestem, opóźniam opróżnianie kubka z kawą, bo potem nie ma zmiłuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie idę na 2 metry dalej, na stepper :-) następnie łazienka a potem może na słońce, sezon zaczynać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas myśle o kupnie stepera... i na mysleniu sie kończy:P Słońce niedługo na balkonie będzie... u mnie to nawet nie ma gdzie pójść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×