Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

spałam w nocy.. teraz sie staram pracowac, ale jakos z marnym rezultatem nie ide do lakarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przywołuję nadużywane w filmach rodem wiadomoskąd sceny "szampan+truskawki" dalej wiadomo ... (kto nie wie pytać Wrednego prowokatora ;-) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Zademonstrujcie.:classic_cool: Ale tak truskawaką? Czego to ludzie nie wymyślą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyjątkowo w tym miesiacu będę miała chandrę :-( moze to skutek niedożywienia ;-) jeżeli znacie jakieś sposoby to podrzućcie (znaczy na chandrę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze...
orgazm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm z chandrą nie absorbuje takich leków.... pewnie uchandrowiony układ nerwowy wytwarza przeciwciała na miłe wrażenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inicjator
...terapia orgazmiczna nie jest zla, lepsze niz elektrowstrzasy, albo akupunktura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tęsknoty za Szukaniem
wracaj! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doceniam, ze chcesz mnie pocieszyć i dzięki, ale w tej chwili jest spore ryzyko, ze jezeli uwierzę, ze to najlepszy sposób to na chandrę podziała to wręcz na odwrót :-) idę lepiej posłuchac jakiejś muzyki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tęsknoty za Szukaniem
wszyscy tęsknią a facet uparty... patrzy na nas przez szklaną szybę, widzi nasze cierpienie... ale się nie odezwie... bo nie... a co! przecież to facet... więc strzela focha... jak każdy, jak zawsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się urządziliśmy, znamy się tylko z liter, a tu kurka wodna mamy dowód, że to wszystko prawda z tym światem równoległym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, jeżeli zajrzysz to mam prośbę, abyś napisał do mnie maila (adres w linku do nicka) potrzebna Twoja rada dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe do kiedy dżin.ekolog będzie na urlopie :-) bo jedna kobieta wciąż potrzebuje pomocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie się chyba naprawde obraził... i znikł z kafe... Mam wrażenie ze jednak za poważnie sie traktuje wirtualny świat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×